Gugglesterones – Gugglsterony

Postanowiłem napisać coś na temat bezpiecznej i skutecznej alternatywy dla ostatnio modnego ECA.

Guggul, inaczej Commiphora Mukul to drzewo pochodzące z Indii, które wydziela sok, podobny do żywicy poprzez nacięcia w jego korze. Środek ten był używany od wieków jako lek w naturalnej, tradycyjnej medycynie Indyjskiej zwanej Ayurveda. W dzisiejszych czasach, nowoczesnej, zaawansowanej chemii, żywica ta jest obrabiana i oczyszczana, następnie standaryzowana dla odpowiedniej zawartości jej substancji czynnych tzw. Z-Gugglesteronów oraz E-Gugglesteronów. Substancje te są steroidami roślinnymi z dużym stopniem aktywności w ludzkim ciele, a ich pozytywne oddziaływanie na ludzki organizm – metabolizm tarczycy, poziom cholesterolu, oraz stan skóry zostało potwierdzone w badaniach naukowych. Gugglesterony mają wysoki wskaźnik terapeutyczny, który można porównać do skuteczności leków o podobnym działaniu.

Najważniejszą funkcja, jaką spełniają Gugglesterony, wykorzystywaną w sporcie jest wpływ na metabolizm tarczycy.
Tarczyca określana również nazwą gruczoł tarczowy (tarczycowy) jest położony z przodu szyi, po środku, na wysokości grdyki nazywanej także „jabłkiem Adama”.
Gruczoł tarczowy znajduje się pod skórą i warstwą mięśni.
Położony w pobliżu chrząstki tarczowej, (od której bierze swoją nazwę) oraz nieco wyżej od tchawicy. Po łacinie gruczoł tarczowy nazywa się glandula thyroidea

Gdy gruczoł tarczycowy jest stymulowany, produkuje on więcej swoich hormonów takich jak np. tyroksyna. Hormony te regulują stan metabolizmu w tym także dyrektywny, wpływ na katabolizm tkanki tłuszczowej. W praktyce oznacza to, że po podaniu preparatu zawierającego Gugglesterony Twój metabolizm przyspiesza, spalając przy tym więcej tłuszczu. Dzieje się to bez skutków ubocznych charakterystycznych dla preparatów ECA, które zwiększając wyrzut katecholamin (hormonów, które powodują ogólne pobudzenie organizmu, z układem nerwowym na czele), co może mieć złe konsekwencje dla zdrowia ogólnego, a przede wszystkim dla samopoczucia. Gugglesterony to substancja całkowicie bezpieczna!

Gugglesterony są bardzo skuteczne przy stosowaniu tak zwanej diety tłuszczowej, (ketogenicznej), jako że podczas takiej diety zachodzi redukcja efektywności tarczycy poprzez zmiejszenie konwersji tyroksyny (T4) do 'mocniejszej’ trójjodotyroniny (T3).

Od prawidłowej regulacji metabolizmu poprzez tarczycę zależy także nasze samopoczucie, waga ciała (tempo metabolizmu i spalania tłuszczu), stan psychiczny i zdolność do sprawnego radzenia sobie z zadaniami życia codziennego.

Najważniejsze działania hormonów tarczycy to:
-prawidłowy rozwój i wzrastanie dziecka
-prawidłowy przebieg laktacji (wytwarzanie mleka po porodzie)
-prawidłowy rozwój tkanki nerwowej (mózgu)
-prawidłowy rozwój i wzrastanie kości
-wytwarzanie ciepła w organizmie
-wpływ na czynność serca
-wpływ na czynność mięśni
-wpływ na gospodarkę wapniowo-fosforanową
-wpływ na bilans wodny organizmu
-wpływ na czynność mózgu i pozostałej tkanki nerwowej
-przyspieszenie spalania wewnątrzkomórkowego i wytwarzania ciepła
-zmniejszenie zawartości cholesterolu we krwi

Podsumowując Gugglesterony są idealną alternatywą dla ECA. Bezpieczne, pozbawione dramatycznych (charakterystycznych dla stymulantów) skutków ubocznych ECA, mające wiele dodatkowych, pozytywnych efektów dla organizmu.
Dodam jeszcze, że po wycofaniu triatricol oraz gdy T2 znika z legalnego rynku Gugglesterony są ostatnim skutecznym preparatem stymulujących tarczyce…
Gugglesterony są wskazane także dla ludzi wcześniej używających ECA, (które osłabia metabolizm tarczycy i sekrecję jej hormonów).

Autor: Clarity (sfd)
Komentarze forumowiczów do artykułu znajdziesz na forum klikając TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *