kreatyna promocja
Kulturystyka
SFD

Victor Martinez – ciąg dalszy…

Kategoria: Zapowiedzi

Oceń artykuł:
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)

Źródło: http://www.musculardevelopment.com/news/breaking-news/3855-victor-martinez-immigration-saga-continues.html (MD – klik)

6 stycznia odbyła się wspominana wcześniej rozprawa Victora Martineza w związku z zarzutami imigracyjnymi. Niestety nie mamy żadnych nowych i szczęśliwych dla Victora wieści, poza nowym terminem. Kolejna rozprawa odbędzie się 24 lutego. Prawnicy Martineza przypuszczają, że ostateczna batalia w sądzie będzie miała miejsce gdzieś w kwietniu lub maju. Miejmy nadzieję, że sprawy potoczą się po myśli tego świetnego zawodnika i zdąży się przygotować na tegoroczny konkurs Mr Olympia.

Dla przypomnienia: Martinez został aresztowany 9 października 2011, podczas powrotu do Stanów Zjednoczonych, dzień po wygraniu Arnold Classic Europe w Hiszpanii. Oficjalne stanowisko to problemy z Visa urodzonego w Dominikanie zawodnika.

Tagi:
żywnośc dietetyczna

Masz coś do dodania ? Skomentuj!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Najnowsze filmy z naszego kanału