04-05.11.2017 MISTRZOSTWA ŚWIATA W KULTURYSTYCE – BENIDORM HISZPANIA

W dniach 04-05.11.2017 w Benidorm w Hiszpanii odbędą się Mistrzostwa Świata w Kulturystyce. Poniżej lista zgłoszonych zawodników.

LIST OF NOMINATED COMPETITORS AND OFFICIALS (as for Oct. 31st, 2017, 24:00)

FEF Deadline: October 17th, 2017 

GAMES MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM

  1. Juscelino Santos Brazil

  2. Kiho Mun Korea

GAMES MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 175 CM

  1. Jurgen Vanwesemael Belgium

  2. Jan Palenícek Czechia – 2nd category

  3. Myeongho Park Korea

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 168 CM

  1. Demin Xu China

  2. Sengui Wang China

  3. Wei Zhao China

  4. Lei Yang China

  5. Aristide Mbomni Germany

  6. Kohei Watanabe Japan

  7. Kikwan Seol Korea

  8. Yeongseok Kim Korea

  9. Ram Dahal Nepal

  10. José Lopez Spain

  11. Francisco Moyano Spain

  12. Ayhan Turan Turkey 

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 171 CM

  1. Alejandro Zitta Argentina

  2. Zhanglei Zhao China

  3. Shaozhong Zheng China

  4. Feng He China

  5. Reda AlJa’afreh Jordan

  6. Hunsuk Oh Korea

  7. Jesús Rodal Spain

  8. Azer Mhamdi Tunisia

  9. Bogac Sihoglu Turkey

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM

  1. Peter Gerolf Belgium

  2. Hugo Eiti Brazil

  3. Yonghao Wu China

  4. Jiří Kočvara Czechia

  5. Lukáš Topinka Czechia

  6. Angelo Ronquillo Ecuador

  7. Juhoon Lee Korea

  8. Jehyung Ryu Korea

  9. Cristian Fekete Romania

  10. Erik Halaska Slovakia

  11. Keshav Saikoolal South Africa

  12. Sedat Bekdemir Turkey

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM

  1. Yunlong Fan China

  2. Yutao Ding China

  3. Junyi Zhang China

  4. Jan Páleníček Czechia

  5. Ramil Lipp Estonia

  6. Antonio Ludovico Italy – entered Oct. 27th  

  7. Mazen Hindi Jordan

  8. Hansu Kim Korea

  9. Williams Gerard Luxembourg

  10. Syerik Khajat Mongolia

  11. Patryk Jaskiewicz Poland

  12. Aleksandr Baraulia Russia

  13. Jakub Vilimek Slovakia

  14. Martin Ziliak Slovakia

  15. Ziyaad Martin South Africa

  16. Agustin Frias Spain

  17. Ouael Hichri Tunisia

  18. Reno Banks United Kingdom – entered Oct. 26th   

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM

  1. Radim Kolar Czechia

  2. Eric Lompard France

  3. Jongmin Park Korea

  4. Ugur Cevher Netherlands

  5. Dawsen Hamilton Norway – entered Oct. 27th  

  6. Mateusz Kolkowski Poland

  7. Piotr Jurczewski Poland – entered Oct. 24th

  8. Dominik Balga Slovakia

  9. Michal Zaukolec Slovakia

  10. José Pérez Spain

  11. Sam Mikaelsson Sweden

  12. Utku Günindi Turkey

MEN’S BODYBUILDING UP TO 65 KG

  1. Jun Ma China

  2. Jin Shen China

  3. Leonardo Alizaga Costa Rica – entered Oct. 24th

  4. Kikuo Asano Japan

  5. Seiichiro Kimura Japan

  6. Kyeongmo Park Korea

  7. Sungwon Kang Korea

  8. Tomasz Sadkowski Poland

  9. Alexander Stepanov Russia

  10. Jakub Prokop Slovakia

  11. Zanovuyo Alfred Vanda South Africa

  12. Özcan Göksu Turkey

  13. Fikret Becan Turkey 

MEN’S BODYBUILDING UP TO 70 KG

  1. Amine Masmoudi Algeria – entered Oct. 25th

  2. Peter Hartwig Australia – entered Oct. 30th

  3. Alderino Santos Brazil

  4. Leroy Rollins Canada

  5. Tianning Zhou China

  6. Daniel Pinanjota Ecuador

  7. Makoto Tashiro Japan

  8. Takanori Sato Japan

  9. Wooseok Kang Korea

  10. Jaekoon Yoon Korea

  11. Dorj Gansukh Mongolia

  12. Kishor Pun Nepal

  13. Joel Carlos Scheek Netherlands

  14. Mvesi Tapi South Africa

  15. Burak Ekit Turkey 

MEN’S BODYBUILDING UP TO 75 KG

  1. Sid Ali Midoun Algeria – entered Oct. 25th

  2. Zaimei Jiang China

  3. Wilfredo Mena Dominican Republic

  4. Shotaro Suyama Japan

  5. Kyoungyun Nam Korea

  6. Junhyuk Boo Korea

  7. Haejin Bang Korea

  8. Edgaras Gladas Lithuania

  9. Umesh Rai Nepal

  10. Christopher Chimezie Nigeria

  11. Khaled Zagha Palestine

  12. Mohamed Khedr Qatar – entered Oct. 26th

  13. Michal Kertes Slovakia

  14. Simon Mwelase South Africa

  15. Maximiliano Rodríguez Spain

  16. Miguel Perez Spain

  17. Wael Omar Syria

  18. Khaled Ghazouani Tunisia 

MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG

  1. Ouahbi Zoghbi Algeria – entered Oct. 25th

  2. Mina Bisada Egypt

  3. Charles Barbe France

  4. Ange Pellegrini France

  5. Hariht Al Hiltschi Germany – entered Oct. 30th

  6. Masashi Suzuki Japan

  7. Seonghwan Kim Korea

  8. Injung Park Korea

  9. Miguel Francisco Portugal – entered Oct. 24th

  10. Glenn Molobela South Africa

  11. Vasif Fitoz Turkey

  12. Lee Hersey United Kingdom – entered Oct. 26th

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG

  1. Zoheir Mihoubi Algeria – entered Oct. 25th

  2. Mohamed Djamed Algeria – entered Oct. 25th

  3. Abdel Kader Ben Abdella Algeria – entered Oct. 25th

  4. Vahram Hakobyan Armenia – withdrawn Oct. 24th

  5. Mounir Hezami Austria

  6. Andrei Kulik Belarus

  7. Vladislav Gerginov Bulgaria

  8. Nikolay Kostadinov Bulgaria

  9. Quinton Eriya Canada

  10. Ott Kiivikas Estonia

  11. Jinho Lee Korea – withdrawn Oct. 31st

  12. Kujtim Lepaja Kosovo – entered Oct. 31st

  13. Stefano Aquaro Luxembourg

  14. Justin Fox Netherlands

  15. Germain Louisa Netherlands

  16. David Ekpe Nigeria

  17. Szymon Lada Poland

  18. Alberto Alonso Spain

  19. Vicente Olombrada Spain

  20. David Cámara Spain B

  21. Zouhair  Wanous Syria

  22. Mohamed Riahi Tunisia

  23. Ergül Cimen Turkey

  24. Orkun Bingöl Turkey

  25. Vasyl Remizov Ukraine – entered Nov. 01st

MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG

  1. Karim Benazala Algeria – entered Oct. 25th

  2. Amar Zahi Algeria – entered Oct. 25th

  3. Jose Solano Dominican Republic

  4. Jimmy Lima Luxembourg – withdrawn Oct. 31st

  5. Vlade Stankovski Macedonia (FYROM)

  6. Lorenzo Leeuwe Netherlands

  7. Joan Cannegieter Netherlands

  8. Izzeddin Seyoury Palestine

  9. Vladislav Kuznetcov Russia

  10. Roman Dudushkin Russia

  11. Johnny Afoa Samoa – entered Oct. 30th

  12. Peter Tatarka Slovakia

  13. Tristan van Aarde South Africa

  14. Gerhard Nel South Africa

  15. Pablo Llopis Spain

  16. Carlos Blanco Spain

  17. Usman Bathily Spain B

  18. Roberto Rodriguez Trinidad & Tobago – entered Oct. 25th

  19. Adem Unal Turkey

  20. Volodymyr Byruk Ukraine – entered Nov. 01st

MEN’S BODYBUILDING OVER 100 KG

  1. Abdel Dahmani Algeria – entered Oct. 25th

  2. Krasimir Sarafov Bulgaria

  3. David Gasser France – withdrawn Oct. 26th

  4. Gabriel Leber France

  5. Théo Leguerrier France

  6. Gabriel Leber France – entered Oct. 26th

  7. Blessing Awodibu Ireland

  8. Femi Adesoye Nigeria

  9. Andrzej Kolodziejczyk Poland

  10. Maksim Trzin Serbia

  11. Mhamad Mhmod Syria

  12. Muammer Gökmen Turkey

  13. Mustafa Örel Turkey

  14. Adam Kozyra Ukraine – entered Nov. 01st

MEN’S PHYSIQUE UP TO 170 CM

  1. David Ramirez Ecuador

  2. Yukihiro Yuasa Japan

  3. Yoshitake Tamura Japan

  4. Ryo Terashima Japan

  5. Obadeh Alqatawneh Jordan

  6. Deba Raj Parajuli Nepal

  7. Prateek Lama Nepal

  8. Adrian Dlugokecki Poland

  9. José Ferreira Portugal – entered Oct. 24th

  10. Bruno Lourenco Portugal – entered Oct. 24th

  11. Patrik Spodniak Slovakia

  12. Juan Salomon Spain

  13. Jonathan Álvarez Spain

  14. Mohammed Aziz Sweden

  15. Hüseyin Nalci Turkey

  16. Hilmi Akkanat Turkey 

MEN’S PHYSIQUE UP TO 173 CM

  1. Chaker Ben Allag Algeria – entered Oct. 25th

  2. Rochdi Khelfat Algeria – entered Oct. 25th

  3. Ke-Shen Lian Belgium

  4. Xinhao Cai China

  5. Yun Chu China

  6. Keren He China

  7. Eduardo Ramirez Ecuador

  8. Shogo Sato Japan

  9. Basel Al Tayyan Jordan

  10. Hyunkyu Park Korea

  11. Linas Petraitis Lithuania

  12. Patrick Araujo Luxembourg

  13. Hung Nyugen Netherlands

  14. Alexander Fagernes Norway

  15. Kamil Kozlik Poland

  16. Nelson Fernandes Portugal – entered Oct. 24th

  17. Mihai-Daniel Girtan Romania

  18. Siyanda Sibango South Africa

  19. Yasin Sahin Turkey

  20. Koray Ilkmen Turkey

  21. Isaac Francis United Kingdom – entered Oct. 26th

MEN’S PHYSIQUE UP TO 176 CM

  1. Trent Devitt Canada

  2. Peng Chao China

  3. Jose Martinez Dominican Republic

  4. Egert Oiov Estonia

  5. Alexis Autreau France

  6. Mickael Pretot France

  7. Ryuichiro Komura Japan

  8. Omar Al-Awi Jordan

  9. Jetmir Goqi Kosovo – entered Oct. 31st

  10. Tuguldur Erdenechimeg Mongolia

  11. Nehdyar Ramadan Netherlands

  12. Alexander Ladsten Norway

  13. Saif Abusalem Palestine

  14. Majid Mahir Qatar – entered Oct. 26th

  15. Enrique Gutiérrez Spain

  16. Joan García Spain

  17. Safa Sahin Turkey

  18. Dmytro Horobets Ukraine – entered Nov. 01st

MEN’S PHYSIQUE UP TO 179 CM

  1. Mohamed El Djarouf Algeria  – entered Oct. 25th

  2. Igor Jevtic Bosnia & Herzegovina – entered Oct. 27th

  3. Pavlin Aleksandrov Bulgaria

  4. Jeremiah Elie Canada

  5. Gang Li China

  6. Zhihui Wang China

  7. Luis Garcia Costa Rica – entered Oct. 24th

  8. Patrik Herčzík Czechia

  9. Kenji Koizumi Japan

  10. Emīls Ločmelis Latvia

  11. Piotr Zielinski Poland

  12. Jerson Brito Portugal – entered Oct. 24th

  13. Aleksandar Zivkovic Serbia – entered Oct. 26th

  14. Hazem Malaka South Africa

  15. Norberto Benitez Spain

  16. Cristian Triano Spain

  17. Waldemar Gustafsson-Ek Sweden

  18. Mahmut Alan Turkey

  19. Edvard Muhanha Ukraine – entered Nov. 01st

  20. Bruno Castro United Kingdom – entered Oct. 26th

MEN’S PHYSIQUE UP TO 182 CM

  1. Chenlong Wu China

  2. Janno Uus Estonia – withdrawn Oct. 30th

  3. Ats Lahi Estonia – entered Oct. 29th

  4. Thierry Bayala France

  5. Petter Horgen Norway

  6. Marcin Dziadczyk Poland

  7. Rafael Malinowski Poland

  8. Mateusz Duda Poland

  9. Srboslav Lazic Serbia

  10. Devonshire Pillay South Africa

  11. Rocky Kewley Trinidad & Tobago – entered Oct. 25th

MEN’S PHYSIQUE OVER 182 CM

  1. William Pluskota France

  2. Steve Sanmartin France – withdrawn Oct. 26th

  3. Elvis Rudbahs Latvia

  4. Lukas Galdikas Lithuania

  5. Tojo Ratsimbazafy Madagaskar

  6. Torgeir Haugsgjerd Norway

  7. Daniel Samsel Poland

  8. Pablo Ramis Spain

  9. Atef Jendoubi Tunisia

  10. Majdi Ben Khalifa Tunisia

  11. Murat Akköse Turkey

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE OPEN

  1. Kevork Tutunjian Armenia – entered Oct. 24th

  2. Briger Renteria Colombia – entered Oct. 27th

  3. Vjaceslav Arkhiereev Czechia

  4. Hasan Galal Egypt

  5. Mohamed Elbarky Egypt

  6. Gregory Lac France

  7. Romain Ramassamy France – withdrawn Oct. 26th

  8. Maxime Ratier France – withdrawn Oct. 26th

  9. David Roig    France – entered Oct. 26th

  10. Alexis Autreau France – entered Oct. 26th

  11. Maxime Vilatte France (moved from MPH 175 cm)

  12. Fábio Rodrigues Portugal – entered Oct. 30th

  13. Roger De Kramer South Africa

  14. David Libreros Spain

  15. Özcan Kiran Turkey

  16. Muhammet Sevinc Turkey

  17. Sertac Kuzur Turkey

  18. Denys Mykolenko Ukraine – entered Nov. 01st

  19. Jean Pier Guerrero Venezuela – entered Oct. 26th

NO CATEGORY DECLARED:

  1. Mahdi Ghanavati Iran

  2. Sajad heidari Chegeni Iran

  3. Mahdi Heydari Iran, BB 70 kg

  4. Mohammad hossein gholinejad Balestani Iran

  5. Mohammad rezajafari Sartomi Iran

  6. Hossein kalateh Iran

  7. Hamidreza kamrani Mashhadi Iran

  8. Hesam khosravi Larijani Iran

  9. Shantialakpour Iran

  10. Hamed mahmoud Eini Iran

  11. Hadi mohammadi Iran

  12. Mohsen Samadi Iran, BB +100 kg

  13. Akbar sarbaz sarkhanlo Iran

  14. Davood shokrollah niaragh Iran

  15. Omid soleimani ghahroudi Iran, BB 75 kg

  16. Mazahertabania barghani Iran

  17. Behrooz tabani abarghani Iran

  18. Davoud taghavi Iran, MPH +172

  19. Taniela Mosimosi Koula Lutui Tonga, BB

Total: 313 entries

312 athletes of 71 countries

1 crossovers (2nd categories)

 

DELEGATES:

  1. Moussa Messaour Algeria – NF President – entered Oct. 25th

  2. Sid Ahmed Messaour Algeria

  3. Cristina Musumeci Argentina

  4. Gevorg Hakobyan Armenia – NF President – resigned Oct. 24th

  5. Hayk Hakobyan Armenia – resigned Oct. 24th

  6. Kevork Tutunjian Armenia – entered Oct. 24th

  7. Paul Graham Australia – NF President, IFBB Executive

  8. Carole Graham Australia – IFBB Executive

  9. Mark Stewart Australia

  10. Dr. Wolfgang Schober Austria – NF President

  11. Fabienne Antoine Belgium

  12. Alexandre Bortolato Brazil

  13. Braulio Franca Brazil – entered Oct. 25th

  14. Irena Ilieva Bulgaria – NF General Secretary

  15. Georgina Dunnington Canada – NF President

  16. Debbie Karpenko Canada

  17. Gu Qiao China – NF General Secretary

  18. Geoberty Gallon Colombia – entered Oct. 27th

  19. Joe Daniel Cook Islands – entered Oct. 26th

  20. Edgar Sanchez Costa Rica – entered Oct. 24th

  21. Vyacheslav Vinogradov Czechia – NF President

  22. Jørn Kim Jensen Denmark – NF President

  23. Ramón Antonio Peña Rodríguez   Dominican Republic – NF President

  24. María Josefina Martínez Dominican Republic – withdrawn  Oct. 31st

  25. Juan Paredes Ecuador – NF President, CSFF President

  26. Ergo Metsla Estonia – NF President

  27. Mario Valero France – NF President

  28. Jean Marie Mignon France

  29. Guido Falk Germany – entered Oct. 24th

  30. Erich Janner Germany – NF President, EBFF Executive

  31. Penny Leventeli Greece – NF Gen. Secretary – entered Oct. 27th

  32. Jorge Luis Rave Castillo Guatemala – NF President – entered Oct. 24th

  33. Naser Pouralifard Iran – NF President – entered Oct. 26th

  34. Mohammad Nasiri Iran – entered Oct. 26th

  35. Mohammadreza Soltaninejad Iran (extra delegate) – entered Oct. 26th

  36. Michael Bullman Ireland – NF President

  37. Domenico Ludovico Italy – entered Oct. 27th

  38. Benedetto Mondello Italy – NF President, IFBB Executive

  39. Marco Bosco Italy – IFBB Executive

  40. Tatsuya Fujiwara Japan – NF President

  41. Ma’moun Waheed Hameed Teif Jordan

  42. Joonseong Kim Korea South

  43. Bokwoo Lee Korea South

  44. Sabri Dragusha Kosovo – NF President – entered Oct. 31st

  45. Argjend Avdyli Kosovo (extra delegate) – entered Oct. 31st

  46. Christina Vedernikova Latvia – NF President

  47. Vladimir Belov Latvia (extra delegate)

  48. Aburas Abuagila Salem Libya

  49. Jonathan Jehle Liechtenstein – NF President – entered Oct. 31st

  50. Noemi Haller Liechtenstein – entered Oct. 31st

  51. Ramutis Kairaitis Lithuania – NF President

  52. Rinaldas Cesnaitis Lithuania

  53. Guy Kridel Luxembourg – NF President

  54. Patrizio Vitali Luxembourg

  55. Boban Gjoroski Macedonia (FYROM) – NF President

  56. Antsaniaina Andriamandimbisoa Madagaskar

  57. Ochir Ganbaatar Mongolia – NF General Secretary

  58. Jones Colin Nepal – NF President

  59. Shiva Lal Shrestha Nepal

  60. Juliette Bergmann Netherlands – NF President, IFBB Executive

  61. Ozden Tekcandan Netherlands

  62. Jako van der Velde Netherlands

  63. Sen. Obinna Joe Ogba Nigeria

  64. Hon. Douye Diri Nigeria

  65. Soye Innocent Elekima Nigeria – NF President (extra delegate)

  66. Tone Opheim Norway – NF President

  67. Harald Skjoldt Norway

  68. Pawel Filleborn Poland – NF President, IFBB Executive

  69. Andrew Michalak Poland – IFBB Press Commission

  70. Vitor Reis Portugal – entered Oct. 24th

  71. Sebastian-Gabriel Toncean Romania – NF President

  72. Ovidiu Mezdrea Romania

  73. Vladimir Dubinin Russia – NF President

  74. Alexander Vishnevskiy Russia

  75. Eseta Tevaga (Ms.) Samoa – entered Oct. 26th

  76. Sala McMoore Samoa (American) – entered Oct. 26th

  77. Peter Reid Samoa (American) – entered Oct. 26th

  78. Ivan Strugarevic Serbia

  79. Boris Mlsna Slovakia – NF President

  80. Gabriela Mlsnova Slovakia

  81. Wayne Price South Africa – NF President

  82. Douglas Slater South Africa

  83. Rafael Ovejero Cruz Spain

  84. Alfonso Gomez Plaza Spain

  85. Niclas Strömqvist Sweden – NF President

  86. Edddie Bergkvist Sweden

  87. Beat Geser Switzerland – NF President

  88. Tobias Hohl Switzerland

  89. Talai Nau Tonga – entered Oct. 26th

  90. Susanna Hadad Trinidad & Tobago – entered Oct. 25th

  91. Hayley Jerome Trinidad & Tobago – entered Oct. 25th

  92. Moez Dachraoui Tunisia

  93. Ihsan Görmez Turkey

  94. Mete Bektas Turkey

  95. Iryna Deliieva Ukraine – entered Nov. 01st

  96. Olena Shevtsova Ukraine – entered Nov. 01st

  97. Bill Tierney United Kingdom – NF President, IFBB Executive

  98. Wanda Tierney United Kingdom – NF Gen. Secr., IFBB Executive

  99. Steve Graham United Kingdom – entered Oct. 26th

  100. Lennard St Cyr United Kingdom – entered Oct. 26th

  101. Adolfo Martinez Venezuela – NF President – entered Oct. 26th

IFBB INTERNATIONAL JUDGES

  1. Mustapha Zaoui Algeria – entered Oct. 25th

  2. Dr. Wolfgang Schober Austria

  3. Natallia Kachan    Belarus

  4. Fabienne Antoine Belgium

  5. Braulio Franca Brazil – entered Oct. 25th

  6. Debbie Karpenko Canada

  7. Hong Shi China

  8. Qingguo Li China

  9. Vyacheslav Vinogradov Czechia

  10. Lars Milsten Denmark

  11. Torben Larsen Denmark

  12. Palle West Denmark

  13. Tony Pena Dominican Rep. – entered Oct. 31st

  14. Guerino Carmine Recchiuti Viviano Dominican Rep. – entered Oct. 31st

  15. Mario Valero France

  16. Guido Falk Germany – entered Oct. 24th

  17. Omid Jebeli Iran – entered Oct. 26th

  18. Kichizo Wakushima Japan

  19. Osama Al-Asmar Jordan

  20. Yeongchan Ko Korea South

  21. Christina Vedernikova Latvia

  22. Rinaldas Cesnaitis Lithuania

  23. Guy Kridel Luxembourg

  24. Boban Gjoroski Macedonia – entered Oct. 24th

  25. Juliette Bergmann Netherlands

  26. Jako van de Velde Netherlands

  27. Soye Innocent Elekima Nigeria

  28. Tone Opheim Norway

  29. Pawel Filleborn Poland – IFBB Judges Committee Head

  30. Andrew Michalak Poland

  31. Liliana Guerreiro Portugal – entered Oct. 24th

  32. Duda Reis Portugal (statistics) – entered Oct. 24th

  33. Ovidiu Mezdrea Romania

  34. Oleg Pogodin Russia

  35. Anton Girenko Russia

  36. Djordje Kolundzija Serbia

  37. Boris Mlsna Slovakia

  38. Gabriela Mlsnova Slovakia

  39. Bernardus Groenewald South Africa

  40. Douglas Slater South Africa

  41. Rosa Sayago Ardila Spain

  42. Alfonso Gomez Plaza Spain

  43. Rafael Ovejero Cruz Spain

  44. Elizabeth Reyes Plata Spain

  45. Victor Manuel Rodriguez Spain

  46. Rachid Misk Sweden

  47. Ulf Björnfot Sweden

  48. Tobias Hohl Switzerland

  49. Laura Reisalu Switzerland

  50. Perry Jerome Trinidad & Tobago – entered Oct. 25th

  51. Hayley Jerome Trinidad & Tobago – entered Oct. 25th

  52. Susanna Hadad Trinidad & Tobago – entered Oct. 25th

  53. Iryna Deliieva Ukraine – entered Nov. 01st

  54. Steve Graham United Kingdom – entered Oct. 26th

  55. Lenny St Cyr United Kingdom – entered Oct. 26th

  56. Martin Kelly United Kingdom – entered Oct. 28th

  57. Adolfo Martinez Venezuela – entered Oct. 26th

 

TEST- JUDGES:

  1. Rabah Chouadra Algeria

  2. Cristina Musumeci Argentina

  3. Edgar Sanchez Fernandez Costa Rica

  4. Youngsub Lee Korea South

  5. Myonghun Kim Korea South

  6. Jones Colin Nepal

  7. Aaron Soochit Netherlands

  8. Alfonso Lopez Gallardo Spain

  9. Mert Kayaarar Turkey

  10. Osman Ercanli Turkey

  11. Fikri Avci Turkey

 

COUNTRIES:

  1. Algeria – entered Oct. 25th

  2. Argentina

  3. Armenia

  4. Aruba

  5. Australia – entered Oct. 24th

  6. Austria

  7. Belarus

  8. Belgium

  9. Bosnia & Herzegovina – entered Oct. 27th

  10. Brazil

  11. Bulgaria

  12. Canada

  13. Chile

  14. China

  15. Colombia – entered Oct. 27th

  16. Cook Islands (only delegate) – entered Oct. 24th

  17. Costa Rica – entered Oct. 24th

  18. Czechia

  19. Denmark (only delegates)

  20. Dominican Republic

  21. Ecuador

  22. Egypt

  23. Estonia

  24. Finland

  25. France

  26. Germany – entered Oct. 24th

  27. Greece

  28. Guatemala (only delegate) – entered Oct. 24th

  29. Iran – entered Oct. 26th

  30. Ireland – entered Oct. 27th

  31. Italy

  32. Japan

  33. Jordan

  34. Korea South

  35. Kosovo – entered Oct. 31st

  36. Latvia

  37. Libya (only delegate)

  38. Liechtenstein (only delegates)

  39. Lithuania

  40. Luxembourg

  41. Macedonia (FYROM)

  42. Madagaskar

  43. Malta

  44. Mongolia

  45. Nepal

  46. Netherlands

  47. Nigeria

  48. Norway

  49. Oman

  50. Palestine

  51. Poland

  52. Portugal – entered Oct. 24th

  53. Qatar – entered Oct. 26th

  54. Romania

  55. Russia

  56. Samoa (only delegate) – entered Oct. 24th

  57. Samoa American (only delegates) – entered Oct. 24th

  58. Serbia

  59. Slovakia

  60. South Africa

  61. Spain

  62. Sweden

  63. Switzerland (only delegates)

  64. Syria

  65. Tonga – entered Oct. 24th

  66. Trinidad & Tobago – entered Oct. 25th

  67. Tunisia

  68. Turkey

  69. Ukraine – entered Nov. 01st

  70. United Kingdom – entered Oct. 26th

  71. Venezuela – entered Oct. 26th

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *