Jak nabrać inspiracji i wiedzy do rozwoju branży fitness?

Targi FIWE – największe targi fitness w Europie Centralno – Wschodniej już 21-23 września w Expo XXI w Warszawie

Tak – to nie pomyłka – tym razem aż 3 dni! Jak już informowaliśmy nowością jest piątek – dzień biznesowy. W tym dniu pojawią się właściciele, managerowie, osoby zarządzające siłowniami, klubami fitness, wellness, hotelami, sklepami, ośrodkami sportowymi, aby zapoznać się z nowościami rynku, nabrać inspiracji, nawiązać nowe kontakty, a także zdobyć wiedzę z zakresu prowadzenia swojego biznesu!

W tym celu Organizator zaplanował konferencję branżową – FIWE Experts. Będzie to prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy od ekspertów osiągających mierzalne rezultaty.

Wśród Prelegentów m.in.:  Krzysztof Pakulec – Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta; Sebastian Goszcz – Szkoleniowiec, Wykładowca,  Doradza, prowadzi konsultacje biznesowe, programy naprawcze, programy poprawy efektywności biznesowej. Prowadzący szkolenia z zakresu zarządzania klubem fitness, marketingu, sprzedaży produktów i usług, standardów obsługi, budowania lojalności klienta, przywództwa; Krystian Kempa – unikalna mieszanka teori chłoniętej od specjalistów branży fitness z praktyką pracownika obsługi technicznej w obiektach sportowych, instruktora fitness, trenera personalnego, kierownika health clubu, managera klubu, doradcy w obiektach świadczących usługi fitness. Swoją prelekcję potwierdziła również Małgorzata Gala – Ex.regionalny dyrektor sprzedaży w Pure Jatomi Fitness, obecnie VP of Sales w Perfect Gym, specjalizująca się w pozyskiwaniu nowych klientów na całym świecie, w szczególności globalnych sieci klubów fitness.

Zapowiada się wydarzenie pełne nie tylko znanych osobistości, ale przede wszystkim wiedzy, praktyki i inspiracji.

Więcej informacji na temat pozostałych Wykładowców oraz poruszanych tematów dostępne na: http://fiwe.pl/agenda/.

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *