ESP Sport & Zdrowie 2019 w ten weekend!

Targi sportowe ESP Sport & Zdrowie już 23-24 lutego 2019r. w AmberExpo w Gdańsku! Jest to wydarzenie, które ma na celu propagowanie sportu, zdrowego tryby życia i rozwój branży! W targach potwierdziło udział ponad 120 wystawców, a Organizator zapowiada obecność 20 000 uczestników.
Jakie wydarzenia towarzyszące w tej edycji?
Debiuty PZKFITS 2019 – kultowe wydarzenie, które po raz kolejny odbędzie się na targach. Start planuje ponad 500 zawodników polskiej sceny kulturystycznej!
ESP Gym – specjalna strefa siłowni w której do dyspozycji uczestników dostępne będą sprzęty najlepszych marek na rynku oraz pomoc wykwalifikowanych trenerów personalnych. Idealne miejsce dla osób, które nie chcą pominąć treningu, a także dla tych, które chcą na niej zacząć stawiać pierwsze kroki. Zaplanowane są na niej również treningi z Gwiazdami!
Warsztaty fitness z Ewą Chodakowską i teamem Be Active – podczas ESP Ewa wraz z teamem przeprowadzą treningi fitness w ramach ogólnopolskiej trasy BeBio Tour.
Strefa dietetyka – miejsce spotkań i konsultacji dla każdej osoby, która planuje zmienić swoją sylwetkę lub upewnić się w poprawności stosowania swojej diety.
Strefa treningów – miejsce aktywnych treningów z Gwiazdami sportu.
Pokazy mody sportowej – czyli to co przyciąga zarówno męskie jak i damskie oko.
Certyfikowane konferencje szkoleniowe: ESP Academy – konferencja dla fanów fitnessu i zdrowego stylu życia; Konferencja Zdrowa Sylwetka – recepta na poprawę własnego ciała; Fizjo Academy – konferencja dla fizjoterapeutów i osób, które borykają się z kontuzjami lub chcą ich uniknąć; Fizjo Academy Pro – konferencja dla wykwalifikowanych fizjoterapeutów.
Strefa mentalna – treningi jogi, pilatesu, stretchingu
Amatorskie Mistrzostwa Polski MMA K1 i Mistrzostwa Polski Submission Only – 2 wydarzenia dla fanów sportów walki i MMA
Nowością jest konferencja biznesowa skierowana do kadry zarządzającej hotelami. Dotyczyć będzie „Strefy fitness w hotelu”.
I wiele innych o których przeczytasz więcej na www.europersportpower.pl

Jak co edycję, swój udział potwierdzili przedstawiciele polskiej branży fitness, ale także fizjoterapii, która jest nowym sektorem na targach.
Zapraszamy po więcej informacji na temat tego wydarzenia na: www.europesportpower.pl.

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *