REDOX extreme – spalacz tłuszczu dla wymagających

Okres redukcji tkanki tłuszczowej wymaga wsparcia produktem suplementacyjnym, którego działanie opiera się głównie na usprawnianiu procesów lipolitycznych, jak i termogenicznych, które to z kolei nasilają również rozkład tkanki tłuszczowej. Oprócz odpowiednio zbilansowanej diety, doboru aktywności fizycznej, to właśnie suplement odgrywa czasem kluczową rolę, w podtrzymaniu chęci na treningu i motywacji do działania. Jest to powiązane z tym, że bilans energetyczny ujemny, dość często wywiera negatywne następstwa w postaci braku motywacji do wysiłku, jak i znacznemu obniżeniu energii podczas treningu. Zastosowanie termogenika, który oparty jest m.in. na kofeinie, skutecznie odsuwa uczucie zmęczenia i napędza nas do działania.

Spalacz, użyty w sposób przemyślany i strategiczny, ma na celu podtrzymywanie aktywności na wysokim poziomie, co skutkuje utrzymaniem tempa przemian metabolicznych, jak i aktywności fizycznej. Dodatkowo powinien zawierać on komponenty, które mają na celu nie tylko wsparcie procesu stricte związanego z odchudzaniem, ale i pozostałych sfer, odgrywających kluczowe znaczenie podczas redukcji:

  • wsparcie dla układu nerwowego
  • zniwelowanie zmęczenia
  • poprawa funkcjonowania gospodarki insulinowej
  • poprawa koncentracji
  • podniesienie nastroju.

Tego typu działanie wykazuje spalacz tłuszczu firmy ALLNUTRITION REDOX, który został zaprojektowany z myślą o tym, aby osoba trenująca, miała kompleksowe wsparcie treningowe.

REDOX, oprócz działania wspomagającego odchudzanie w ujęciu stricte polegającym na redukcji tłuszczu, posiada takie składniki, jak: kapsaicyna, która występuje w opatentowanej formie CAPSIMAX, ekstrakt z cynamonu i imbiru oraz chrom. Składniki te, wykazują silne wsparcie dla gospodarki glukozowej, poprzez działanie polegające na poprawie wrażliwości insulinowej. Jest to kluczowe zagadnienia związane z przywróceniem zdrowia metabolicznego. Zdecydowanie działania tego typu polecane są nawet osobom, które dopiero co zaczynają odchudzanie i borykają się ze sporym poziomem otłuszczenia.

Działanie typowo redukujące tłuszcz zapewniają z kolei kofeina, forskolina, jak i HCA. Są to składniki, które dzięki synergii działaniu, nasilają tempo przemian metabolicznych, powiązanych z rozkładem tłuszczu do wolnych kwasów tłuszczowych, jak i nasilają procesy termogenezy, które to z kolei nasilają lipolizę i sprzyjają wykorzystaniu tłuszczu na potrzeby energetyczne. Co więcej, substancje te są pomocne, aby nabrać chęci do wysiłku, poprzez blokowanie receptorów adenozynowych i niwelowania odczucia zmęczenia. Kofeina działa stymulacyjnie, podnosząc poziom energii i poprawiając samopoczucie.

Na uwagę zasługuje dodatek komponentów, których działanie polega na wspieraniu układu nerwowego. Przede wszystkim różeniec górski zawarty w REDOXie, będzie sprzyjał podtrzymywaniu stanu pobudzenia, poprzez dbanie o receptory reagujące na stymulanty. Odpowiednia kondycja układu nerwowego to lepsze funkcjonowanie tkanki mięśniowej, jak i szybsza regeneracja. Co więcej, mieszanka aktywna, została uzupełniona o magnez, jak i ekstrakt z kwiatu szafranu, które to będą wpływały na utrzymanie dobrego samopoczucia, niwelowania stanów stresowych, co jest kluczowym elementem redukcji. Sam deficyt kaloryczny potrafi być mocno obciążający dla układu nerwowego, gdzie zazwyczaj obcinamy ilość węglowodanów, które to odpowiadają na regenerację nerwów, więc wykorzystanie komponentów, poprawiających efektywność układu nerwowego ma ogromne znaczenie.

Wybór spalacza spośród oferty rynkowej jest niezwykle trudny. Obecnie, producenci wzięli sobie do serca uwagi konsumentów i próbują stworzyć produkt kompletny. ALLNUTRITION REDOX, to spalacz tłuszczu, którego działanie nie jest tylko ukierunkowane na poprawę funkcji metabolicznych, powiązanych bezpośrednio z utratą tłuszczu. Komponenty zapewniające odpowiednie funkcjonowanie gospodarki insulinowej, czy też wsparcie dla układu nerwowego, mają za zadanie wspierać organizm na wielu płaszczyznach, podtrzymując tym samym wysoką aktywność organizmu podczas całego okresu odchudzania.

Udostępnij znajomym

6 thoughts on “REDOX extreme – spalacz tłuszczu dla wymagających

  1. Ja jestem zadowolony z rezultatów po stosowaniu spalacza redox, zwłaszcza w połączeniu z dietą i treningiem, daje radę 🙂
    Nie kopie na siłę wielką ilością kofeiny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *