Metenolone Enantate

User comments
User comments
Źródło zdjęcia

Opis i sposób działania

Metenolone Enantate występuje zarówno w wersji doustnej jak i iniekcyjnej. Primobolan jest słabym anabolikiem o jeszcze słabszym działaniu androgenicznym. Środek ten nie konwertuje do estrogenów, dlatego nie wykazuje typowych dla nich skutków ubocznych. Jest tak samo popularny i polecany zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Masa mięśniowa zdobyta na Primobolanie będzie zawsze wysokiej jakości. Dlatego też, środek ten najczęściej stosowany jest w okresie budowania formy przed zawodami. Zawodnik przyjmujący „Primę” wraz z innymi „suchymi” środkami może być pewien o doskonałą formę w dniu zawodów.

Nie praktykuje się przyjmowania Primobolanu „solo”. Większość kulturystów łączy go z innymi środkami w celu nasilenia efektu anabolicznego.

W okresie pracy nad definicją i jakością mięśnia łączy się go z nie aromatyzującymi androgenami – np. Parabolanem, Masteronem, Halotestinem.. Taki schemat działania sprzyja uzyskaniu bardzo twardej definicji mięśnia.

Równie często dostawia się Testosteron propionat, Oxandrolon, Winstrol. Zawodnicy chcący włączyć „Primę” do cyklu masowego najczęściej dostawią do niego Metanabol / Anapolon i Testosteron enanthat / mix.

Osoby nastawione na szybki przyrost rozczarują się tym środkiem. Pod wpływem tego środka dochodzi do wolnego, ale systematycznego wzrostu dobrze jakościowego mięśnia. Po cyklu z użyciem „Primy” zdobyta masa mięśniowa utrzyma się prawie w 100%.

Dlatego też środek ten jest tak popularny wśród zawodników na emeryturze, którzy preferują już „lekkie” środki, po których nie dochodzi do drastycznych spadków. Primobolan uważa się za jeden z najbardziej popularnych środków wśród kobiet. Środek ten oferuje im łagodne działanie bez zbędnych skutków ubocznych.

Jako, że Primobolan jest bardzo łagodnym środkiem, nie powodującym wyraźnych działań niepożądanych, mogą wystąpić jednak pewne androgenne skutki uboczne – tylko przy znacznie zwiększonych dawkach. Ale nawet bardzo na nie podatni użytkownicy nie powinni się tym przejmować.

Retencja wody będzie na minimalnie możliwym poziomie. Rzadko wystąpi podwyższone ciśnienie krwi, przetłuszczająca się skóra, trądzik wzmożone owłosienie ciała czy wypadnie włosów – większość tych skutków odczują jedynie bardzo wrażliwe osoby. Dzięki tym cechom Primobolan postrzegany jest jako najłagodniejszy środek na rynku.

Dawkowanie

Osoby początkujące mogą przyjmować dawkę 200-300mg tygodniowo. Osiągi może nie będą oszałamiające, ale dla osoby, która dostawi do niego Testosteron propionat/enanthat powinny być zadowalające – zważywszy na niską szkodliwość. Osoby bardziej doświadczone startują od dawki 400-600mg tygodniowo. Okres stosowania powinien być długi i wynosić minimum 10-12, a nawet 16 tygodni czy 20-24 tygodnie.

Odstawianie

Mimo iż środek jest bardzo łagodny kuracja post cykliczna i tak jest wskazana. Szczególnie chodzi o obecność innych środków, które w mniejszym bądź większym zakresie zaburzają układ hormonalny.

Dostępność

Bardzo niska. Primobolan „oral & inj” najszybciej można dostać od podziemnych producentów. Jednakże wysoka cena tego środka spowodowała, że jest on bardzo chętnie podrabiany. Spotykany jest również w aptekach w niektórych zakątkach świata, ale i tam należy wystrzegać się podróbek. Umiejscowienie ich w aptece ma tylko wzbudzić w kupującym poczucie bezpiecznego zakupy i nabycia oryginalnego środka.

 

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *