TRIZER – spalacz tłuszczu – działanie, efekty, skład

Artykuł Sponsorowany

Taką pomocą w odchudzaniu może być Trizer – kompleks odchudzający, który jest nowością na rynku polskim. Jego podstawą jest spalacz tłuszczu o starannie dobranym składzie, który pozwala na wieloetapowe spalanie tkanki tłuszczowej:

  • Przyśpiesza metabolizm;
  • Hamuje ataki głodu;
  • Uwalnia kwasy tłuszczowe z komórek;
  • Podnosi tempo spalania tłuszczów;
  • Usuwa wodę podskórną.

Wiadomo jest, że nawet najsilniejszy spalacz tłuszczu nie przyniesie efektów, jeśli będzie oparty na niewłaściwej diecie. Dlatego aby umożliwić w pełni efektywne działanie Trizera, specjaliści z FitLabs postanowili zadbać także o dietę jego użytkowników. Do każdego zamówionego produktu dodawana jest 30-dniowa dieta.

Składowe sukcesu

Trizer zbudowany jest aż z 15 różnych składników, które współdziałają razem, aby zapewnić maksymalne tempo utraty tkanki tłuszczowej. Wśród nich można wyróżnić między innymi:

Ekstrakt z zielonej herbaty – w świecie herbat jest to odmiana charakteryzująca się najmniejszym stopniem przetworzenia, dzięki czemu stanowi bogactwo antyoksydantów polifenolowych, do których należą katechiny, epikatechiny oraz najbardziej aktywny farmakologicznie galusan epigalokatechiny, nazywany także skrótem EGCG. Ten ostatni posiada bardzo silny wpływ na metabolizm i jak pokazują badania, stanowi jeden z najskuteczniejszych naturalnych spalaczy tłuszczu.

Kapsaicyna – składnik aktywny pieprzu cayenne, który działa stymulująco na współczulny układ nerwowy człowieka, w rezultacie czego wpływa na tempo oksydacji tłuszczów w komórkach mięśniowych. W literaturze naukowej zauważono także wpływ przyjmowania kapsaicyny na redukcję głodu.

Mniszek lekarski – roślina, która pierwszy raz wykorzystywana była blisko 2000 lat temu, głównie w celach leczniczych. Jej działanie opiera się na efekcie diurezy, czyli stymulacji organizmu do usuwania płynów. W perspektywie zdrowotnej ma to pozytywny wpływ głównie na funkcjonowanie wątroby, nerek oraz naczyń krwionośnych. Jednak w perspektywie sylwetkowej wspomaga to usuwanie wody podskórnej, która często zakrywa efekty ciężkiej pracy na siłowni.

Powyżej przytoczone są tylko trzy przykładowe składniki Trizera, jednak na tej liście odnaleźć można także substancje takie jak chrom, tyrozyna, kofeina, synefryna, biotyna i inne. Co ważniejsze, wszystkie pochodzą z naturalnych źródeł i posiadają badania kliniczne popierające bezpieczeństwo ich stosowania.

 

Sprecyzowany atak na komórki tłuszczowe

Skuteczność Trizera wynika z jego wpływu na przemianę materii oraz funkcjonowanie komórek tłuszczowych. W normalnych warunkach sprawują one funkcję magazynującą, to znaczy absorbują kwasy tłuszczowe i magazynują je wewnątrz przestrzeni komórkowej. Trizer odwraca ten proces i sprawia, że komórki tłuszczowe zaczynają uwalniać zgromadzone kwasy tłuszczowe. Jest to możliwe dzięki stymulacji organizmu do produkcji katecholamin – hormonów oddziałujących na receptory adrenergiczne znajdujące się na powierzchni komórek tłuszczowych. Ich aktywacja prowadzi do pobudzenia enzymu lipazy hormonozależnej, która hydrolizuje (rozszczepia) zgromadzone trójglicerydy do trzech cząsteczek kwasów tłuszczowych i cząsteczki glicerolu, które następnie usuwane są z komórki.

Oprócz tego składnikiem zasługującym na wyróżnienie jest także ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, który zawiera substancję aktywną, synefrynę. Jest to wyjątkowy składnik, ponieważ pozwala bezpośrednio aktywować beta receptory adrenergiczne i zwiększać lipolizę, czyli uwalnianie kwasów tłuszczowych. Gorzka pomarańcza bogata w synefrynę jest pod tym względem wyjątkowym produktem i jak pokazują badania Japończyka Takahiro Tsujita, inne owoce nie wykazują takich właściwości lipolitycznych.

 

Na podstawie powyższych informacji widać, że Trizer to wyjątkowo skuteczny spalacz tłuszczu, który w połączeniu z indywidualnie przygotowaną dietą przez zespół dietetyków z FitLabs, stanowi produkt idealnie nadający się dla każdego, komu zależy na poprawie wyglądu sylwetki.

 

Artykuł sponsorowany.

 

BIBLIOGRAFIA:

Stohs S.J., Preuss H.G., Shara M., „A review of the receptor-binding properties of p-synephrine as related to its pharmacological effects. Oxid Med Cell Longev” 2011;2011:482973. doi: 10.1155/2011/482973. Review.

Tsujita T., Takaku T., „Lipolysis induced by segment wall extract from Satsuma mandarin orange (Citrus unshu Mark)” J Nutr Sci Vitaminol (Tokyo), 2007 Dec;53(6):547–51.

Millet L., Barbe P., Lafontan M., Berlan M., Galitzky J., „Catecholamine effects on lipolysis and blood flow in human abdominal and femoral adipose tissue”, J Appl Physiol (1985). 1998 Jul;85(1):181–8.

Janssens P.L., Hursel R., Martens E.A., Westerterp-Plantenga M.S., „Acute effects of capsaicin on energy expenditure and fat oxidation in negative energy balance” PLoS One 2013 Jul 2;8(7):e67786.

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *