Kulturystyka
SFD

KALENDARZ IMPREZ PZKFiTS W KULTURYSTYCE I FITNESS NA ROK 2017 – AKTUALIZACJA

Oceń artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnia: 5,00
Loading...

Stan na dzień 29.04.2017

11-12.02 Debiuty PZKFiTS – Targi ESP Wrocław (Hala Stulecia)
02-05.03 Mistrzostwa Międzynarodowe Arnolda – Columbus, USA
12.03 Puchar Ziemi Puckiej – Żelistrzewo  
17-18.03 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski – Grodzisk Wielkopolski
26.03 Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness – Bytów
08-09.04 Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness – Mysłowice
09.04 Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne – Słupsk
12-15.04 IFBB Diamond Cup – Malta
16-17.04 Wielkanoc
20-21.04 Seminarium sędziowskie – Kielce
21-23.04 Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness – Targi Kielce
(Eliminacje do ME w Kulturystyce i Fitness)
29.04 Puchar Wójta Gminy Kunice „Herkules 2016” – Kunice
03-07.05 Mistrzostwa Europy w Kulturystce – Santa Susanna, Hiszpania
03-07.05 Mistrzostwa Europy w Fitness – Santa Susanna, Hiszpania
03-07.05 Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów – Santa Susanna, Hiszpania
21.05 Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski – Kraków (Nowa Huta)
26-28.05 IFBB Diamond Cup – Lille, Francja
09-11.06 Olympia Amateur Europe – Marbella, Hiszpania
17-19.06 Mistrzostwa Świata w Fitness Dzieci – Novi Sad, Serbia
08-09.07 Grand Prix Binkowski Resort – Kielce, Hotel Binkowski
15 -16.07 2nd Baltic Bodybuilding & Fitness Challenge – Władysławowo
08-09.09 Targi FIWE Warszawa + Debiuty II
(Eliminacje do Arnold Classic Europe)
16.09 „Kamienna rzeźba” – Strzegom
22-24.09 Arnold Classic Europe – Barcelona, Hiszpania
01-02.10 EVLS Prague Amateur – Praga, Czechy
07-09.10 Ben Weider Legacy Cup – Lahti, Finlandia
07-08.10 Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness – Mińsk Mazowiecki
07-08 .10 Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystce i Fitness – Mińsk Maz.
(Eliminacje do ME Dzieci w Fitness)
07-08.10 Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w K i F – Mińsk Mazowiecki
(Eliminacje do MŚ Juniorów w Kulturystyce i Fitness)
14-15.10 Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness – Białystok
(Eliminacje do MŚ w Kulturystyce i Kulturystyce Klasycznej) oraz
(Eliminacje do MŚ w Fitness)
21.10 Grand Prix PEPA – Opava, Czechy
14.10 Mistrzostwa Europy Dzieci w Fitness– Budapeszt, Węgry
02-05.11 Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Kulturystyce – Benidorm, Hiszpania
09-12.11 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia
01-03.12 Mistrzostwa Świata w Fitness – Biarritz, Francja

plany treningowe

Masz coś do dodania ? Skomentuj!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Najnowsze filmy z naszego kanału