Jak szybko spalić tłuszcz, który spalacz tłuszczu wybrać?

Okres redukcji to czas, kiedy decydujemy się sięgnąć po dodatkowe suplementy przyspieszające utratę tkanki tłuszczowej. Spalacze, bo o nich mowa, co prawda nie wykonują za nas całej roboty, ale mogą znacznie ułatwić i przyspieszyć odchudzanie. Kto już długo trenuje i pracuje nad sylwetką, dobrze wie, że czasami pojawia się zastój i wówczas najlepsza dieta czy trening niczego nie zdziałają. Różne są tego przyczyny, ale zwykle organizm potrzebuje po prostu nowego bodźca lub odpoczynku.

W jakich sytuacjach warto wspomóc się spalaczem?

Po pierwsze wtedy, kiedy wiesz, że osiągnąłeś już dość niski poziom tkanki tłuszczowej, ale chcesz się jeszcze bardziej wyrzeźbić. Dietą i treningiem zrobiłeś już, co mogłeś, a teraz potrzebujesz jedynie „kopa”, który wyciśnie z ciebie jeszcze więcej. 

Po drugie wtedy, kiedy czujesz wyczerpanie dietą o ujemnym bilansie, coraz wolniej się regenerujesz i spada ci motywacja, by dalej sumiennie pilnować kaloryczności i dawać z siebie wszystko podczas treningów. 

Po trzecie, kiedy dieta redukcyjna daje ci w kość i nie masz siły robić wszystkich treningów na 100%. Nie chcesz dokładać kalorii, goni cię termin osiągnięcia wagi (np. zawody, sesja zdjęciowa lub po prostu zakład ze znajomym) i potrzebujesz dać z siebie więcej.

Jaki spalacz wybrać?

Na rynku jest ogromny wybór i zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to łatwe. Na pewno warto patrzeć na skład – im więcej naturalnych składników, tym lepiej, zdrowiej. Istotne jest też to, czy suplement wesprze nas nie tylko w temacie spalania tkanki tłuszczowej, ale też pomoże z regeneracją oraz poprawi nastrój i motywację.

Takim spalaczem jest z pewnością Redox Hardcore z ALLNUTRITION. Dzięki starannie dobranym składnikom, stanowi doskonały suplement dla najbardziej wymagających zawodników. Jego działanie jest nie tylko ukierunkowane na funkcje metaboliczne związane z szybszym spalaniem tkanki tłuszczowej. Zapewnia on także wsparcie gospodarki insulinowej i układu nerwowego, dzięki czemu podtrzymuje wysoki poziom motywacji do działania, poprawia nastrój, co chroni przed rezygnacją z diety czy treningu. Dodatkowo, dzięki wysokiej zawartości kofeiny (aż 396 mg na porcję), mocniej pobudza, pozwalając nam działać na większych obrotach. 

Skład Redox Hardcore

Za spalanie tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie apetytu odpowiada głównie kofeina, forskolina, HCL oraz opatentowana forma kapsaicyny – Capsimax. 

Capsimax, wraz z ekstraktem z cynamonu, imbiru oraz chromem, wykazuje silne wsparcie dla gospodarki glukozowej, zwiększając wrażliwość na insulinę.

Układ nerwowy wspierany jest przez różeniec górski, ekstrakt z kwiatu szafranu, żeń-szeń oraz magnez. Wsparcie to polega nie tylko na poprawie nastroju, ale też poprawie funkcjonowania tkanki mięśniowej, szybszej regeneracji i podtrzymywaniu pobudzenia. Dieta redukcyjna oraz intensywne treningi zwykle mocno obciążają układ nerwowy, dlatego też ta funkcja Redox Hardcore to ogromna wartość dodana.

Podsumowując

Redox Hardcore to doskonały spalacz dla nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki niemu twoja rzeźba z pewnością będzie imponująca.

Materiał reklamowy.

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *