Ranking przedtreningówek

Suplementy przedtreningowe, to produkty specjalnego przeznaczenia, których celem jest podnieść możliwości organizmu przed treningiem na siłowni, macie, czy treningach typu street workout. Oznacza to, że specjalnie zaprojektowana formuła składników aktywnych ma na celu wspomóc koncentracje, pobudzić i zmotywować do podejmowania aktywności. Jakie produkty są obecnie warte uwagi? Poznajcie nasz ranking preparatów typu pre workout.

1. Finaflex Stimul8

Numer jeden naszego rankingu, to produkt firmy Fina Flex, który charakteryzuje się znacznym działaniem pobudzającym i termogenicznym. Oznacza to, że jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających mocnego pobudzenia. Już małe porcje preparatu, często wynoszące pół porcji dawały znacznego odczucia pobudzenia i zwiększenia ciepłoty ciała, a wszystko za sprawą dodatku alfa johimbiny, która zawarta jest w ekstrakcie z Reuwolfii. Co ciekawe, stimul8 wykorzystywany jest chętnie podczas okresów redukcyjnych, gdzie zawartość johimbiny w składzie sprawdzi się doskonale podczas ostatnich szlifów.

2. ALLNUTRITION Red Shock 60ml

Red Shock Shot to godny następca Napalmu w formie shota. Mocno skoncentrowana formuła, która bazuje na podstawowych składnikach takich jak: kofeina, beta-alanina, tauryna i cytrulina sprawia, że produkt podnosi dość mocno poziom aktywności fizycznej, dając szybkiego zastrzyku energii. Jeden szot zawiera 2 sugerowane porcje suplementu, co sprawia, że jest on mocno ekonomiczny. Forma płynna zapewnia wygodę użytkowania, gdzie połowę preparatu można wypić przed treningowo, a tylko gdy zabraknie nam energii wykorzystać pozostałą część suplementu.

3. Berserk Rave 500g

Produkt firmy Berserk Labs dedykowany jest głównie osobom uprawiającym sporty walki. Zawartość składników aktywnych wspomaga skupienie i koncentrację, co przekłada się na lepszą świeżość umysłu podczas treningów, czy też walki. Co ważne, produkt zawiera odpowiednią ilość substancji wspomagających produkcję tlenku azotu, które nie powodują nadmiernej pompy mięśniowej, a usprawniają w sposób znaczący pracę mięśnia. Osoby stosujące suplement zwracają uwagę na to, że produkt w sposób znaczący podnosi wydolność mięśniową, co sprawia, że podczas długotrwałej pracy mięśnia, opóźniony jest moment uczucia drętwienia kończyn.

4. ON Gold Pre-workout

Solidny stack przedtreningowy firmy Optimum, którego dość często można spotkać w rankingach suplementacyjnych. Fenomen produktu polega na tym, że producent bazuje na podstawowych składnikach, które po prostu muszą działać. Na uwagę zasługuje dodatek tyrozyny w formie acetylowanej, która doskonale wspomaga skupienie, koncentrację i wprowadza nas w stan gotowości do działania. Opinie, jakie powtarzają się odnośnie gold pre-workout, to znaczne pobudzenie i solidna pompa mięśniowa. Analizując skład, jak i opisy osób stosujących preparat, z powodzeniem możemy polecić go każdemu zwolennikowi dobrego produktu, za niewygórowaną cenę.

5. BSN NoXplode 3.0 1000g

To już trzecia odsłona przedtreningówki od firmy BSN, która tym razem zdobywa serca osób trenujących podobnie jak wersja pierwsza, która dość solidnie opanowała rynek w 2004 roku. Po kilku latach na nowo możemy cieszyć się preparatem, który doskonale pobudza i pompuje. Dodatek tyrozyny w formie acetylowanej, choliny, jak i kofeiny, doskonale wspomaga funkcje układu nerwowego, sprawiając, że na treningu jesteśmy nastawieni na działanie, pozbawiając nas efektu zamyślenia i braku koncentracji.