Ranking odżywek białkowych TOP5

Odżywki białkowe stanowią nierozłączny element suplementacji osoby trenującej. Białko w diecie sportowca odpowiada za takie funkcje jak regeneracja, czy możliwości budulcowe. Produkty te pełnią więc głównie rolę uzupełniającą nasz jadłospis w proteiny. Obecnie wybór odżywek białkowych jest tak szeroki, że znalezienie odpowiedniego białka stanowi czasem wyzwanie. Przedstawiamy Wam ranking najpopularniejszych produktów, które z chęcią kupowane są przez osoby trenujące, a co najważniejsze zbierają one pozytywne opinie.

1. Optimum Nutrition – Whey Gold Standard

Kultowy produkt firmy Optimum, to zaawansowana odżywka białkowa, która jest wsparta kompleksem enzymów trawiennych. Mają one za zadanie zmaksymalizować trawienie, a co za tym idzie nasilić jego wchłanianie i wykorzystanie przez nasz ustrój. Oznacza to, że stosując Golda, jesteśmy w stanie przyswoić więcej protein z odżywki, co stawia produkt w czołówce naszego rankingu. Co więcej, obecność enzymów powodować będzie ograniczenie dolegliwości płynących z układu pokarmowego wśród osób mających problem z trawieniem laktozy. Na pochwałę zasługuje również renoma marki, która zawsze trzymała poziom swoich preparatów, dlatego produkt bezapelacyjnie zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu.

KUP TERAZ

2. ALLNUTRITION Whey Protein

Produkt firmy Allnutrition przebił się na drugą pozycję naszej listy ze względu na to, że rozpieszcza smakami swoich klientów. Doskonały smak, wzorowa rozpuszczalność, jak i jakość komponentu białkowego sprawia, że Whey Protein zbiera praktycznie same opinie pozytywne. Do wyboru mamy aż 28 smaków białka, co sprawia, że każda osoba, nawet najbardziej wybredna znajdzie swój ulubiony smak. Jeżeli należysz do osób, dla których odżywka oprócz dobrego składu powinna być po prostu smaczna, to będzie to wybór dla Ciebie.

KUP TERAZ

3. Olimp Whey Protein complex

Klasyczne białko od Olimpa, które posiada w składzie mieszankę różnych frakcji białkowych. Charakteryzuje się bardzo dobrą rozpuszczalnością, jak i smakiem, co sprawia, że klienci często pozostają przy tej pozycji na dłużej. Na uwagę zasługuje dodatek WPI otrzymanego w formie CFM Instant, dzięki czemu produkt charakteryzuje się tak dobrą rozpuszczalnością, jak i jakością surowca. Z powodzeniem można wykorzystać go w porze okołotreningowej, jak i uzupełnienia diety w ciągu dnia, co sprawia, że jest to produkt uniwersalny.

KUP TERAZ

4. SFD WPC Protein Plus

Białko firmy SFD stało się swego rodzaju symbolem, który łączy w sobie niską cenę, jak i jakość na odpowiednim poziomie, gwarantującym dostarczenie surowca dobrej jakości, który organizm w łatwy sposób trawi i przyswaja. WPC od SFD bazuje na w 100% na koncentracie białek serwatkowych. Wersja plus charakteryzuje się bardzo dobrym smakiem i przyzwoitą rozpuszczalnością. Jedna porcja posiada tylko 2,3g węglowodanów, co z powodzeniem może stanowić dodatek do diety nawet w okresie redukcji. Wiele opinii pozytywnych świadczy o tym, że produkt odnalazł się na rynku i pobędzie na nim jeszcze długi czas.

KUP TERAZ

5. FITWhey Whey Protein 100 Concentrate

Produkt stosunkowo nowy, jednak ilość sprzedanych sztuk świadczy o tym, że cieszy się uznaniem wśród osób trenujących. Sama odżywka w ocenie organoleptycznej wypada bardzo dobrze, jej smak i rozpuszczalność jest bardzo dobra, co sprawia, że można pokusić się o opinię, że jakość zawartego surowca w odżywce również jest wysoka. Jedna porcja Whey Protein dostarcza 23,1g białek pochodzenia mlecznego we frakcji WPC. Jeżeli szukacie powiewu świeżości z powodzeniem pokusić można się o produkt firmy Fit Whey, który wydaje się być dobrą pozycją.