Największe atrakcje Targów Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show 2017

21-23 kwietnia w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie koło Warszawy, wielkie wydarzenie dla wszystkich miłośników sportu. Pod jednym dachem spotkają się prawdziwe gwiazdy różnych dyscyplin sportu – Ewa Chodakowska, Mamed Khalidov, Kevin Levrone, Anita Włodarczyk, Kasia Dziurska, Piotr Głuchowski, Artur Partyka, Robert Korzeniowski, Deynn&Majewski i wielu innych. Odbędą się zawody, warsztaty i treningi dla profesjonalistów i amatorów, a także szkolenia prowadzone przez trenerów personalnych i mentalnych. Zobacz największe atrakcje Targów Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show.

Ewa Chodakowska i próba pobicia Rekordu Guinnessa

Ewa Chodakowska nie od dziś motywuje Polki i Polaków do ćwiczeń i aktywnego trybu życia. Tym razem trenerka postanowiła przed sobą kolejne ambitne zadanie – podczas finału wiosennej edycji jej trasy Be Active Tour, w niedzielę 23 kwietnia, Ewa podejmie próbę pobicia Rekordu Guinnessa w liczbie osób jednocześnie wykonujących tzw. deskę. To będzie trzygodzinny, intensywny trening, w którym będzie mógł wziąć udział każdy chętny, dlatego na targi warto zabrać ze sobą sportowe obuwie.

Mamed Khalidov w Strefie KSW

Przez wszystkie trzy dni targów w specjalnej Strefie KSW czekać będą zawodnicy i sędziowie, którzy przeprowadzą pokazy KSW i zaprezentują podstawowe zasady tego sportu. Swój pokazowy trening przeprowadzi także mistrz – Mamed Khalidov. Wszyscy odwiedzający Strefę będą mogli również zobaczyć z bliska oryginalną Klatkę KSW, a także do niej wejść i zrobić sobie zdjęcie. Podczas targów kibice zobaczą też emocjonujące spotkania twarzą w twarz bohaterów gali KSW 39 Colosseum.

Kevin Levrone nareszcie w Polsce

Legenda amerykańskiej kulturystyki poprowadzi na targach Go Active Show swoje seminarium. W trakcie swojej kariery Kevin wystartował 68 razy w IFBB i wygrał 23 razy. Pomimo kontuzji i długiej przerwy od występów na profesjonalnej scenie, w 2016 ogłosił swój powrót do sportu.

Strongmani na targach

Zawody profesjonalne, amatorskie, a także spotkania i wspólna zabawa z zawodnikami – to atrakcje przygotowane przez polskich Strongmanów. W Pucharze Polski Strongman PRO (sobota i niedziela) zaprezentują się: Sławomir Toczek, Mateusz Baron, Maciej Hirsz, Krzysztof Schabowski, Sebastian Kurek i Mateusz Ostaszewski. Zawody amatorów w sobotę, a spotkania z fanami w piątek.

Trening Włodarczyk, warsztaty Korzeniowskiego

Na targach Go Active Show spotkamy polskich olimpijczyków: Anitę Włodarczyk, Roberta Korzeniowskiego i Artura Partykę. Nasza aktualna rekordzistka świata i mistrzyni olimpijska przeprowadzi specjalny, pokazowy trening dla dzieci. Robert Korzeniowski poprowadzi warsztaty Fitness Walking, zdrowej i efektywnej alternatywy dla runningu, zapewniającej bezpieczny, harmonijny i kompletny rozwój sprawności psychofizycznej. „Gdzie szukać motywacji?” – na to pytanie odpowie Artur Partyka. To będzie wykład doświadczonego sportowca na temat motywacji, konsekwencji w dążeniu do celu oraz radzeniu sobie z niepowodzeniami. Olimpijczycy wezmą również udział w specjalnym Śniadaniu z Olimpijczykami dla klubowiczów JATOMI Fitness. Uczestnicy zostaną wytypowani w konkursie zorganizowanym przez sieć.

Zawody kulturystyczne – Mistrzostwa Polski Federacji Nac – Polska i Głuchowski Challenge

W sobotę i niedzielę niezwykłe emocje czekają na wszystkich amatorów kulturystyki. W Sobotę 22 kwietnia Mistrzostwa Polski Federacji NAC – Polska w kategoriach: Ms. Shape, Ms. Figure, Men’s Aesthetics, Athletic (kulturystyka klasyczna), M. Body (kulturystyka ekstremalna), Debiuty, Juniorzy (do 23 roku życia) i Weterani (od 40 roku życia). Zawody będą zarazem eliminacjami do Mistrzostw Świata w Hiszpanii. Dzień później, w niedzielę zawody Głuchowski Challenge. Kategorie: kulturystyka klasyczna, ekstremalna, miss bikini oraz męska sylwetka.

Hardkorowy Koksu, Pudzian i wielu innych

W programie także szereg innych atrakcji, m.in. spotkanie z Małgorzatą Mączyńską, Mariuszem Pudzianowskim, Michałem Karmowskim oraz z Deynn&Majewskim. Swoje zawody przygotowuje „Hardkorowy Koksu”, czyli Robert Burneika. Ponadto targi będą świetną okazją do zrobienia zakupów: sprzętu sportowego i fitness, odzieży i akcesoriów, suplementów diety, czy usług.

Na targi dojedziesz bezpłatnym autobusem z Dworca Centralnego i Zachodniego. Szczegóły i bilety na: goactiveshow.pl

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *