Stephanie Davis w Polsce

Stephanie Davis – światowej sławy, piękna mistrzyni Bikini Fitness już 09 września przyleci do Polski na spotkanie z fanami podczas FIWE 2017 – międzynarodowych targów branży fitness i wellness. Z roku na rok organizatorzy przygotowują dla odwiedzających coraz więcej wydarzeń towarzyszących i tworzą okazję do spotkań z idolami międzynarodowej sceny świata sportu.

Stephanie Davis, zagraniczna Ambasadorka FIWE 2017, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek fitness na świecie. Zaledwie 26 letnia Austriaczka na swoim koncie ma już bardzo poważne tytuły, jak podium na Bikini Fitness IFBB Olympia Europa, Mistrzostwo absolutne Bikini Fitness 2013 czy udział w Mistrzostwach Europy IFBB 2015. Na co dzień Stephanie stanowi inspirację i motywację dla milionów fanów z całego świata.

Już w dzieciństwie sport stanowił dla Stephanie ważną dziedzinę w życiu. Jako dziecko trenowała lekkoatletykę, tańczyła w balecie i jeździła konno, ale żadna z dyscyplin nie dawała jej długotrwałej satysfakcji. Dopiero, gdy jako młoda modelka musiała zwracać szczególną uwagę na dietę i zaczęła treningi cardio, odkryła swoje powołanie w życiu. Po 6 miesiącach treningów za namową przyjaciół wzięła udział w swoich pierwszych zawodach fitness, w których zdobyła mistrzostwo. Od tego czasu miłość do sportu zawładnęła jej życiem.

Trenuje 4 razy w tygodniu, dwa dni poświęca w całości na trening nóg. Bardzo ważnym elementem w jej programie są treningi cardio, głównie opierające się na bieganiu, które kocha, lub ćwiczeniach na maszynach.

Stephanie zgromadziła miliony fanów na portalach społecznościowych, na których nie tylko inspiruje i motywuje, ale także dzieli się radami z własnego doświadczenia i fit przepisami. Całość porad przeplatana jest zdjęciami pięknie wypracowanej i bardzo kobiecej sylwetki, która stanowi ideał dla tysięcy kobiet na świecie.

Stephanie Davis przyleci do Polski specjalnie na spotkanie z fanami w pierwszy dzień targów FIWE – w sobotę 09 września. To doskonała okazja, żeby na żywo spotkać idolkę podziwianą dotychczas tylko na zdjęciach.

Kup bilet na targi już dziś: http://fiwe.pl/bilety

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *