Lista amatorów na Arnold Classic 2017

Polacy w kategoriach amatorskich:
Piotr Borecki (kulturystyka do 90 kg)
Małgorzata Flis (bikini do 160 cm)
Maria Solawa (bikini do 163 cm)
Anita Szymczek (bikini do 169 cm)
Jacek Ratusznik (kulturystka klasyczna powyżej 180 cm)
Marcin Kotleszka (kulturystyka klasyczna powyżej 180 cm)

Kompletna lista uczestników wszystkich kategorii:

Men’s Bodybuilding:

Lightweight:
Cristiano Corsi (Italy)
Moises Cortes (Mexico)
Antonio Herrera (Spain)
Matt Keith (Raleigh, N.C.)
Ravi Kumar (India)
Vishnu Persad (Canada)
Carter Sharp (Berne, Ind.)
Avin Shreshtha (India)
Kob Yan (Royal Oak, Mich.)
Paul Wilson (Bahamas)

Welterweight:
Adrian Arroyo (Hollister, Calif.)
Antonio Bellaroba (Switzerland)
Samer Dawood (Sweden)
Dickens Fenelon (Deer Park, N.Y.)
Norman Flores (Honduras)
Miroslav Skadra (Slovakia)
Shotaro Suyama (Japan)
Sonny Weiss (Oxford, N.Y.)

Light-Middleweight:
Zachary Buckeye (Aurora, Ohio)
Sulayman Ceesay (Gambia)
Diego Dos Santos (Brasil)
Lorenzo Fabbian (Italy)
Faisal Farhan (Bahrain)
Felipe Fierro (Chile)
Gianni Frison (Italy)
Ahmed Hasan (Bahrain)
Samir Husidic (Waterloo, Iowa)
Massimo Marcelli (Italy)
Javier Miranda (Peru)
Adel M.A. Mohammed (Kuwait)
Robi Moirangthem (India)
Som Raj (India)
Diego Salinas (Hawthorne, Calif.)
Modou Lamin Sowe (Gambia)
Masashi Suzuki (Japan)

Middleweight:
Mohammad Alhindi (Kuwait)
Pushpinder Bharti (India)
Mirko Caselli (Italy)
Vignesh Dharmaraj (India)
Dawid Geler (Ireland)
Diego Guerra (Colombia)
Adel Mohammed (Kuwai)
Cristian Molina (Argentina)
Matthew Pisciotta (San Leandro, Calif.)
Kiratpal Singh (India)
Tejendar Singh (India)
Alagie Susso (Gambia)

Light-Heavyweight
Cyrille Kofi Adja (Ghana)
Ahmed Al Ubeidi (Switzerland)
Fahed Aljahoori (United Arab Emirates)
Abdullah Alzurayj (Kuwait)
John Ofoli Anum (Ghana)
Ralph Archuleta (Las Vegas, Nev.)
Piotr Borecki (Poland)
Dominique Butts (Vista, Calif.)
Angel Calderon (Spain)
Gianluca De Gortes (Italy)
Ahmed Elzaiat (Astoria, N.Y.)
Rupert Johnson (Jamaica)
Nawar Kaabi (Chicago, Ill.)
Zohir Mihoubi (Algeria)
Carlos Pereira (Brasil)
Ricardo Plata (Colombia)
Hawez Sardar (Iraq)
Katsuaki Suzuki (Philippines)
Yevgeniy Yakimov (Kazakhstan)

Heavyweight
Cesar Araujo (Portugal)
Matthew Detersen (Loveland, Colo.)
Paolo Fontana (Italy)
Xi Jiang (China)
Sherbek Toktomushev (Kyrgystan)
Rigoberto Vellos (Belize)
Alberto Venturini (Italy)
Fabrice Yip (New Caledonia)

Super-Heavyweight
Camilo Diaz (Colombia)
Franco Dominguez (Aregentina)
Andre Dufrasnes (Belgium)
Ladislav Kindernay (Slovakia)
Nasser Mostafazadeh (Las Vegas, Nev.)
Isaac Orejel (Mexico)
Paul Poloczek (Germany)
Hari Prasannakumari (India)
Andrea Presti (Italy)
Nam Shartzer (Lewistown, Pa.)
Roger Tanner (Switzerland)
Vincent Walters (Canada)

Men’s Masters
Age: 40-49
Gianluca De Gortes (Italy)
Gianni Frison (Italy)
Jonathan Heron (Canada)
Steven Preza (Honolulu, Hawaii)
Voytek Maciejko (Canada)
Jose Rodrigues (Brasil)
Vincent Walters (Canada)

Age: 50+
Eddi Derzapf (Germany)
Tim Park (Sidney, Ohio)
Luiz Carlos Sarmento (Brasil)
Ray Maclin (Hopewell, Va.)
John Simone (Fairmont, W.V.)
John Wozniak (Blackstone, Mass.)

Men’s Classic
Classic A
Ali Alzahen (Centerville, Ohio)
Adrian Arroyo (Hollister, Calif.)
Jim Costanzo (Niagara Falls, N.Y.)
Dickens Fenelon (Deer Park, N.Y.)
Remi Ganzeman (Belgium)
Brad Musto (Philadelphia, Pa.)
Pedro Rabello (Wourn, Mass.)
Cosmo Trikes (Newport, Mich.)
Gopal Tulsidas Solanki (India)
Sonny Weiss (Oxford, N.Y.)

Classic B
Jaafar Alqallaf (Kuwait)
Gergely Arnold (Hungary)
Lepomir Bakic (Serbia)
James Elmer (Muskegon, Mich.)
Mehdi Emam (Phillipines)
Zachary Harding (Oswego, N.Y.)
Alessandro Marangi (Italy)
Carlo Michellini (Italy)
Alessandro Sigurta’ (Italy)
Ryan Stafford (West Carrollton, Ohio)
Davide Tarantino (Italy)
Austin Williams (United Kingdom)

Classic C
Aleksa Bojovic (Serbia)
Andrej Buhayeu (Belarus)
Rock Contardi (Merritt Island, Fla.)
Marcin Kotleszka (Poland)
Svetozar Milenkovic (Serbia)
Gerson Mendez (Chile)
Jacek Ratusznik (Poland)
Eric Scott (Milwaukee, Wisc.)
Soheil Sangarzadadeh (Arlington, Va.)
John Wozniak (Blackstone, Mass.)

Men’s Physique
Physique A
Nicholas Allington (Elmira, N.Y.)
Abdullah Al-Rawahi (Oman)
Henrique Boas (Brasil)
Joshua Bryan (Millville, N.J.)
Abdulrahim Buobaid (Cheney, Wash.)
Salem Bujarrah (Kuwait)
Jim Costanzo (Niagara Falls, N.Y.)
Tyler De La Paz (Canada)
Zanyar Ghaderpour (Irvine, Calif.)
Jorge Guerra (Chile)
Saiid Karimpoorzahrai (Irvine, Calif.)
Brad Musto (Philadelphia, Pa.)
Alvin Taylor II (Westerville, Ohio)
Nick Topel (Findlay, Ohio)
Yukihiro Yuasa (Japan)
Nader Zahedi (Sacramento, Calif.)

Physique B
Khaled Alansari (Kuwait)
Brandon Butts (Vista, Calif.)
Adrian Cummings (Englewood, Ohio)
Enrico Cuneo (Italy)
Kyle Faustino (Canada)
Iziah Kanhai (Trinidad & Tobago)
Allen Lee (Canada)
Akram Nassr (Chicago, Ill.)
David Phan (Bremerton, Wash.)
Chevy Phillips (Canada)
Shogo Sato (Japan)
Demetri Tye (Cleveland, Ohio)
Eric Walker (Syracuse, N.Y.)

Physique C
Yazan Alkharabsheh (Chicago Ridge, Ill.)
Hassan Almuslim (Saudia Arabia)
Bader Alsabaa (Kuwait)
Meshari Bonashi (Kuwait)
Casey Christopher (Fort Lauderdale, Fla.)
Connor Craib (Ithaca, N.Y.)
Osvaldo De Cuia (Italy)
Ahmed Al Derazi (Bahrain)
Chet Fortune (Bellevue, Neb.)
James Grage (Hollywood, Fla.)
Matthew Hower (Akron, Ohio)
Albert Lewis (Buffalo, N.Y.)
Aurel Lewis (Belize)
Atsushi Nakamura (Japan)
Luca Palazzolo (Italy)
Ahmad Qasem (Kuwait)
Dexter Simon (Trinidad & Tobago)
Frank Riffe (Galloway, Ohio)
Ivo Toledo (Brasil)
Chris Wallace (Brookfield, Conn.)
Jacob White (Bidwell, Ohio)

Physique D
Oyinkro Akpobodor (Belize)
Adbulaziz Alazemi (Kuwait)
Yousef Alqahtani (Kuwait)
Kola Ayeni (Norfolk, Va.)
Vladimir Cartev (Moldova)
Anthony Cline (Hamilton, Ohio)
Mehdi Dalili (Irvine, Calif.)
Radzislaw Daskiewicz (Ireland)
Alexander Dunn (Hamburg, N.Y.)
James Elmer (Muskegon, Mich.)
Geder Gomes (Brasil)
Thomas Kunz (Switzerland)
Edward Masato Kato (Japan)
Eric Lisboa (Brasil)
Aaron Luikart (Washington Court House, Ohio)
Rafael Magalhaes (Brasil)
Tobechukwu Jason Obi (Nigeria)
Trevor Opalewski (St. Clair Shores, Mich.)
John Patrick Yap (Pacoima, Calif.)
Davin Smith (Kewner La.)
Saeed Talebnehr (Chicago, Ill.)
Jason Townley (Westerville, Ohio)
Thad Tragon (Altoona, Pa.)
Christopher Tripp (Parma, Ohio)
Alex Vasconi (Italy)
Bryan Watkins (Aurora, Ill.)
Kevin White (Trenton, N.J.)

Physique E
Mohammad Alaqab (Kuwait)
Mohammad Alhashmi (United Arab Emirates)
Ahmad Babakarkhil (Afghanistan)
Jodalyn Barbaran (Philippines)
David Brody (Jefferson Hills, Pa.)
Jeremy Chivington (Spanaway, Wash.)
Matt Dennis (St. Peters, Mo.)
Alexander Friedl (Austria)
Christoph Friedl (Austria)
Anthony Kurup (San Diego, Calif.)
Marco Masetti (Italy)
Brandon Pool (Newark, Ohio)
Shon Singh (Clifton Park, N.Y.)

Physique F
Jodalyn Banan (Kuwait)
Mohammadreza Fazeli (North Hollywood, Calif.)
Amen Johnson (Grove City, Ohio)
Billy Kimball (Annapolis, Md.)
Dominique Martin (Lexington, Ky.)
Perry Navarro-Davis (Biloxi, Miss.)
Isaias Paez (Mexico)
Joshua Self (Las Vegas, Nev.)
Waynard Shreve (Romulus, Mich.)
Roberto Stipcevich (Italy)
David Waddell (Paducah, Ky.)
Shahin Zolfghari (Long Island City, N.Y.)

Women’s Physique
Physique Short
Sabrina Burgess (Bermuda)
Maria del Carmen (Mexico)
Priscila Cavilha (Brasil)
Ivonne Garcia (Mexico)
Saundra Griffin (Germany)
Fernanda Gutilla (Brasil)
Oosawa Naoka (Japan)
Michelle Powell (Aruba)
Susan Rebello (Bermuda)
Evelaine Rocha (Brasil)
Camila Rodrigues (Brasil)
Ariell Rosenblad (Norway)
Paola Sanchez (Dominican Republic)
Jeannique Sillie (Netherlands)
Joan Liew Lee Ting (Singapore)

Physique Medium
Natalie Carr (Evansville, Ind.)
Priscila Cavilha (Brasil)
Kerby Frederick (Evansville, Ind.)
Alicia Fritschi (Greencastle, Ind.)
Wendy Martinez (Mexico)
Kathrine McLaurin (El Paso, Texas)
Naoko Osawa (Japan)
Lucia Rodriguez (Mexico)
Jeanna Roth (Covington, Ohio)
Ariell Rosenblad (Norway)
Tanya Sablic (Canada)
Heather Smith (Versailles, Ky.)
Rowena Walters (Philippines)

Physique Tall
Lenka Ferencuková (Czechia)
Julia Foery (Switzerland)
Ariel Gail (Lakewood, Colo.)
Alexandra Heberger (Canada)
Christy Resendes (New Bedford, Mass.)
Fabiana Rossa (Arlington, Texas)
Kimberly Sayers (Delanco, N.J.)


Women’s Figure

Figure A
Chikako Akiyama (Japan)
Michelle Bailey (Trinidad & Tobago)
Sara Chio (Henderson, Nev.)
Rebecca Coleman (South Charleston, Ohio)
Agnese Donati (Italy)
Maggie Hashimoto (Canada)
Abigail Hinojosa (Mexico)
Kathy Kidder (Cape Coral, Fla.)
Nicole Melillo (Pompano Beach, Fla.)
Josefina Monsivais (New Lenox, Ill.)
Chie Terui (Homewood, Ill.)

Figure B
Renata Almeida (Fort Lauderdale, Fla.)
Sarah Bruce (Columbus, Ohio)
Manuela De Simone (Italy)
Elisa Falzoni (Italy)
Jessica Friesen (Canada)
Esmeralda Higareda (Mexico)
Nelly Maier (Germany)
Petala Rosas (Coconut Creek, Fla.)
Kelsey Wilson (Canada)

Figure C
Judith Ceballos (Mexico)
Brittany Foley (Johnstown, N.Y.)
Analía Galeano (Argentina)
Lorena Luciani (Argentina)
Mary Marji (Syracuse, N.Y.)
Ashley McCarthy (Canada)
Nohealani Miranda (Waikoloa, Hawaii)
María Mora (Mexico)
Iaroslava Nikolaeva (Russia)
Megan Patrick (Lansing, Mich.)
Rachel Rysaac (Middletown, R.I.)

Figure D
Yukina Betz (Deptford, N.J.)
Jacklyn Bodaness (Aurora, Colo.)
Rebecca Hammermeister (Rocky River, Ohio)
Marsela Ilic (Serbia)
Donya Jackson (Concord, N.C.)
Eleonora Marinucci (Italy)
Mikayla Metzger (Silver Lake, Ind.)
Kristen Mulligan (Canada)
Tricia Sherrick (Royersford, Pa.)
Danielle Treiger (San Diego, Calif.)
Naviere Walkewicz (Bellevue, Neb.)
Jena Weis (Oxford, N.Y.)

Figure E
Diana Alvarez (Mexico)
Jada Beverly (Grove City, Ohio)
Marissol Bisquolo (Brasil)
Ingrid Clay (Hollywood, Calif.)
Mu Cong (China)
Zulema Dura (Italy)
Fabiola Grochoski (Brasil)
Hanna Kryuda (Belarus)
Ashley Pacht (Canada)
Brooke Pool (Newark, Ohio)
Kelli Ring-Storer (Centerville, Ohio)
Shaqasia Ruffin (Fort Walton Beach, Fla.)
Mariana Simonetta (Argentina)
Eszter Urbán-Zsilák (Hungary)

Figure F
Mindy Bittner (Gahanna, Ohio)
Stéphanie Da Rosa (Brasil)
Adrianne Evans (Bluff City, Tenn.)
Kristina Gotty (Canada)
Gretchen Hartley (Franklin, Tenn.)
Gabriella Hernandez (Albuquerque, N.M.)
Natasha Hoffmannbeck (Hilliard, Ohio)
Neli Mitreva (Rockville, Md.)

Women’s Figure Masters
Figure Masters Short
Michelle Bailey (Trinidad & Tobago)
Sara Chio (Henderson, Nev.)
Rebecca Coleman (South Charleston, Ohio)
Manuela De Simone (Italy)
Elisa Falzoni (Italy)
Marta Gallegos (Uruguay)
Maggie Hashimoto (Canada)
Jennifer Hill (Sumter, S.C.)
Kathy Kidder (Cape Coral, Fla.)
Noheglani Miranda (Waikoloa, Hawaii)
Josefina Monsivais (New Lenox, Ill.)

Figure Masters Medium
Yukina Betz (Deptford, N.J.)
Ingrid Clay (Hollywood, Calif.)
Rebecca Hammermeister (Rocky River, Ohio)
Marsela Ilic (Serbia)
Donya Jackson (Concord, N.J.)
Kristen Mulligan (Canada)
Debbie Rosen (Hillsdale, N.J.)
Eldi Schoenfield (Boston, Mass.)
Tricia Sherrick (Royersford, Pa.)
Danielle Treiger (San Diego, Calif.)
Naviere Walkewicz (Bellevue, Neb.)
Kayoko Yamamoto (Japan)

Figure Masters Tall
Mindy Bittner (Gahanna, Ohio)
Kristina Gotty (Canada)
Gabriella Hernandez (Alburquerque, N.M.)
Cynthia Netto (Brasil)
Mariana Simonetta (Argentina)
Danielle Smith (Pickerington, Ohio)

Women’s Bikini
Bikini A
Colomba Agud (Chile)
Queeny Alfeche (Canada)
Josela Bottarelli (Argentina)
Vanesa Campea (Columbus, Ohio)
Mary Carriedo (Canada)
Barbara Cerrini (Sunny Isles, Fla.)
Jessica Chiu (Mexico)
Karolina Fierlej (West Palm Beach, F;a.)
Malgorzata Flis (Poland)
Sarah Grgic (Monmouth Junction, N.J.)
Jennifer Hutchens (St. Peterson, Mo.)
Michelle Kling (Edina, Minn.)
Jordan Kopras (Bruce, Wisc.)
Ana Kyle (Columbus, Ohio)
Claudia Lopez (Canada)
Alexandria Mazzurco (Cleveland, Ohio)
Amanda Morefield (Galloway, Ohio)
Karen Pham (Canada)
Meghan Polce (Flat Rock, Mich.)
Silvia Scaglione (San Marino)
Celia Torres (Harlingen, Texas)
Kimberly Turner (Gahanna, Ohio)
Joy Zoggia (Brasil)

Bikini B
Anastasia Barkhanova (Russia)
Lindsey Harden (Athens, Ohio)
Anastasiia Mizgireva (Russia)
Corinne Orchowski (Imperial, Pa.)
Julia Pudovikova (Russia)
Maria Solawa (Poland)
Evelyn Small (Skokie, Ill.)
Melody Smith (Belews Creek, N.C.)
Alyssa Tyler (Willowick, Ohio)
Brittany Weyand (Johnstown, Ohio)
Anastasiia Zolotaia (Russia)

Bikini C
Megan Adams (Beavercreek, Ohio)
Samantha Alston (Canada)
Jessica Alvarado (Midland, Texas)
Dilrukshi Arachchige (Sri Lanka)
Christiana Bailey-Green (Batavia, Ill.)
Maria Beltran (Mexico)
Mackenzie Caul (Canada)
Alyssa Chase (Norwalk, Ohio)
Maria De Ramos (Austin, Texas)
Brieanna Dixon (Albion, N.Y.)
Ashley Elliott (Hamburg, N.Y.)
Tessa Ferrier (Detroit, Mich.)
Karina Gavrikova (Hungary)
Carmen-Anna Haenggi (Switzerland)
Jessica Henry (Lewis Center, Ohio)
Jessica Hoffman (Mount Upton, N.Y.)
Anzhela Legoshina (Russia)
Yulia Len (Russia)
Mary Love (Columbus, Mo.)
Angie Majeed (Oceanside, Calif.)
Teresa Moore (Philadelphia, Pa.)
Tanielle Powell (Jersey City, N.J.)
Reyna Rodriguez (Mexico)
Natalie Sena (Wexford, Pa.)
Melissa Soto (Chile)
Kateryna Vasinkina (Gaithersburg, Md.)
Olesya Volkov (Kill Devil Hills, N.C.)

Bikini D
Krishawnda Allen (Cincinnati, Ohio)
Kristiann Amato (Lebanon, Pa.)
Amber Connor (Evans, Ga.)
Cassidy Enders (San Leandro, Calif.)
Sandra Estes (Pickerington, Ohio)
María Teresa Estrada (Mexico)
Maria Forte (Elmira Heights, N.Y.)
Edel Kennehan (Ireland)
Nikki Korek (Canada)
Ariel Jones (Canton, Ohio)
Marvia Laurence (Curacao)
Becky Lisska (Plain City, Ohio)
Miram Malibran (Mexico)
Sarah Manns (Columbus, Ohio)
Samantha Pinna (Italy)
Laura Randon (Italy)
Caplee Robinson (Akron, Ohio)
Abi Roman (Canada)
Cristina Rifo (Canada)
Gabriela Santiago (Mexico)
Marisol Solís (Mexico)
Stine Strom (Virginia Beach, Va.)
Anita Szymczek (Poland)

Bikini E
Ana Albaladejo (Spain)
Nadia Chiaramonte (Canada)
Brittany Cochran (Elmira, Ore.)
Elaine Codilla (Las Vegas, Nev.)
Jenna De Leon (Trinidad & Tobago)
Nicole Ferrier (Brunswick, Ohio)
Adriana Gentile (Canada)
Karen Henning (Gulf Breeze, Fla.)
Ishimine Johnson (Orlando, Fla.)
Christina Kassel (Temecula, Calif.)
Fernanda Kunze (Brasil)
Courtney Maxim (Cleveland, Ohio)
Anna Medvedeva (Russia)
Hillary Osborne (South New Berlin, N.Y.)
Valeria Pipoli (Italy)
Lyubov Pogribnyak (Brooklyn, N.Y.)
Kayla Rogers (Warsaw, Ind.)
Tamara Shemetun (Russia)
Kelsey Smith (Lynchburg, Va.)
Michelle Van Rooyen (San Diego, Calif.)
Yurly Vizcaya (Colombia)

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *