Dexter Jackson ponownie współpracuje z Charlesem Glassem

Mr. Olympia 2008 Dexter Jackson potwierdził, że ponownie nawiązał współpracę z ojcem chrzestnym kulturystyki, Charlesem Glassem.

Po współpracy z Chrisem „Psycho ” w sezonie 2018 (wraz z  zwycięzcą Mr. Olympia 2018 Shaw’nem Rhodenem), Dexter postanowił wrócić do pracy z  Glassem.

Podczas pracy z Chrisem, Dexter napisał, że nadal współpracuje z Charlesem Glassem i chciał po prostu spróbować czegoś innego.

„Niezależnie od tego, jak długo byłem w sporcie, jego wiedza na temat bio mechaniki ludzkiego ciała nigdy nie przestaje mnie zadziwiać! To małe rzeczy mają znaczenie, na przykład, jak zwraca uwagę na szczegóły. Mam na myśli fakt, że wytrenował niektórych z moich bohaterów … Flex, Cormier, Dillett i wielu innych wspaniałych ! To tak, jakbym nie chciał go zawieść. Wiesz? Bez względu na to, ile mam tytułów lub pochwał, zawsze jest to takie i upokarzające doświadczenie za każdym razem, gdy wchodzę na siłownię The Mecca Gold, aby trenować z nim. Trenowałem z nim przez weekend i powiedziałem ci … Nie czułem takiej pompy  od lat.”

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *