Mr. Olympia – Wielkie odliczanie czas zacząć

935843c8a4544158bd6eb3dde9bc4da5

Wielkie odliczanie czas zacząć. W dniach 15-18 września w Las Vegas odbędą się najważniejsze zawody sportów sylwetkowych. Jeśli chodzi o rywalizację na scenie zostaną rozegrane następujące konkurencje: Mr. Olympia, 212 Olympia, Men’s Physique, Bikini Olympia, Figure Olympia, Fitness Olympia i Women’s Physique. W trakcie imprezy będą prezentowane również inne dyscypliny sportu jak np. strongman, karate, MMA, crossfit itp. oraz odbędą się targi (Expo).
Zapewne podobnie jak w poprzednich latach będzie transmisja z zawodów, jak tylko będą jakieś konkrety link zostanie dodany na czerwono do pierwszego postu tematu. Podobnie sprawa wygląda z listami startowymi i klasyfikacją punktową. Niewątpliwą sensacją jest powrót na scenę czołowego zawodnika z dawnych lat – Kevina Levrone’a, który wraca po 13 latach do rywalizacji na scenie, Kevin 4-krotnie zajął 2 miejsce na Mr. Olympia. Dexter Jackson pomimo posiadania kwalifikacji za zajęcie 2 miejsca w zeszłym roku, wystartował na zawodach New York Pro 2016 i Arnold Classic South Africa 2016, w których zwyciężył czym tylko przypieczętował fakt, że pomimo 46 lat wciąż może rywalizować z najlepszymi zawodnikami. Jedyny japoński zawodowy kulturysta – Hidetada Yamagishi po zwycięstwie na Arnold Classic 2016 i zdobyciu kwalifikacji do Las Vegas rozpoczął swoje przygotowania dzieląc się materiałami w serwisie You Tube.

Wszystkie materiały z przygotowań zawodników i zawodniczek wszystkich kategorii znajdziecie w temacie na forum:http://www.sfd.pl/MR%2E_OLYMPIA_2016-t1120950.html

promo zawodów: https://www.youtube.com/watch?v=b6x3Gwy_Qss

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *