Ranking spalaczy tłuszczu – najlepszy spalacz TOP5

Spalacze tłuszczu są to produkty, których zadaniem jest wspieranie organizmu podczas okresu odchudzania. Ich działanie polega na zwiększeniu efektu termogenezy, która to z kolei sprzyja reakcjom lipolitycznym (uwalniając wolne kwasy tłuszczowe) i daje możliwości zredukowania większej ilości tłuszczu. Osoby trenujące stosują głównie spalacze ze względu na ich szybkie działanie, które można wykorzystać w formie preparatu przedtreningowego, co dodatkowo wspomaga podejmowanie aktywności i przekłada się na większy wydatek energetyczny. Poznajcie 5 najciekawszych środków.

1. Nutrex Lipo 6 Black

Numer jeden naszego rankingu, to spalacz firmy Nutrex, którego działanie silnie wpływa na poziom termogenezy naszego ciała. Pomimo że produkt nie posiada skomplikowanego składu, działanie synergistyczne komponentów jest stosunkowo silne i w sposób efektywny usprawnia proces odchudzania. Opinie osób stosujących produkt sugerują, że jest on w stanie przełamać efekt stagnacji, nawet w przypadku najbardziej opornych miejsc, co sprawia, że produkt nadaje się również podczas zaawansowanych okresów redukcyjnych. Co więcej, suplement bazuje na legalnych komponentach, co jednocześnie sprawia, że jest bezpieczny.

 

2. ALLNUTRITION Burn4all

Jest to produkt, który wykorzystuje synergię działania składników aktywnych w sposób wysoce efektywny. Oznacza to, że pomimo prostego składu który bazuje na znanych ekstraktach, jak i niewielkiej ceny, suplement cieszy się mocnym zainteresowaniem. Opinie, jakie możemy wyczytać odnoszą się do jego działania termogenicznego, które przekłada się w sposób znaczny na ilość utraconej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, osoby stosujące suplement wypowiadają się o nim jako o produkcie, który podnosi na długi okres aktywność fizyczną, sprawiając, że pomimo braku kalorii i zmęczenia, jesteśmy w stanie funkcjonować na wysokich obrotach. Cena/jakość suplementu stawia go w czołówce naszego rankingu.

 

3. Universal Animal Cuts

Nie ma osoby w świecie kulturystyki, która nie słyszała o serii ANIMAL, zwłaszcza gdy na rynku bazowały suplementy serii STACK, a czarno-białek plakaty rozpalały wyobraźnie. W przypadku Cuts-a jest podobnie, czyli gwarantuje on wysoką jakość składników aktywnych, których działanie wspomaga sylwetkę na kilku płaszczyznach. Cuts wykazuje działanie termogeniczne, stymulujące, wspomaga aktywność hormonów tarczycy, jak i dba o to, aby poziom kortyzolu znajdował się na odpowiednim poziomie. Co więcej, wykazuje pewne działanie wspomagające gospodarkę insulinową, jak i pomaga w pozbyciu się wody podskórnej. Szerokie spektrum działania spowodowało, że suplement znalazł się na wysokiej pozycji naszego rankingu.

 

4. Berserk Labs T-Burner

Pomimo że T-Burner na rynku suplementacji jest dość krótko, to zdobywa sobie uznanie dzięki zaawansowanej mieszance komponentów termogenicznych, które dość silnie zwiększają ciepłotę ciała. Osoby stosujące suplement firmy Berserk Labs, chwalą jego skuteczność i możliwość przełamania bariery stagnacji, która dopada nas podczas redukcji. Dodatkowo, produkt wykazuje wsparcie o charakterze przedtreningowym, co sprawia, że nadaje się idealnie do zastosowanie przed wysiłkami o charakterze siłowym, jak i tlenowym. Suplement zawiera tylko sprawdzone składniki, których działanie jest potwierdzone licznymi publikacjami, bez dodatków uznawanych za tzw. wypełniacze.

 

5. USA Labs Cutting Edge

Jedyny preparat na naszej liście, który nie posiada w składzie dodatku substancji stymulujących. Jest to kultowy środek, który na rynku suplementacji utrzymuje się bardzo długi czas, a zainteresowanie osób chcących wspomóc redukcję tkanki tłuszczowej bez ingerowania w parametry pracy serca, czy ciśnienia krwi, świadczy o tym, że cieszy się on dodatkowo zaufaniem i solidnym wsparciem efektu odchudzającego. Jeżeli potrzebujecie suplementu, który pozbawiony jest kofeiny i substancji wykazujących podobne działanie, to jest to opcja dla Was.