Mr. Olympia – zostało pięć i pół tygodnia

Do najważniejszych zawodów kulturystycznych – Mr. Olympia – zostało pięć i pół tygodnia.

935843c8a4544158bd6eb3dde9bc4da5

O statuetkę Sandowa powalczą najlepsi atleci z całego świata. Czy zmierzający po szósty tytuł z rzędu Phil Heath znów zasiądzie na tronie? Czy 46-letni Dexter Jackson, który pomimo wieku z roku na rok robi postępy, zgodnie z zapowiedzią odbierze tytuł panującemu mistrzowi? Czy młody wilk – Dallas McCarver w tym roku zajmie miejsce w najlepszej dziesiątce zawodników? Czy potężny Egipcjanin ‘Big Ramy’ przygotuje życiową formę godną walki o pierwsze miejsce? Czy Dennis Wolf po ciężkiej kontuzji kręgosłupa zaprezentuje dobrą formę po zaledwie kilku tygodniach treningów? Czy stosunkowo nowy pro Nathan De Asha wejdzie do finałowej piętnastki, startując po raz pierwszy w Las Vegas? Czy Kevin Levrone nieobecny na scenie od 13 lat będzie w stanie konkurować z czołówką kulturystycznego świata? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź już niedługo (16-18 września).

Oprócz kulturystyki open zostaną rozegrane następujące konkurencje: 212 Olympia (do 96 kg), Men’s Physique, Bikini Olympia, Figure Olympia, Fitness Olympia, Women’s Physique oraz po raz pierwszy Classic Physique. W trakcie imprezy będą prezentowane również inne dyscypliny sportu jak np. strongman, karate, MMA, crossfit itp. oraz odbędą się targi (Expo).

Przygotowania zawodników i zawodniczek wszystkich kategorii w temacie na forum: http://www.sfd.pl/MR%2E_OLYMPIA_2016-t1120950.html

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *