KONFERENCJA W POZNANIU- DIETETYKA SPORTOWA 04.06.2016

DIETETYKA SPORTOWA – RÓŻNE DROGI, JEDEN CEL!

Mamy przyjemność poinformować, że już czwartego czerwca 2016 roku odbędzie się w Poznaniu konferencja dla trenerów, dietetyków i sportowców dotycząca różnych podejść do dietetyki sportowej organizowana przez Instytut Mikroekologii w Poznaniu.

CEL KONFERENCJI:
Podejście do diety osób aktywnych fizycznie i sportowców cały czas się zmienia. Powstają nowe trendy, uaktualniamy naszą wiedzę dotyczącą piramidy żywieniowej. Lekarze sportowi, dietetycy i sami sportowcy coraz częściej stają przed wyzwaniem jakim jest wybór odpowiedniej diety, która pozwoli osiągnąć cel – jak najlepsze wyniki. Celem konferencji jest pokazanie jak różnorodne może być podejście do diety sportowca oraz sprowokowanie dyskusji na temat wpływu diety na poprawę wydolności i wyników.

PLANOWANE AKTYWNOŚCI i PROGRAM
• Część wykładowa: prezentacje zaproszonych prelegentów, między innymi: Tadeusz Sowiński, Dawid Białowąs, Bartłomiej Pomorski, Joanna Karolkiewicz
• Debata: wybrani prelegenci odpowiadają na pytania, które wcześniej zostaną zebrane od uczestników. Każdy otrzymuje ten sam czas i to samo pytanie.
• Konsultacje: zaproszeni Goście (dietetycy, sportowcy) będą udzielać krótkich konsultacji zainteresowanym osobom.

REJESTRACJA: http://instytut-szkolenia.pl/

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *