Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Bikini Fitness – Kraków 9.06.2012

Źródło: pzkfits.pl/

Po rocznej przerwie wracają do kalendarza imprez PZKFiTS Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Bikini Fitness! Ich organizacji podjął się mgr inż. Tobiasz Wilk z Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, który sam startował na tych zawodach w 2010 r. zajmując 2 miejsce w kategorii do 80 kg. Tegoroczne UMP zostały rozszerzone na szkoły policealne, tak więc mogą w nich startować uczniowie szkół policealnych! Takie rozszerzenie Regulaminu imprezy zatwierdził PZKFiTS. Mistrzostwa zostaną rozegrane, tak jak poprzednie, w Sali Koncertowej pod Kościołem Św. Jadwigi Królowej przy ul. Łokietka 60 w Krakowie. Mapka dojazdowa pod adresem: http://www.swietajadwiga.diecezja.pl/kontakt/

Mistrzostwa odbędą się już 9 czerwca, tak więc na szlifowanie formy pozostało niewiele czasu. Na Mistrzostwach będą rozgrywane następujące kategorie:
– Kulturystyka mężczyzn: do 75 kg; do 85 kg; +85 kg, open
– Bikini fitness kobiet: do 163 cm, powyżej 163 cm

Wszyscy uczestnicy muszą być studentami szkół wyższych w Polsce (zarówno państwowych jak i prywatnych) lub szkół policealnych, którzy nie ukończyli 26 roku życia i posiadają ważną legitymację studencką lub legitymację szkoły policealnej oraz dokument tożsamości (wymagane obywatelstwo polskie).

Zawody rozpoczną się o godz. 14:00. Regulamin: Tutaj

Najlepsi studenci mają szansę na otrzymanie wsparcia finansowego. Jak powiedział Pan Tobiasz, za trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii przyznawane są stypendia sportowe wynoszące od 3000 do 6000 zł w skali roku w zależność od regulaminu danej uczelni. Najlepsi otrzymają też puchary, medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe o wartości 150-350 zł. Zapraszamy!

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *