Kulturystyka
SFD

Jak wygląda Mr. Olympia na masie?

Oceń artykuł:
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)

W ten weekend odbył się zawody Pittsburgh Pro 2019, które słyną z wizyt najwyższej klasy gości. Taka śmietanka zawodnicza jest nie do zobaczenia poza Arnold Classic i Mr. Olympia. Oczywiście goście są poza sezonem, więc forma podczas gościnnego pozowania to masywne wersje najlepszych kulturystów świata. Mistrzowie na MASIE!!!

Shawn Rhoden wygląda naprawdę MASYWNIE. Po obejrzeniu materiału, wielu z Was zastanawia się czy mistrz zdąży z formą do października? Wg. nas, Shawn wie co robi!

Kto w tym roku wystąpi na Mr. Olympia? Oto lista zakwalifikowanych na obecną chwilę.

MR. OLYMPIA

QUALIFIED

Shawn Rhoden (USA)

Phil Heath (USA)

Roelly Winklaar (Curacao)

William Bonac (Netherlands)

Brandon Curry (USA)

Dexter Jackson (USA)

Clarence De Vis (Belgium)

Maxx Charles (USA)

Steve Kuclo (USA)

Juan Morel (USA)

Josh Lenartowicz (Australia)

POINTS

Cedric McMillan (USA), 16

Luke Sandoe (UK), 16

Akim Williams (USA), 15

Rafael Brandao (Brazil), 9

Nathan de Asha (UK), 8

Lucas Osladil (Czech Republic), 7

Eddie Bracamontes (USA), 7

Pavel Beran (Czech Republic), 6

Andrea Presti (Italy), 6

Essa Obaid (UAE), 6

Samson Dauda (UK), 5

Mohamed Shabaan (Egypt), 3

Hassan Mostafa (Egypt), 3

James Hollingshead (UK), 3

Andrea Muzi (Italy), 2

Mohsen Samadi (Iran), 1

Brad Rowe (USA), 1

Justine Luis Rodriguez (USA), 1

212 OLYMPIA

QUALIFIED

James Lewis (UK)

Derek Lunsford (USA)

Kamal Elgargni (Libya)

Ahmad Ashkanani (Kuwait)

Jose Raymond (USA)

Hadi Choopan (Iran)

Shaun Clarida (USA)

Angel Calderon Frias (Spain)

David Henry (USA)

Kokeny Bela (Hungary)

Aaron Polites (Australia)

Noel Adame (USA)

Sami Al Haddad (Bahrain)

Fahad Zaid Hazzizi (Saudi Arabia)

Oleh Kryvyi (Ukraine)

POINTS

Tomas Tabaciar (Slovakia), 16

Samir Troudi (Sweden), 7

Vahid Baharlou (Iran), 6

Vojtech Koritensky (Czech Republic), 5

Derik Olsan (USA), 4

Justin Wessels (Australia), 4

Hameed Juma (Bahrain), 4

Jafar Ghaffarnezhad Azizi (Iran), 4

Ricardo Correira (Cape Verde), 4

Maysem Keskvari (Iran), 3

Oswaldo Gonzalez (USA), 3

Dobromir Delev (Bulgaria), 3

Dwayne Quamina (USA), 3

Zoran Kolevski (FYROM), 3

Pierre Chamoun (Sweden), 3

Enrico Hoffman (Germany), 3

Jose Raul Sanchez Reyes (Mexico), 3

Kim Junho (Korea), 3

Ahmed El Sadany (Egypt), 3

Lionardis Cardoza (Chile), 3

Milton Martinez (Puerto Rico), 2

Mahmut Irmak (Turkey), 2

Jamie Dorego (UK), 2

Sahar Kazes (Israel), 2

Galal Reda Galal Ahmed (Egypt), 2

Alex Dos Anjos (Brazil), 2

Daniel Alexander (USA), 1

Sandro Ramirez (Dominican Republic), 1

Radoslav Angelov (Bulgaria), 1

Benjamin Parra (Mexico), 1

Errol Moore (USA), 1

Nasser Sayed (Kuwait), 1

Fabrizio De Sousa Moreira (Brazil), 1

CLASSIC PHYSIQUE OLYMPIA

QUALIFIED

Jason Lowe (USA)

Chen Kang (China)

Fabio Lopes (Portugal)

Breon Ansley (USA)

Chris Bumstead (Canada)

George Peterson (USA)

Henri-Pierre Ano (Canada)

Arash Rahbar (USA)

Stan de Longeaux (USA)

Ahmad Ahmad (Iraq)

Dani Younan (USA)

Panexce Pierre (USA)

Rylon McDuell-Batiste (USA)

Damion Ricketts (USA)

David Hoffmann (Germany)

Woilid Baatout (France)

POINTS

Courage Opara (USA), 17

Khalid Chikhaoui (Canada), 15

Abdulla Al-Sairafi (Kuwait), 12

Steve Laureus (USA), 10

Sajad Niknampour (Iran), 8

Charles Curtis (USA), 8

Keone Pearson (USA), 8

Abtin Shekarabi (Iran), 8

Martin Cornejo (USA), 8

David Martinez Campos (Spain), 8

Kirill Khudaiev (Ukraine), 6

Hany Saeed (Egypt), 6

Jason Theobold (USA), 5

David Boix Andreu (Spain), 5

Hassan Abdulreda (Saudi Arabia), 5

Mister Taylor (USA), 4

Kelvin Hinde (UK), 4

Jose Rodriguez Sendra (Spain), 4

Kevin O’Malley (New Zealand), 4

Mansour Elnaser (Kuwait), 4

Jason Martinez (USA), 3

Milad Sadeghi Borojeni (Iran), 3

Garrott Coelho (USA), 3

Sung Jin Kang (Korea), 3

Chinedu Nriagu (USA), 3

Danny Hester (USA), 3

Eric Hernandez (Puerto Rico), 3

Igor Gostyunin (Spain), 3

Cleveland Thomas (USA), 3

Murray Calcutt (Australia), 3

David Robinson (USA), 3

Ro’Vonte Moody (USA), 3

Omer Khaldi (Morocco), 3

Esequiel Conseicai (Brazil), 2

Christopher Ford (USA), 2

Ali Shamsghamar (Iran), 2

Elija Lorono (USA), 2

Brent Bumgarner (USA), 2

Jesus Rodriguez (Spain), 2

Bryan Jones (USA), 2

Aaron Jeffery (USA), 2

Ali Emre (Turkey), 2

George Kawalawu (USA), 2

Lehjuan Jones (USA), 1

Flavio Uberto Lopes (Brazil), 1

Harry Freeman III (USA), 1

Svetozar Milenkovic (USA), 1

Dion Harris (USA), 1

Jason Brown (USA), 1

Mansour Elnber (Kuwait), 1

Sajjad Samandar (Iran), 1

Aaron Futel (USA), 1

MEN’S PHYSIQUE OLYMPIA

QUALIFIED

Brandon Hendrickson (USA)

Raymont Edmonds (USA)

Ryan Terry (UK)

Jeremy Buendia (USA)

Andre Ferguson (USA)

POINTS

Kimani Victor (Canada), 24

Xavisus Gayden (USA), 24

George Brown (USA), 22

Ramses Rams (Spain), 19

Kyron Holden (USA), 17

Ondrej Kmostak (Czech Republic), 16

Ahmed Abdul Jalil (Egypt), 16

Arya Saffaie (USA), 14

Lindon Bond (USA), 13

Carlos DeOliveira (Brazil), 13

Dean Balabis (USA), 12

Ammar Shlash (Jordan), 12

Jamal Everette (USA), 11

Youcef Djoudi (France), 11

Joseph Lee (USA), 11

Aundre Benson (USA), 10

Denis Gusev (Russia), 10

Geobanny Paula (USA), 10

Ashwin Lucas (USA), 9

Carter Montgomery (USA), 9

Sanad Alsanad (Kuwait), 9

Mahdi Sherafat (USA), 8

Miroslav Juricek (Czech Republic), 8

Stan McQuay (USA), 8

Logan Franklin (USA), 8

Mohammad Kashananki (Iran), 7

Filip Steflovic (Czech Republic), 7

Mohammad Bugambar (Kuwait), 6

Andrea Mosti (Italy), 6

Ali Hassain Jaafar (Kuwait), 6

Nawaf Alansari (Kuwait), 5

Luca Biola (Italy), 5

Devon Lindner (USA), 5

Joven Sagabain (Philippines), 5

Mark Sindayen (USA), 4

Edvan Palmeira (Brazil), 4

Stan Morrison (USA), 4

Mohamad Alhababi (Kuwait), 4

Herbert Sorito Sotillo (Puerto Rico), 4

Terrence Teo Kok Hua (Malaysia), 4

Mishal Alhassan (Saudi Arabia), 4

Tonnell Rodrigue (USA), 4

Emile Walker (UK), 4

Abdulaziz Al-Mohandes (Saudi Arabia), 4

Yasser Fernando Chala Blandon (Colombia), 4

Jeph Gabriel (USA), 4

Derrick Stevenson (USA), 4

David Odom ((USA), 3

Khodadad Shafiepour (Iran), 3

Juan Faro (Spain), 3

Turki Alsoud (Saudi Arabia), 3

Jose Caban Rivero (Puerto Rico), 3

Antonio Mitchell (USA), 3

Dario Loda (Italy), 3

Zheyu Zhang (China), 3

Antonio Roseboro (USA), 3

Jonathan Bueno Gonzalez (Spain), 3

Rodrigue Chesnier (USA), 3

Victor Ramirez (Venezuela), 3

Scott Dennis (USA), 3

Khali Quartey (USA), 2

Ranzino Valentine (USA), 2

Vinicius Matheus (Brazil), 2

Tran Tuan Ahn (Vietnam), 2

Andre Smith (USA), 2

Dani Dal (USA), 2

Richard Myles (USA), 2

Clinton Barbadillo (USA), 2

Mario Giame (Italy), 2

Viet Doan (Australia), 2

Hector Fernando Hernandez Valdez (Mexico), 2

Ponpaisan Ruangsangpen (Thailand), 2

Jake Alvarez (USA), 2

Anton Antipov (USA), 2

Brian Lloyd (USA), 2

Jeremy Grant (USA), 1

MyKeelo McMurray (USA), 1

Mike William de Aleida Lima (Brazil), 1

Patrick Fulgham (USA), 1

Anthony Scalza (USA), 1

Antonio Smothers (USA), 1

Alessandro Cavagnola (Italy), 1

Bank Seok Choi (Korea), 1

Omid Eskandari Ghazikalayeh (Iran), 1

Burtrando McKay (USA), 1

David Arango Guerrero (Colombia), 1

Anthony Woods (USA), 1

Michael Bell (USA), 1

Michael Bevins (USA), 1

plany treningowe

Masz coś do dodania ? Skomentuj!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Najnowsze filmy z naszego kanału