kreatyna promocja
Kulturystyka
SFD

Aktualna lista kwalifikacji Olympia 2016

Kategoria: Zapowiedzi

Oceń artykuł:
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
Lista zawodniczek i zawodników zakwalifikowanych poprzez zajęte miejsca z zeszłorocznej Olympii i wygrywających zawody oraz lista zbierających punty (wchodzi 5 osób z największą liczbą punktów z każdej kategorii). Stan na dzień 4 lipca 2016.
Stan aktualizwany na bieżąco znajdziecie w temacie Mr. Olympia na forum: http://www.sfd.pl/MR%2E_OLYMPIA_2016-t1120950.html

935843c8a4544158bd6eb3dde9bc4da5

kulturystyka open:
zakwalifikowani:
Phil Heath (USA)
Dexter Jackson (USA)
Shawn Rhoden (USA)
Dennis Wolf (Germany)
Mamdouh Elssbiay (Egypt)
William Bonac (Netherlands)
Lukas Osladil (Czech Republic)
Josh Lenartowicz (Australia)
Cedric McMillan (USA)
Kai Greene (USA) *nie bierze udziału w zawodach
Roelly Winklaar (Curacao)
Steve Kuclo (USA)
Nathan DeAsha (UK)
Kevin Levrone (USA) *specjalne zaproszenie
Dallas McCarver (USA)

klasyfikacja punktowa:
Ronny Rockel (Germany), 16 *startuje w 212 (do 96 kg)
Justin Compton (USA), 10
Branch Warren (USA), 8
Lionel Beyeke (France), 8
Victor Martinez (Dominican Republic), 8
Maxx Charles (USA), 8
Rafael Jaramillo (USA), 5
Juan Morel (USA), 5
Jose Raymond (USA), 4
Kenneth Jackson (USA), 4
Vitaly Fateev (Russia), 4
Robert Piotrkowicz (Poland), 3
Michael Kefalianos (Greece), 3
Essa Obaid (UAE), 3
Fouad Abiad (Canada), 3
Moe Bannout (Lebanon), 2
Manuel Lomeli (Mexico), 2
Toney Freeman (USA), 2
Evan Centopani (USA), 2
Fred Smalls (USA), 2
Alex Rivera (Puerto Rico), 2
Ben Pakulski (Canada), 2
Emiliano Dell’uomo (Italy), 1
Brandon Ray (USA), 1
Aliaksei Shabunia (Belarus), 1
Paulo Almeida (Canada), 1
Michael Lockett (USA), 1
Jonathan DeLaRosa (USA), 1

kulturystyka 212 (do 96 kg):
zakwalifikowani:
James Lewis (UK)
Jose Raymond (USA)
Hidetada Yamagishi (Japan)
David Henry (USA)
Eduardo Correa (Brasil)
Charles Dixon (USA)
Guy Cisternino (USA)
Sami Al Haddad (Bahrain)
Alex Cambronero (USA)
Mark Dugdale (USA)
Vojtech Koritensky (Czech Republic)
Babak Akbarnia (Iran) * zwycięzca overall na zawodach Olympia Amateur World 2016

klasyfikacja punktowa:
Ronny Rockel (Germany), 12
Shaun Clarida (USA), 11
Marco Rivera (USA), 9
Kim, Jun Ho (Korea), 9
Kyung Won Kang (Korea), 8
Ahmad Ahmad (Iraq), 8
Andrej Mozolani (Slovakia), 6
Raul Carrasco-Jimenez (Spain), 5
Craig Richardson (USA), 5
Teina O’Malley (New Zealand), 4
Wendell Floyd (USA), 4
Zane Watson (Canada), 4
Milan Sadek (Czech Republic), 3
Mitchell Staats (USA), 3
Mike Debenham (New Zealand), 3
John Meadows (USA), 3
Tristen Escolastico (USA), 2
Mateo Vaihu (New Zealand), 2
Alison Maria (USA), 2
Kevin Ofurum (USA), 1
Zoran Kolevski (Macedonia), 1
Charles Ray Arde (USA), 1

classic physique:
zakwalifikowani:
Danny Hester (USA)
Darrem Charles (Trinidad)
Stan McQuay (USA)
Arash Rahbar (USA)
Shavis Higa (USA)
Omar Bautista (USA)
R.D. Caldwell (USA)
Sadik Hadzovic (USA) *przejście z men’s physique gdzie posiadał kwalifikację nie wymaga startu w zawodach classic physique

klasyfikacja punktowa:
Sean Harley (USA), 12
Axel Alvarez (USA), 8
A.J. Shukoori (Canada), 8
Darnell Ferguson (USA), 7
Jonathan Sebastian (USA), 7
Daron Lytle (USA), 6
Devon Lindner (USA), 4
Ko Chandetka (USA), 4
Antonio Mitchell (USA), 4
Frank Same (USA), 3
Pierre Vuala (USA), 3
Javier Martinez (Canada), 3
Rick Canamar (USA), 3
Jason Amato (USA), 2
Victor Prisk (USA), 2
Ty Pope (USA), 2
Santiago Aragon (USA), 2
Derik Farnsworth (USA), 2
William Gregory (USA), 2
Frank Griffin (USA), 2
Murat Demir (Germany), 1
Frank Garrott Coelho (USA), 1
Jean Walkins Louis (USA), 1

men’s physique:
zakwalifikowani:
Jeremy Buendia (USA)
Sadik Hadzovic (USA) *startuje w classic physique
Jason Poston (USA)
Ryan Terry (UK)
Brandon Hendrickson (USA)
Anton Antipov (USA)
Patrick Fulgham (USA)
Denis Gusev (Russia)
Tory Woodward (USA)
Scott Crowe (New Zealand)
Ryan John Baptiste (UK)
James Hurst (USA)
Kai Spencer (USA)
Andre Ferguson (USA)
Fawad Ahadi (New Zealand)
Freddy Naidu (USA)
Joseph Lee (USA)
Matthew Acton (USA)
Jeremy Potvin (USA)
George Brown (USA)
Ayra Saffaie (USA)
Jeff Seid (USA)
Jeremy Coleman (USA)
Michael Ferguson (USA)
Chase Savoie (USA)
Jeph Gabriel (USA)
Ernest Flowers (USA)
Felipe Franco (Brasil)
Mike Balan (USA)

klasyfikacja punktowa:
Ryan Hinton (USA), 12
Xavisus Gayden (USA), 12
Logan Franklin (USA), 12
Robin Balogh (Hungary), 11
Geobanny Paula (USA), 11
Andre Adams (USA), 8
Carlo Antonio Perez Gonzalez (Mexico), 8
Jacques Lewis (USA), 8
Laquan Jones (USA), 7
Tristan Murray (USA), 7
T.A. Martin (USA), 6
James Cant (Australia), 6
David Thorpe (USA), 6
Jake Alvarez (USA), 6
Brett Kahn (USA), 5
Matt Mugford (USA), 5
Tonnell Rodrigue (USA), 4
Sam Andrews (New Zealand), 4
Kurt Dell (New Zealand), 4
Jousef Al-Sabhan (Canada), 4
Alex Woodson (USA), 4
Dean Balabis (USA), 3
Jonny Bernstein (USA), 3
Jeremy Tevaga (New Zealand), 3
Ahmad DeGuzman (USA), 3
Henry James (USA), 3
Gerardo Gabriel (USA), 3
Thomas Canepa (USA), 3
Tony Duong (USA), 3
Michael Bevins (USA), 3
Scott Dennis (USA), 3
Daushon McGregor (Canada), 3
Bax Rysaac (USA), 3
Brian Epstein (USA), 2
Michael Anderson (USA), 2
Jean Walkins Louis (USA), 2
***** Demir (Germany), 2
Sly Hardy (USA), 2
Alexander Myrvold (Norway), 2
Antoine Williams (USA), 2
Joe Cantu (USA), 2
Andre Smith (USA), 2
Raymond Akinlosotu (USA), 2
Diogo Montenegro (Brasil), 2
Caio Pannain (Brasil), 2
Nelson Rodrigues (Portugal), 2
Raymond Edmonds (USA), 2
Leon McCall (USA), 2
Chris Freeman (USA), 2
Frank Hamilton (USA), 1
John Nguyen (USA), 1
Phillip Blow (USA), 1
Marco Achille Gandolfi Vannini (Italy), 1
Stanislas de Longeaux (USA), 1
Michael Ramirez (USA), 1
Khali Quartey (USA), 1
Jacques Dalce (USA), 1
Benyamin Jahromi (Iran), 1
Mirko Maras (Canada), 1
Maurice Arthur (Barbados), 1

bikini:
zakwalifikowane:
Ashley Kaltwasser (USA)
Janet Layug (USA)
Courtney King (USA)
India Paulino (USA)
Stacey Alexander (USA)
Michelle Sylvia (USA)
Romina Basualdo (Argentina)
Sara Back (Finland)
Narmin Assria (USA)
Iveth Carreon (Mexico)
Egle Eller Nabi (Estonia)
Breena Martinez (USA)
Margret Gnarr (Iceland)
Sheena Jayne Martin (New Zealand)
Alyssa Germeroth (USA)
Brittany Taylor (USA)
Catherine Radulic (USA)
Angelica Teixeira (USA)
Tatiana Debique (USA)
Bianca Berry (USA)
Nina Ross (UK)
Mylien Nguyen (USA)
Jennifer Ronzitti (USA)
Whitney Wiser (USA)
Cori Baker (USA)
Valeria Ammirato (Germany)
Ruth Jean (USA)
Tiffany Urrea (USA)
Lacey Deluca (USA)
Ekaterina Shokhina (Russia) *zwyciężczyni overall na zawodach Olympia Amateur World Showdown 2016

klasyfikacja punktowa:
Justine Munro (Canada), 20
Lauren Irick (USA), 18
Jamie Del Angel (USA), 16
Francesca Lauren (USA), 11
Adriana Hill (USA), 9
Vladimira Krasova (Czech Republic), 9
Adrienne Crenshaw (USA), 8
Noemi Olah (Hungary), 7
Caryn Paolini (USA), 7
Lacy DeLuca (USA), 7
Christine Fjaere (Norway), 6
Marcia Cristiane Goncalves de Souza (Brasil), 6
Marites Miller (USA), 6
Jessica Lynn (USA), 6
Amber Callahan (USA), 6
Marissa Rivero (USA), 5
Cristina Ortiz (USA), 5
Cynthia Benoit (Canada), 5
Elisangela Angell (Brasil), 5
Angela Okon (USA), 4
Inge Moeller (Argentina), 4
Heidi Carlsen (USA), 4
Christie Marquez (USA), 4
Romina Basualdo (Argentina), 4
Anya Ells (Canada), 4
Angie Garcia (USA), 4
Angela Marquez (USA), 3
Sandra Jokic (Norway), 3
Tawna Eubanks (USA), 3
Vicki Counts (USA), 3
Ashley Gaines (USA), 3
Jessica Renee (USA), 3
Ashley Kiyonaga (USA), 3
Kenea Yancey (USA), 3
Jaana Malytcheva (Finland), 3
Jana Dobos Majernikova (Slovakia), 3
Dayna Maleton (USA), 3
Rachelle DeJean (USA), 3
Camile Periat (USA), 3
Anna Kiseleva (Russia), 2
Chanan Siglock (USA), 2
Taylor Rhodenbaugh (USA), 2
Lea Beaumont (USA), 2
Diana Salamon (Hungary), 2
Michelle Mein (USA), 2
Taylor Anderson (USA), 2
Alyssa Germeroth (USA), 2
Amber Crowder (USA), 2
Janelle Saitone-McGuire (USA), 2
Harriet Davis (USA), 2
Alla Semenova (Ukraine), 1
Liana Moroz (Russia), 1
Kate Abate (USA), 1
Heather Scofield (UK), 1
Amber Crenshaw (USA), 1
Lindsay Pinsonneault (Canada), 1
Lisa Asuncion (USA), 1
Karina Skowronska (UK), 1
Casey Samsel (USA), 1
Samantha Maycock (USA), 1
Yana Kuznetsova (Russia), 1
Gigi Amurao (USA), 1
Yarishna Ayala (Puerto Rico), 1
Mariana Fernandes Santos (USA), 1
Megan Gillis (USA), 1

figure:
zakwalifikowane
Latorya Watts (USA)
Nicole Wilkins (USA)
Candice Lewis-Carter (USA)
Camala Rodriguez-McClure (USA)
Candice Keene (USA)
Carolyn Hudson-Harris (USA)
Kati Alander (Finland)
Gennifer Strobo (USA)
Christina Woodward (USA)
Adela Ondrejovicova (Slovakia)
Myra Rogers (New Zealand)
Ivana Ivusic (USA)
Carly Starling-Horrell (USA)
Cydney Gillon (USA)
Cassandra Carpenter (USA)
Brittany Campbell (USA)
Nadia Wyatt (USA)
Maria Luisa Baeza Diaz (USA)
Swann DeLaRosa (USA)
Sarah Sweeney (USA)
Vera Mallet (USA)
Stephanie Hammermeister (USA)
Sara Ard (USA)

klasyfikacja punktowa:
Allison Frahn (USA), 12
Natalia Abraham Coelho (USA), 10
Krista Dunn (USA), 10
Georgina Lona (Mexico), 8
Veronica Gallego Garcia (Spain), 7
Sandra Grajales (Mexico), 6
Kim Clark (USA), 6
Shalako Bradberry (USA), 5
Julie Mayer (USA), 4
Megan Wyble (USA), 4
Amanda Doherty (Australia), 4
Sharmane Williams (USA), 4
Julie Peterson (Canada), 4
Megan Olson (USA), 4
Karina Grau (Paraguay), 4
Bojana Vasiljevic (Serbia), 4
Andrea Calhoun (USA), 3
Anniken Froyslie (Norway), 3
Yvette Brown (Australia), 3
Danielle Kifer (USA), 3
Monique Terry (USA), 3
Tamika Irvin (USA), 3
Laurelle Martineau (USA), 3
Andrea Pollard (USA), 3
Lauren Valentino (USA), 2
Lorena Cozza (Italy), 2
Asher Prior (Australia), 2
Angie LeMay (USA), 2
Sasha Brown (USA), 2
Elena Kirshchina (Russia), 2
Melanie Noel (Canada), 2
Solinda Hong Blakeney (USA), 2
Jennifer Van Zant (USA), 1
Maria Garcia (Spain), 1
Idalia Molina (USA), 1
Wendy Fortino (USA), 1
Maggie Cambronero (USA), 1
Susetty Tabash (Costa Rico), 1
Mayla Ash (USA), 1
Melissa Bumstead (Canada), 1
Tina Nguyen (USA), 1

fitness:
zakwalifikowane:
Oksana Grishina (Russia)
Tanji Johnson (USA)
Myriam Capes (Canada)
Regiane Da Silva (Germany)
Bethany Wagner (USA)
Ariel Khadr (USA)
Fiona Harris (Australia)

klasyfikacja punktowa:
Whitney Jones (USA), 20
Ryall Graber (Canada), 8
Marta Aguiar (Uruguay), 5
Piia Pajunen (Finland), 3
Dominique Matthews (Canada), 3
Giorgia Foroni (Italy), 2
Sara Kovach (USA), 2
Stacy Dawn (USA), 2
Kristine Duba (USA), 2
Aurika Tyrgale (Russia), 1
Jeanine Taddeo (USA), 1

women’s physique:
zakwalifikowane:
Juliana Malacarne (Brasil)
Kira Neuman (USA)
Tycie Coppett (USA)
Danielle Reardon (USA)
Autumn Swansen (USA)
Susan Marie Smith (USA)
Jessica Gaines (USA)
Erika Kikuchi (USA)
Melissa Pearo (USA)
Sheronica Henton (USA)
Jennifer Robinson (USA)
Candrea Judd-Adams (USA)
Frances Mendez (USA)
Shanique Grant (USA)
Branka Njegovec (Croatia)
Asha Hadley (USA)
Antoinette Downie (USA)
Michaela Aycock (USA)
Heather Grace (USA)
Dianne Brown (USA)
Anne Luise Freitas (Brasil)
Rosanna Harte (UK)
Jamie Pinder (USA)

klasyfikacja punktowa:
Tamee Marie (USA), 13
Jacklyn Abrams (USA), 10
Rachel Baker (USA), 10
La’Drissa Bonivel (USA), 8
Mindi O’Brien (Canada), 7
Jennifer Jaques Conn (USA), 7
Vicki Diaz (USA), 6
Tamara Qureshi (Canada), 6
Yeon Woo Jhi (Korea), 5
Joanna Romano Cano (Spain), 5
Kat Secor (USA), 4
Brooke Walker (USA), 4
Rosela Joseph (USA), 4
Paloma Parra (Spain), 4
Lise Thexton (Canada), 4
Jodi Miller (USA), 4
Leonie Rose (USA), 3
Jennifer Hernandez (USA), 3
Jana Stockelova (Czech Republic), 3
Jodi Boam (Canada), 3
Tracy Hess (USA), 3
Debby Givenrod (USA), 3
Geraldine Morgan (Chile), 3
Erica Blockman (USA), 3
Valeria Garcia Giovanoli (USA), 2
Ester Parisi (Italy), 2
Donna McGinn (USA), 2
Lynn Reif (USA), 2
Andrea Ketterman (USA), 2
Ky Lima (USA), 2
Casey Stone (USA), 2
Tara Ostafichuk (Canada), 2
Bonny Priest (USA), 2
Angel Saucier (USA), 1
Marcia Simmons (USA), 1
Jaquita Person-Taylor (USA), 1
Anne Marie Kam (USA), 1
Cassandra Floyd (USA), 1
Leah Sohn (USA), 1
Tonya Hooker (USA), 1
Minna Pajulahti (Finland), 1
Shae Queen (USA), 1
Daniely Castilho (Brasil), 1
Eleonora Dobrinina (Canada), 1
Lorena Inarra Duque (Spain), 1
Jeni Briscoe (Canada), 1
Lisa Stark (USA), 1

żywnośc dietetyczna

Masz coś do dodania ? Skomentuj!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Najnowsze filmy z naszego kanału