Kulturystyka
SFD

2014 EUROPEAN BODYBUILDING, FITNESS, JUNIORS AND MASERS CHAMPIONSHIPS – Skład reprezentacji Polski

Oceń artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ostateczny skład reprezentacji Polski.
Zawody rozpoczynają się od 15 maja 2014.

Mistrzostwa Europy w Kulturystyce:

  • Men Bodybuilding 80 kg: Jarosław Sypniewski (Olimp Zabrze)
  • Men Bodybuilding 85 kg: Krzysztof Skryplonek (Pomorzanin Nowogard)
  • Men Bodybuilding 90 kg: Szymon Łada (Olimp Zabrze)
  • Men Bodybuilding 95 kg: Tomasz Pabiniak (Olimp Zabrze)
  • Men Bodybuilding 100 kg: Przemysław Owczarek (Olimp Zabrze)
  • Men Classic Bodybuilding 171 cm: Tomasz Laszko (Michael Warszawa)
  • Men Classic Bodybuilding 175 cm: Przemysław Żokowski (Olimp Zabrze)
  • Men Classic Bodybuilding 180 cm: Hubert Kulczyński (Black&White Ostrowiec Św.)
  •  Krzysztof Rodkiewicz (Violetta Bydgoszcz)
  • Men Classic Bodybuilding Over 180 cm: Tomasz Winnicki (Sandow Legionowo)

Mistrzostwa Europy w Fitness:

  • Women Bodyfitness Up to 158 cm: Sylwia Taczała (Olimp Zabrze)
  • Women Bodyfitness Up to 168 cm: Kinga Gołebiewska (Olimp Zabrze)
  • Women Bodyfitness Over 168 cm: Kinga Szweda (Violetta Bydgoszcz)
  • Women Bikini-Fitness Up to 163 cm: Ewa Zegan (Olimp Zabrze)
  • Women Bikini-Fitness Up to 166 cm: Joanna Kaczyńska (Aplauz Warszawa)
  • Women Bikini-Fitness Up to 169 cm: Marta Ceglarska (Black&White Ostrowiec Św.)
  • Women Bikini-Fitness Up to 172 cm: Małgorzata Mączyńska (Black&White Ostrowiec Św.)
  • Women Bikini-Fitness Over 172 cm: Paula Banot (Black&White Ostrowiec Św.)
  • Men Physique Up to 174 cm: Dawid Bukiel (PACO Lublin)
  • Men Physique Up to 178 cm: Grzegorz Płaczkowski (Olimp Zabrze)
  • Men Physique Up to 178 cm: Marcin Stachniak (Aplauz Warszawa)
  • Men Fitness open: Rafał Kula (Olimp Zabrze)

Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów:

  • Junior Women Bodyfitness Up to 163 cm: Kaja Wojciechowska (Body Line Łódź)
  • Junior Women Bikinifitness Over 163 cm: Żaneta Szlęzak (Black&White Ostrowiec Św.)
  • Junior Women Fitness Over 163 cm: Żaneta Balsewicz (Black&White Ostrowiec Św.)
  • Junior Men Bodybuilding Up to 75 kg: Paweł Kujawa (Warsz. Centrum Atletyczne)
  • Junior Men Bodybuilding Over 75 kg: Piotr Borecki (Olimp Zabrze)
  • Junior Men Classic Bodybuilding Open: Łukasz Babiak (Olimp Zabrze)
  • Master Women Bodyfitness Age 35-44yrs: Małgorzata Śliwinska (Violetta Bydgoszcz)
  •  Sylwia Klaczyńska (Sandow Śrem)
  • Master Men Bodybuilding: Age 40-49 yrs, 90 kg: Krzysztof Wojtal (Violetta Bydgoszcz)
  • Artur Szudrowicz (Violetta Bydgoszcz)
  • Mariusz Bałaziński (Olimp Zabrze)
  • Patrycjusz Wróblewski (Olimp Zabrze)
  • Wojciech Pieczaba (Wiking Starachowice)
  • Tomasz Lech (Violetta Bydgoszcz)
  • Angelika Smoła (Black&White Ostrowiec Św.)
  • Kamil Tanwic (Black&White Ostrowiec Św.)
  • Jakub Szczerba (Black&White Ostrowiec Św.)
  • Master Men Bodybuilding: Age 40-49 yrs Over 90 kg: Eryk Denko (PACO Lublin)
  •  Jakub Potocki (PACO Lublin)
  • Master Men Bodybuilding: Age 50-59 yrs Over 80 kg: Wiesław Kruk (Olimp Zabrze)
plany treningowe

Masz coś do dodania ? Skomentuj!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Najnowsze filmy z naszego kanału