2017 ARNOLD CLASSIC EUROPE – LISTA ZAWODNIKÓW

W najbliższy weekend, w dniach 21-24.09.2017 odbędzie się kolejna edycja zawodów Arnold Classic Europe. 

Poniżej lista zawodników – stan na dzień 19.09.2017

WOMEN FITNESS UP TO 163 CM

  1. Joanna Campbell Canada
  2. Cristiana D’antoni Italy
  3. Katarzyna Dziurska Poland
  4. Anastasiia Ilina Russia – added Sept. 18th
  5. Asiya Gabidullina Russia – added Sept. 18th
  6. Claudia Ripoll Spain
  7. Irene Gutierrez Spain

WOMEN FITNESS OVER 163 CM

  1. Stephanie Felker Canada
  2. Oona Ylitolonen Finland
  3. Dora Agoston Hungary
  4. Cristiana Fantini Italy
  5. Ximene Barbosa Portugal
  6. Karina Permiakova Russia – added Sept. 18th
  7. Cristiana Buzescu Spain

MEN FITNESS OPEN

  1. Oubai Alhammani Denmark
  2. Dario Molina Ecuador
  3. Mykola Kotelenets Ukraine
  4. Nazar Kharkhun Ukraine

JUNIOR WOMEN BODYFITNESS, OPEN

  1. Simona Kastl Austria
  2. Laura Antoft Denmark
  3. Heidrun Ertsaas Norway – withdrawn Sept. 18th
  4. Vilde Leithe Norway
  5. Marin Rudakova Russia – added Sept. 18th
  6. Dariya Kotina Russia – added Sept. 18th
  7. Tatiana Tsyganova Russia – added Sept. 18th
  8. Sara Rodriguez Spain
  9. Montserrat Gil Spain
  10. Jenny Andersson Sweden

WOMEN BODYFITNESS UP TO 158 CM

  1. Janet Kane Australia
  2. Laura Antoft Denmark – 2nd category
  3. Mette Kragelund Denmark
  4. Susanna Koivisto Finland
  5. Sanna Engström Finland
  6. Tatiana Eozenou France
  7. Vanessa Schnurpfeil Germany
  8. Kalliopi Katapoti Greece
  9. Nita Bojas Hungary
  10. Szilvia Polgar Hungary
  11. Kamila Rzeszowska Ireland – added Sept. 18th
  12. Tiziana Calabrese Italy
  13. Agnese Donati Italy
  14. Catia Moreira Luxembourg
  15. Andreea Cazaceanu Romania
  16. Olga Lutsenko Russia – added Sept. 18th
  17. Aigul Anisimova Russia – added Sept. 18th
  18. Aleksandra Khomenkova Russia – added Sept. 18th
  19. Ignacia Mas Spain – 2nd category
  20. Bienvenida Bevia Spain – 2nd category

WOMEN BODYFITNESS UP TO 163 CM

  1. Pernille Lenskjold Denmark
  2. Hanna-Riikka Lehtivuori Finland
  3. Sonja-Sofia Rannanjärvi Finland
  4. Jonna Mäkinen Finland
  5. Lena Kustermann Germany
  6. Rita Singh India
  7. Elisa  Maiorana Italy
  8. Maria-Grazia Cutuli Italy
  9. Irina Vesselova Kazakhstan
  10. Zulfiya Bitiyeva Kazakhstan
  11. Veronica Bodtker Norway
  12. Kari Sollied Norway
  13. Lill Nicolaisen Norway
  14. Vilde Leithe Norway – 2nd category – withdrawn Sept. 18th
  15. Magdalena Lason Poland
  16. Aleksandra Stasiak Poland
  17. Martyna Staszewska Poland
  18. Olga Loskutova Russia – added Sept. 18th
  19. Olesia Kochura Russia – added Sept. 18th
  20. Irina Vasilkova Russia – added Sept. 18th
  21. Evgeniia Ivlieva   Russia – added Sept. 18th
  22. Krestina Boldyreva Russia – added Sept. 18th
  23. Elena Masarykova Slovakia
  24. Iune Gonzalez Spain
  25. Zaira Serrano Spain
  26. Nuria Sans Spain
  27. Sara Rodriguez Spain – 2nd category
  28. Montserrat Gil Spain – 2nd category
  29. Ipek Altun Turkey

WOMEN BODYFITNESS UP TO 168 CM

  1. Jitka Vorlová Czechia
  2. Katarina Tunturi Finland
  3. Laura Perrin France
  4. Jana Wintermantel Germany
  5. Christine Zorgianou Greece
  6. Yelena Stepanova Kazakhstan
  7. Vassilina Shatokhina Kazakhstan
  8. Vibeke Litland Norway – withdrawn Sept. 18th
  9. Joanna Sobon Norway – withdrawn Sept. 18th
  10. Joanna Ucinska Poland
  11. Anna Nawrot Poland
  12. Svetlana Sapunova Russia – added Sept. 18th
  13. Rosario Guillen Spain
  14. Monica Ponte Spain
  15. Anabel Da Cruz Spain
  16. Mihaela Loredana Spain
  17. Charelle Erismann Switzerland

WOMEN BODYFITNESS OVER 168 CM

  1. Jenni Burtsov Finland
  2. Sadicq Adebola France
  3. Charlotte Loussouarn France
  4. Michelle Krontal Germany
  5. Chiara Nielsen Germany
  6. Vanessa Gulisano Italy
  7. Adalgisa Mendes Italy
  8. Daiva Varneliene Lithuania
  9. Eline Klijnstra Netherlands
  10. Anni Fladaas Norway – withdrawn Sept. 18th
  11. Natalia Naumova Russia – added Sept. 18th
  12. Kseniia Bogdanova Russia – added Sept. 18th
  13. Raquel Arranz Spain
  14. Lucia Umpierrez Spain – 2nd category
  15. Vanesa Blesa Spain – 2nd category
  16. Yurena  Navarro Spain – 2nd category
  17. Sonia Trapero Spain – 2nd category

MASTER WOMEN’S BODYFITNESS OPEN

  1. Holta Pilz Albania
  2. Katarina Tunturi Finland
  3. Melanie Vautrin France
  4. Debora Gerboni Italy
  5. Rosy Costantino Italy
  6. Monya Forte Italy
  7. Brigitte Robini Monaco – added Sept. 16th
  8. Joanna Ucinska Poland
  9. Olga Volokh Russia – added Sept. 18th
  10. Olena Yunina Russia – added Sept. 18th
  11. Nataliia Filippova Russia – added Sept. 18th
  12. Ksenia Kisileva Russia – added Sept. 18th
  13. Maribel Barnes Spain
  14. Lucia Umpierrez Spain
  15. Vanesa Blesa Spain
  16. Yurena  Navarro Spain
  17. Sonia Trapero Spain
  18. Ignacia Mas Spain
  19. Bienvenida Bevia Spain
  20. Elena Chernousenko Ukraine
  21. Viviana Smerilli USA

JUNIOR WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM

  1. Sarah Dogan France
  2. Vivien Pfister Germany
  3. Julia Oberthuer Germany
  4. Vivien Lengyel Hungary
  5. Martina Virtuani Italy
  6. Roxana Lefter Italy
  7. Hannah Tabone-Grech Malta
  8. Mandy Saliba Malta
  9. Ida Solberg Norway
  10. Beatriz Biscaia Portugal
  11. Renata Vieira Portugal
  12. Alexandra Kaverina Russia – added Sept. 18th
  13. Irina Pimenova Russia – added Sept. 18th
  14. Svetlana Pidchenko Russia – added Sept. 18th
  15. Zuzana Kardosova Slovakia
  16. Elisa Tafani Spain
  17. Silvia Martinez Spain
  18. Nerea  Pons Spain
  19. Sara Lazaro Spain
  20. Rosa Lopez Spain
  21. Estefania Robles Spain
  22. Carmen Haenggi Switzerland
  23. Oleksandra Polovtseva Ukraine
  24. Taisiia Ielisieieva Ukraine

JUNIOR WOMEN BIKINI-FITNESS OVER 166 CM

  1. Eva Saischegg Austria
  2. Anne Helvind Denmark
  3. Suzie Matthewes Denmark
  4. Elena Levaggi Italy
  5. Stefania Maule Italy
  6. Guro Kregnes Norway
  7. Lise Ellingsen Norway
  8. Ioana Sulea Romania
  9. Oksana Zavalskaia Russia – added Sept. 18th
  10. Claudia Lopez Spain
  11. Isabel Aguilar Spain
  12. Maryna Oborska Ukraine

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 158 CM

  1. Christiane Carvalho Australia
  2. Lucie Cerníkova Czechia
  3. Marina Mocanu Czechia
  4. Liis Rosenthal Estonia
  5. Amphan Sukanton France
  6. Vivien Pfister Germany – 2nd category
  7. Martina Virtuani Italy – 2nd category
  8. Eleonora Meuti Italy – 2nd category
  9. Yekaterina Janysheva Kazakhstan
  10. Mandy Saliba Malta – 2nd category
  11. Francesca Biondi Monaco – added Sept. 16th
  12. Paula Mocior Poland
  13. Katarzyna Dmochewicz Poland – 2nd category
  14. Beatriz Biscaia Portugal
  15. Renata Vieira Portugal – 2nd category
  16. Alexandra Kaverina Russia – 2nd category – added Sept. 18th
  17. Anna Baikina Russia – added Sept. 18th
  18. Nerea Pons Spain
  19. Ivana Escandar Spain
  20. Marta Morilla Spain
  21. Mercedes Sanmartin Spain
  22. Virginia Blanco Spain
  23. Nucia Samo Switzerland
  24. Deniz Saypinar Turkey
  25. Oleksandra Polovtseva Ukraine – 2nd category
  26. Hanna Skvortsova Ukarine

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 160 CM

  1. Irmina  Galdikaite Belgium
  2. Karen Bayona Colombia – added Sept. 18th
  3. Kirsi-Tiina Ruuskanen Finland
  4. Sanita Jussila Finland
  5. Laura Hocquerelle France
  6. Patricia Romeo Germany
  7. Sabrina Santamaria Italy
  8. Martina Merone Italy
  9. Gianinna Lujan-Ripoll Peru
  10. Elena Skvortsova Russia – added Sept. 18th
  11. Alena Astakhova Russia – added Sept. 18th
  12. Iuliana Radakaeva Russia – added Sept. 18th
  13. Zuzana Kardosova Slovakia – 2nd category
  14. Silvia Martinez Spain
  15. Elena Ordonez Spain
  16. Estefania Ocampo Spain
  17. Jessica Serrano Spain
  18. Kirsty Ng Switzerland
  19. Sylwia Zajkowska Switzerland

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 162 CM

  1. Stephani Rodriguez Dominican Rep.
  2. Mariliis Mia Top  Estonia
  3. Janika Aavamägi  Estonia
  4. Clara Castellanos France
  5. Charlie Lefloch France
  6. Karina Gavrikova Hungary
  7. Giuditta Taccani Italy
  8. Olena Boichuk Kazakhstan
  9. Ulpan Nurbekova Kazakhstan
  10. Anna Kulinich Russia – added Sept. 18th
  11. Daria Matveeva Russia – added Sept. 18th
  12. Daria Satanovskaia Russia – added Sept. 18th
  13. Irina Ambrosova Russia – added Sept. 18th
  14. Irina Pimenova Russia – 2nd category – added Sept. 18th
  15. Olga Zhintetc Russia – 2nd category – added Sept. 18th
  16. Elena Severova Russia – 2nd category – added Sept. 18th
  17. Ruziela Eriksen Singapore – 2nd category
  18. Lina Berjarano Spain
  19. Monica Diaz Spain
  20. Danielly Venancio Spain
  21. Susana Sans Spain
  22. Monica Santos Spain
  23. Jennifer Moreno Spain

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 164 CM

  1. Ina Navachuk Belarus
  2. Nikki Van Cauwenberg Belgium
  3. Tanya Trenkova Bulgaria – 2nd category
  4. Norma Valls Denmark
  5. Melina Keltaniemi Finland
  6. Laura Sergent France
  7. Pia Kramps Germany
  8. Eleni Strati Greece
  9. Marianna Bertók Hungary
  10. Veronica Salvati Italy
  11. Vjosa Rrahmani Kosovo – added Sept. 15th
  12. Oyungerel Bayarsaikan Mongolia
  13. Line Karlsen Norway
  14. Lena Roedli Norway – withdrawn Sept. 18th
  15. Edyta Tamilewska Poland
  16. Iana Belianskaia Russia added Sept. 18th
  17. Mayya Leonenko Russia added Sept. 18th
  18. Ekaterina Voitenko Russia added Sept. 18th
  19. Olga Kiusheva Russia added Sept. 18th  
  20. Svetlana Pidchenko Russia – 2nd categoryadded Sept. 18th  
  21. Nikol Klimova Slovakia
  22. Andrea Neumannova Slovakia
  23. Radka Szombathova Slovakian

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM

  1. Jessica McKirdy Australia
  2. Diana Aleksandrova Bulgaria
  3. Andrea Moleková Czechia
  4. Helena Mang  Estonia
  5. Laura Pelkonen Finland
  6. Alisson Saillet France
  7. Vivien Lengyel Hungary – 2nd category
  8. Palma Ilaria Italy
  9. Aurelia Bissoli Italy – 2nd category
  10. Veronica Awad Italy
  11. Roxana Lefter Italy – 2nd category
  12. Regina Chshepanova Kazakhstan
  13. Alice Fjelldal Norway – withdrawn Sept. 18th
  14. Karoline Palmer Norway – withdrawn Sept. 18th
  15. Isabell Olsen Norway – withdrawn Sept. 18th
  16. Nina Olsen Norway – 2nd category
  17. Ida Solberg Norway – 2nd category
  18. Silvina Resende Portugal
  19. Ekaterina Rykova Russia added Sept. 18th
  20. Kseniia Romanova Russia added Sept. 18th
  21. Iana Belianskaia Russia added Sept. 18th  
  22. Ekaterina Rubanenko Russia – 2nd category- added Sept. 18th  
  23. Aleksandra Garcevic Serbia
  24. Jelena Dukic Serbia
  25. Suncica Cvetkovic Serbia

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM

  1. Roxann Pinnock Anguillawithdrawn Sept. 12 (hurricane Irma)
  2. Eva Saischegg Austria – 2nd category
  3. Avissa  Afzalian Belgium – 2nd category
  4. Lejla Delalic Bosnia & Herzegovina
  5. Marvia Laurence Curacao
  6. Suzie Matthewes Denmark – 2nd category
  7. Eva Nielsen Denmark
  8. Reet Reimets  Estonia
  9. Emmi Juhala Finland
  10. Tuula Seilonen Finland
  11. Caroline Devaux France
  12. Anne Lenne France
  13. Noemi Nyeki Hungary
  14. Debora Randazzo Italy
  15. Mariella De Caro Italy
  16. Irene Margiore Italy
  17. Marina Shumakova Kazakhstan
  18. Vironika Aleksandrova Latvia – 2nd category
  19. Tatiana Iscenco Moldova
  20. Grete Bakken Norway
  21. Lottie Jonsson Norway
  22. Christine Kamphaug Norway
  23. Allison Testu Portugal
  24. Paula Barbosa Portugal
  25. Sonia Silva Portugal
  26. Inna Glukhova Russia added Sept. 18th  
  27. Iuliia Romanova Russia added Sept. 18th  
  28. Oksana Zavalskaia Russia – 2nd category- added Sept. 18th  
  29. Klaudia Sisova Slovakia
  30. Olivia Cambalova Slovakia
  31. Evita Breide Spain
  32. Esther Garcia Spain
  33. Laura Rodriguez Spain
  34. Natalia Banaru Spain
  35. Naya Del Rosal Spain
  36. Claudia Lopez Spain – 2nd category
  37. Isabel Aguilar Spain – 2nd category
  38. Ana Albadalejo Spain – 2nd category
  39. Oksana Brygidyr Ukraine

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 172 CM

  1. Lilian Gevorgyan Armenia
  2. Danielle Mitchell Australia
  3. Volha Pyanova Belarus
  4. Liliia Salimgareeva Belarus
  5. Darya Sitdzikava Belarus
  6. Jana Jerabkova Czechia
  7. Jana Teder  Estonia – 2nd category
  8. Milla Kelahaara Finland
  9. Leslie Bruyere France
  10. Victoria Perez Germany
  11. Szonja Petruska Hungary
  12. Helga Stibi Hungary
  13. Caterina Guazzo Italy
  14. Stefania Maule Italy – 2nd category
  15. Alessia Facchin Italy
  16. Ivanda Andriksone Latvia
  17. Diana Stankejeva Lithuania
  18. Ecaterina Cormuhina Moldova
  19. Natalia Ejsmont Norway
  20. Catharina Wahl Norway
  21. Lise Ellingsen Norway – 2nd category
  22. Ekaterina Lapteva Russia added Sept. 18th  
  23. Ekaterina Andreeva Russia added Sept. 18th  
  24. Alla Kireeva Russia added Sept. 18th  
  25. Alevtina Suvorova Russia added Sept. 18th  
  26. Galina Osiptseva Russia added Sept. 18th  
  27. Ana Alvarez Spain
  28. Liudmyla Nasonova Ukraine

WOMEN BIKINI-FITNESS OVER 172 CM

  1. Alena Yarshevich Belarus
  2. Yelizaveta Malakova Bulgaria
  3. Alena Krutova Czechia
  4. Anne Helvind Denmark – 2nd category
  5. Anna Pötry Finland
  6. Jonna Nygrén-Jäntti Finland – 2nd category
  7. France Bignon France
  8. Szandra Horváth Hungary
  9. Yekaterina Karpyuk Kazakhstan
  10. Malgorzata Maczynska Poland
  11. Ioana Sulea Romania – 2nd category
  12. Galina Maslovskaia Russia – added Sept. 18th
  13. Natalia Lugovskikh Russia – added Sept. 18th
  14. Oksana Oleinik Russia 2nd category – added Sept. 18th
  15. Maryna Oborska Ukraine – 2nd category

MASTER WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 163 CM

  1. Christiane Carvalho Australia
  2. Luz Alba Colombia – added Sept. 18th
  3. Tanya Trenkova Hungary
  4. Andreina Espino Dominican Rep.
  5. Judit Béres Hungary
  6. Eleonora Meuti Italy
  7. Aurelia Bissoli Italy
  8. Laura Volpicelli Italy
  9. Yamila Diaz Italy
  10. Katarzyna Dmochewicz Poland
  11. Edyta Tamilewska Poland
  12. Ekaterina Rubanenko Russia – added Sept. 18th
  13. Olga Zhintetc Russia – added Sept. 18th
  14. Elena Severova Russia – added Sept. 18th
  15. Ruziela Eriksen Singapore
  16. Rebeca Mena Spain
  17. Nucia Samo Switzerland

MASTER WOMEN BIKINI-FITNESS OVER 163 CM

  1. Dzina Stralkova Belarus
  2. Iryna Tsishurova Belarus
  3. Avissa  Afzalian Belgium
  4. Sandra Jensen Denmark
  5. Fanny Cabreja Dominican Rep.
  6. Jana Teder  Estonia
  7. Jonna Nygrén-Jäntti Finland
  8. Linda Patkovska Italy
  9. Edyta Kawczynska Italy
  10. Elia Di Noia Italy
  11. Fabiola Lanz Italy
  12. Vironika Aleksandrova Latvia
  13. Marina Diaz Monaco – added Sept. 16th
  14. Lena Oien Norway
  15. Lena Haugen Norway
  16. Nina Olsen Norway
  17. Karina Jensen Norway
  18. Anita Szymczak Poland
  19. Ekaterina Leonteva Russia – added Sept. 18th
  20. Anna Prokhorova Russia – added Sept. 18th
  21. Anastasiia Avdeeva Russia – added Sept. 18th
  22. Oksana Oleinik Russia – added Sept. 18th
  23. Lourdes Iñurria Spain
  24. Ana Albadalejo Spain

WOMEN’S PHYSIQUE UP TO 163 CM

  1. Anahit Nazaryan Armenia
  2. Andrijana Dabic Austria
  3. Susan Rebello Bermuda
  4. Gabriela Quiros Costa Rica
  5. Dany Jaccot-Descombes France
  6. Katja Bauer Germany
  7. Daniela Pfeiffer Germany – 2nd category
  8. Mara Fino Italy
  9. Kristina Andreyeva Kazakhstan
  10. Trine Sakslund Norway
  11. Anna Tsukanova Russia – added Sept. 18th
  12. Mireia Jimenez Spain
  13. Silvia Eiras Spain – 2nd category
  14. Sonia Cabré Spain – 2nd category
  15. Montserrat Pons Spain – 2nd category
  16. Beatriz Gomez Spain – 2nd category
  17. Alicia Zayas Spain – 2nd category
  18. Yesenia Garcia Spain – 2nd category
  19. Ayşe Serhatli Turkey

WOMEN’S PHYSIQUE OVER 163 CM

  1. Monika Sotirova Bulgaria – 2nd category
  2. Gordana Ević Croatia – 2nd category
  3. Alena Hatvani Czechia – 2nd category
  4. Sarah Lindsdatter Denmark – 2nd category
  5. Modesta Halby Denmark
  6. Maria Kuure Finland
  7. Vasiliki Moutopoulou Greece
  8. Beáta Harcos Hungary – 2nd category
  9. Jessica Laghetto Italy – 2nd category
  10. Marina Nasretdinova Kazakhstan – 2nd category
  11. Agnieszka Luczak Poland
  12. Alejandra Chacón Spain
  13. Irene Tristante Spain
  14. Sun Merino Spain
  15. Laura Pintado Spain
  16. Jeanette Johansson Sweden

MASTER WOMEN’S PHYSIQUE OPEN

  1. Monika Sotirova Bulgaria
  2. Gordana Ević Croatia – added Sept. 16th  
  3. Alena Hatvani Czechia
  4. Sarah Lindsdatter Denmark
  5. Daniela Pfeiffer Germany
  6. Beáta Harcos Hungary
  7. Jessica Laghetto Italy
  8. Marina Nasretdinova Kazakhstan
  9. Silvia Eiras Spain
  10. Sonia Cabré Spain
  11. Montserrat Pons Spain
  12. Yesenia Garcia Spain
  13. Beatriz Gomez Spain
  14. Alicia Zayas Spain

WOMEN’S WELLNESS FITNESS OPEN

  1. Laura Leblond France
  2. Vittoria Spallone Italy
  3. Martina Bregoli Italy
  4. Elia Di Noia Italy
  5. Katia De Sario Italy
  6. Michela Di Gennaro Italy
  7. Mariya Kosmina Kazakhstan
  8. Gentiana Beqa Kosovo – added Sept. 15th
  9. Laura Shtane Latvia
  10. Miriam Saliba Malta
  11. Malin Eriksen Norway
  12. Carina Marques Portugal
  13. Liubov Sidorova Russia – added Sept. 18th
  14. Ekaterina Krasavina Russia – added Sept. 18th
  15. Anastasia Bolshakova Russia – added Sept. 18th
  16. Sheila Collado Spain
  17. Jennifer Gomez Spain
  18. Victoria Khorz Spain
  19. Sara Garcia Spain
  20. Vanesa Ruiz Spain
  21. Carla Fernandez Spain

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM

  1. Abdelhakim Chenane Algeria
  2. Rene Radhuber Austria
  3. Antonio Georgiev Bulgaria
  4. Jhon Rendon Colombia – added Sept. 18th
  5. Adrien Attard France
  6. Aristide Mbomni Tiam Germany
  7. Gergely Arnold Hungary
  8. Abdulellah Jmail Iraq
  9. Giuseppe Mangano Italy
  10. Enzo Cipro Italy
  11. Fabrizio De Silvestro Italy
  12. Carlo Michellini Italy
  13. Gilberto Grasso Italy
  14. Fabio Racalbuto Italy
  15. Davide Tarantino Italy
  16. Anes AlJabali Jordan
  17. Alexandr Sheremet Kazakhstan – 2nd category
  18. Khaleefa Alkandari Kuwait
  19. Gabi Habib Lebanon
  20. Bassem Sawaya Lebanon
  21. Salim Salameh Lebanon
  22. Youssef Chehab Lebanon
  23. Issa Harajli Lebanon
  24. Rolandas Žeimys Lithuania
  25. Michal Osewski Poland
  26. Vitor Pinheiro Portugal
  27. Gamal Elsayed Qatar
  28. Ruslan Pankratov Russia – added Sept. 18th
  29. Dmitrii Titov Russia – added Sept. 18th
  30. Vladimir Jovanovic Serbia
  31. Antonio Hernandez Spain
  32. Francisco Castillo Spain
  33. David Flores Spain
  34. German  Pastor Spain
  35. Victor Afonso Spain
  36. Ivan Delgado Spain
  37. Jesus Rodal Spain
  38. David Mallen Spain
  39. Naim Barhoumi Tunisia
  40. Khaled Aldhaheri UAE
  41. Yurii Sirik Ukraine
  42. Vitalii Mykhalyk Ukraine

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM

  1. Adam Waite Australia
  2. Ali Ebrahim Bahrain
  3. Pavel Aleinikau Belarus
  4. Vitali Champalov Belarus
  5. Nikolay Stoyanov Bulgaria added Sept. 19th
  6. Michal Kropacek Czechia
  7. Mads Molgaard Denmark
  8. Michael Carret  Estonia
  9. Marcos De Giacometti France
  10. Jerome Grondin France
  11. Jean-Michel Laurencin France
  12. Tibor Vekony Hungary
  13. Faez Yousuf Iraq – added Sept. 15th
  14. Vincent Craine Ireland – added Sept. 18th
  15. Antonio Ludovico Italy
  16. Giorgio Reitano Italy
  17. Pasquale Merola Italy
  18. Giuseppe Rippa Italy
  19. Mazen Shahin Hindi Jordan
  20. Mohammed Albaksamy Kuwait
  21. Talal Albuloushi Kuwait
  22. Muhammed Bosafar Kuwait
  23. Williams Gerard Luxembourg
  24. Sergiu Pavlenco Moldova
  25. Syerik Khajat Mongolia
  26. Olaf Cierzniewski Poland – 2nd category
  27. Rubin Gainullin Russia – added Sept. 18th
  28. Abdullah Dalshuhail Saudi Arabia
  29. Nenad Kolev Serbia
  30. enjamin Broughton Singapore – 2nd category
  31. Michal Zaukolec Slovakia
  32. Jaime Vergara Spain
  33. Carl-Christian Bolund Sweden
  34. Darwish Alboom UAE

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM

  1. Yauheni Patenka Belarus
  2. Tim De Wever Belgium
  3. Ivan Valetic Croatia
  4. Jonas Rasmussen Denmark
  5. Charly Cruz Dominican Rep.
  6. Eeli Halonen Finland
  7. Kim Belz Germany
  8. Georgios Margaritis Greece
  9. Virginio Granese Italy
  10. Mohannad Idrees Jordan
  11. Abdullah Alsairafi Kuwait
  12. Wehbe AlChami Lebanon
  13. Jad Nabi Lebanon
  14. Svajunas Misiura Lithuania
  15. Patrick Paulsen Norway
  16. Christian Sterk Norway
  17. Hubert Kulczynski Poland
  18. Adam Kosiec Poland
  19. Paweł Staniecki Poland
  20. Piotr Kowalczyk Poland
  21. Aleksandar Milovanovic Serbia
  22. Ivan Krzanovic Serbia
  23. Goran Copic Serbia
  24. Marc Weingart Serbia
  25. Wastecley Moraes Spain
  26. Aaron Rodelgo Spain
  27. Sergio Torres Spain
  28. Juan Casamayor Spain
  29. Ricardo De Angelis Spain
  30. Juan Marcos Gea Spain
  31. Felix Fernandez Spain
  32. Agustin Frias Spain
  33. Jose Perez Spain
  34. Ramon Ismani Switzerland
  35. Kyrylo Khudaiev Ukraine
  36. Eric Scott USA

JUNIOR MEN’S BODYBUILDING

  1. Maik Ciesla Germany
  2. Marius Strumpen Germany
  3. Nicola Leonetti Germany
  4. Attila Gerlai Hungary
  5. Simone Marchi Italy
  6. Alberto Cutuli Italy
  7. Yevgeny Shiparev Kazakhstan
  8. Alexandr Sheremet Kazakhstan
  9. Abdulrahman Alrefaie Kuwait
  10. Mohamad Alhadad Kuwait
  11. Andrew Azzopardi Malta
  12. Olaf Cierzniewski Poland
  13. Benjamin Broughton Singapore

MEN’S BODYBUILDING UP TO 70 KG

  1. Bader Sultan Bahrain
  2. Daniel Pinanjota Ecuador
  3. Fred Faulon France
  4. Arnaud Vienez France
  5. Philipp Jendreieck Germany
  6. Amandeep Singh India
  7. Marco Alleva Italy
  8. Dorj Gansukh Mongolia
  9. Juan Bustamante Peru
  10. Osvaldo Lopes Portugal
  11. Abdulaziz Al-Obaidli Qatar
  12. Carlos Ferreira Spain
  13. Jose Miguel Lopez Spain
  14. Jose Antonio Garcia Spain

MEN’S BODYBUILDING UP TO 75 KG

  1. Sid Ali Midoun Algeria
  2. Manouk Broudian Armenia
  3. Rene Kenda Austria
  4. David Andersen Denmark
  5. Hussain Al-Zergani Denmark
  6. Ahmed El Hares Egypt
  7. Nicola Barlotta Italy
  8. Daniel Sticco Italy
  9. Abdulazeez Shabakouh Kuwait
  10. Omar Alkandari Kuwait
  11. Mohamad Arabi Lebanon
  12. Maximiliano Rodriguez Spain
  13. Javier Oses Spain

MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG

  1. Artur Arutiunian Armenia
  2. Lukáš Brunclík Czechia
  3. Arnaldo Almonte Dominican Rep.
  4. Mika Sihvonen Finland
  5. Vincenzo Pipitone France
  6. Maxim Kutuzov Germany
  7. Stanislav Belov Germany
  8. Giorgio Formisano Italy
  9. Gianluca Berdini Italy
  10. Luis Biagi Italy
  11. Sergio Blanco Italy
  12. Alex Zuccaro Italy
  13. Mohammad Al-Najjar Jordan
  14. Hisham Khalil Jordan
  15. Adel Mohammed Kuwait
  16. Hakim El Gaouzi Morocco – added Sept. 15th
  17. Jesus Ozores Spain
  18. Daniel Delgado Spain
  19. Seyed Qattali UAE
  20. Salem Balkharam Yemen

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG

  1. Marsel Vangjeli Albania
  2. Abdelkader Benabdellah Algeria
  3. Vahram Hakobyan Armenia
  4. Andrei Kulik Belarus
  5. Mariyan Frengiev Bulgaria
  6. Pavel Koukal Czechia
  7. Heine Pedersen Denmark – 2nd category
  8. Michael Peterson  Estonia
  9. Remy Agugliaro France
  10. Eric Cagnard France – 2nd category – added Sept. 15th
  11. Jonathan Ardenoy France
  12. Stephane Burger France
  13. Rene Wintermantel Germany
  14. Cengizhan Igdir Greece
  15. Virender Singh Lohan India
  16. Gianni Iacono Italy – 2nd category
  17. Hani Al Haj Jordan
  18. Mohammad Al Haddar Jordan
  19. Mohammad Al-Harasees Jordan
  20. Mikhail Ponomapenko Kazakhstan
  21. Naser Mohammad Kuwait
  22. Meshal Shamlan Kuwait
  23. Saad Alshammari Kuwait
  24. Ahmad Alsaber Kuwait
  25. Mohamad Alhadad Kuwait – 2nd category
  26. Stefano Aquaro Luxembourg
  27. Bruno Saraiva Mozambique
  28. Alan Euverman Netherlands
  29. Toni Reistad Norway – withdrawn Sept. 18th
  30. Jose Galeano Paraguay
  31. Piotr Borecki Poland
  32. Mariusz Przybyla Poland
  33. Pawel Jablonski Poland – added Sept. 14th
  34. Aleksandr Eskin Russia – added Sept. 18th
  35. Esteban Jeanvier Spain
  36. Alexis Hernandez    Spain
  37. Juan De Dios Marmol Spain
  38. Andres Garcia Spain
  39. Tony Bautista Spain
  40. Borja Saura Spain
  41. Alberto Alonso Spain
  42. Oscar Ferriols Spain
  43. Jesus Sancho Spain
  44. Anselmo Cortado Spain – 2nd category
  45. Jesus Perez Spain – 2nd category
  46. Vincenzo Colelli Switzerland
  47. Mohamed Aloraimi UAE
  48. Oleh Kryvyi Ukraine

MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG

  1. Kreshnik Topore Albania
  2. Zohir Mihoubi Algeria
  3. Soufiane Abid Algeria
  4. Martin Klusak Czechia
  5. Denis Sterba Czechia
  6. Antti Halmo Finland
  7. Toni Kohonen Finland
  8. Antti Jurvansuu Finland – 2nd category
  9. Panteleimon Stavroulakis Greece
  10. Tibor Varga Hungary
  11. Ferenc Kovács Hungary
  12. Luciano Lucaselli Italy
  13. Pasquale D’angelo Italy
  14. Daryn Shirbarv Kazakhstan
  15. Yevgeny Shiparev Kazakhstan – 2nd category
  16. Rabih Sayed Ahmad Lebanon  
  17. Jimmy Gomes   Luxembourg
  18. Andrew Azzopardi Malta
  19. Lukasz Sosinski Poland
  20. Amr Al-Amleh Qatar
  21. Vladislav Kuznetcov Russia – added Sept. 18th
  22. Sergey Nuraliev Russia – added Sept. 18th
  23. Aliaksandr Borsan Russia – added Sept. 18th
  24. Ladislav Kindernay       Slovakia
  25. Xavier Cantalejo Spain
  26. Pablo Llopis Spain
  27. Ushman Batyli Spain
  28. Alexandre Costa Spain
  29. Gregory Bellot Spain
  30. Roberto Castellano Spain
  31. Luis Llorente Spain
  32. David Pozzi Spain
  33. Sebastián Lago Spain
  34. Sergio Garcia Spain – 2nd category
  35. Paul Goredema Zimbabwe

MEN’S BODYBUILDING OVER 100 KG

  1. Jaroslav  Paseka Czechia
  2. Jan Turek Czechia
  3. Miroslav Kalich Czechia
  4. Nikolaos Mousounidis Greece
  5. Gábor Páli Hungary
  6. Blessing Awodibu Ireland – added Sept. 18th
  7. Andrea Muzi Italy
  8. Lorenzo Leeuwe Netherlands
  9. Abdelaziz Jellali Qatar
  10. Mikhail Sazonov Russia – added Sept. 18th
  11. Ramzes Tlyakodugov Russia – added Sept. 18th
  12. Carlos Blanco Spain
  13. Antonio Lloret Spain – 2nd category

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 40-44, UP TO 80 KG

  1. Dominique Dion France
  2. Massimo Prencipe Italy
  3. Sandro Brocca Italy
  4. Donato Campari Italy
  5. Carlos Pinheiro Portugal
  6. Nath Strandberg Thailand

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 40-44, UP TO 90 KG

  1. Heine Pedersen Denmark
  2. Henrik Jensen Denmark
  3. Eric Cagnard France
  4. Lionel Thoue France
  5. Antonio Fiore Italy
  6. Gianni Iacono Italy
  7. Danny Fattouh Lebanon
  8. Jesus Perez Spain
  9. Alejandro Rodriguez Spain

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 40-44, OVER 90 KG

  1. Jaroslav  Paseka Czechia
  2. Arnaud Plaisant France
  3. Johny Yrius France
  4. Cristian Corvaglia Italy
  5. Mahmoud Choukair Lebanon
  6. Jose Antonio Guerra Spain
  7. Antonio Lloret Spain
  8. Mohammad Ahli UAE

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 45-49, UP TO 80 KG

  1. Fabio Pizzaferri Italy
  2. Serghei Gospodar Moldova
  3. Juan Martin Spain

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 45-49, UP TO 90 KG

  1. Roberto Casavecchia Italy
  2. Rafael De Pedro Spain
  3. Jose Ortiz Spain
  4. Bernardo Busquets Spain

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 45-49, OVER 90 KG

  1. Pasquale Delli Paoli Italy
  2. Enrico Frisinghelli Italy
  3. Uwe Hemmer Luxembourg
  4. Sergio Garcia Spain
  5. Mikael Gumse Sweden

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 50-54, OPEN

  1. Antti Jurvansuu Finland
  2. Frederic Fabbi France
  3. Pascal Garnier France
  4. Martial Genin France
  5. Anastasios Koligionis Greece
  6. Maurizio Del Rosso Italy
  7. Francesco Casolari Italy
  8. Fabio Pizzaferri Italy
  9. Stefano Capitanio Italy
  10. Antoine Zerafa Malta
  11. Igor Vinokurov Russia – added Sept. 18th
  12. Anselmo Cortado Spain
  13. Enrique Fernandez Spain
  14. Juan Miguel Sanz Spain

MASTER MEN’S BODYBUILDNG OVER 55, OPEN

  1. Massimo Venturelli Italy
  2. Massimo Michelini Italy
  3. Roberto Massagli Italy
  4. Aivars Visockis Latvia
  5. Giuseppe Cali Malta
  6. Cornelius Schweizer Switzerland

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE UP TO 178 CM

  1. David Siharath Belgium
  2. Stef Hoppenbrouwers Belgium
  3. Leonardo Varela Costa Rica
  4. Michal Makovsky Czechia
  5. Curtus Coumba France
  6. Christopher Gautier France
  7. Curtis Taylor France
  8. Armin Mahr Germany
  9. Lorenzo Zoanelli Italy
  10. Mattia Galgano Italy
  11. Shamlan Alqallaf Kuwait
  12. Salman Safar Kuwait
  13. Khaled Jbarah Kuwait
  14. Kamil Knut Poland
  15. Bruno Lourenco Portugal
  16. João Ribeiro Portugal
  17. Pedro Conde Portugal
  18. David Salla Spain
  19. Marcos Alvarez Spain
  20. Alex Gregori Canet Spain
  21. Fabio Palomba Spain
  22. Jaime Casado Spain
  23. Nacho Mora Spain
  24. Marc Gonzalez Spain
  25. Feydher Perez Spain
  26. Alejandro Cerrejon Spain
  27. Riccardo Oehri Switzerland
  28. Ali Alhawai UAE
  29. Serhii Danilets Ukraine

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE OVER 178 CM

  1. Nizar Bensfia Belgium
  2. Nicolas Boyer France
  3. Tufan Varli Germany
  4. Marc Coppola Italy
  5. Christian Scerri Malta
  6. Jakob Dreyer Norway
  7. Thomas Kunz Switzerland
  8. Filip Rajkovic Switzerland

MEN’S PHYSIQUE UP TO 170 CM

    1. Dimas Van Den Eynde Belgium
    2. Dennis Lubag Belgium
    3. Rosario La Marca Belgium
    4. David Ramirez Ecuador
    5. Ahmed Aly Egypt
    6. Xavier Friche France
    7. Kiran Bhadra India
    8. Nicola Fenu Italy
    9. Alessio Sbizzera Italy
    10. Ahmad Alotaibi Jordan
    11. Mohammad Albanna Kuwait
    12. Jasem Jomah Kuwait
    13. Ali Alnajdi Kuwait
    14. Abdulaziz Alkankouni Kuwait
    15. Yousef Alhaidar Kuwait
    16. Abdulaziz Alsalaiman Kuwait
    17. Nawaf Alansari Kuwait
    18. Yousef Alfailakawi Kuwait
    19. Tarek Bou Said Lebanon
    20. Hussein Mazloum Lebanon
    21. Jose Lucero Norway
    22. Szymon Lokaj Poland
    23. Filipe Martins Portugal
    24. Bruno Lourenco Portugal – 2nd category
    25. Juber Alkuwari Qatar
    26. Ahnan Ravichandran Singapore
    27. Javier Torrijos Spain
    28. Cristian Triano Spain
    29. Manuel Megias Spain
    30. Eric Vives Spain
    31. Michael Bosca Spain
    32. Jonathan Alvarez Spain
    33. Alexandru Georgescu Spain
    34. David Fillol Spain
    35. Moises Gallardo Spain
    36. Samih Mamoun Sudan
    37. Hüseyin Ugur Nalci Turkey
    38. Rashed Juma UAE
    39. Rashed Alhawai UAE
    40. Shehab Alhawai UAE
    41. Badr Almaazmi UAE – added Sept. 16th
    42. Ali Alhawai UAE – 2nd category

 

 

MEN’S PHYSIQUE UP TO 173 CM

  1. Armen Grigoryan Armenia
  2. Tui Swann Australia
  3. Anders Frilund Denmark
  4. Fawzy Kaed Egypt
  5. Sherko Eliassi Finland
  6. Aidara Sadibou France
  7. Nawid Eskandarpour Germany
  8. Krishna Patel India
  9. Gaurav Sharma India
  10. Ahmed Raza Jilani India
  11. Alex Segati Italy
  12. Maurizio Orsi Italy
  13. Izzeldeen Al-Azizi Jordan
  14. Khaled Alansari Kuwait
  15. Ahmad Murad Kuwait
  16. Ali Abbas Kuwait
  17. Yousef Almeftah Kuwait
  18. Ahmad Aleqaab Kuwait
  19. Ahmad Alherz Kuwait
  20. Ziad Serhan Lebanon
  21. Patrick Pereira   Luxembourg
  22. Alan Caruana Malta
  23. Kamil Gregorczyk Poland
  24. Pedro Domingos Portugal – added Sept. 18th
  25. Pedro Conde Portugal – 2nd category
  26. João Ribeiro Portugal – 2nd category
  27. Hosameldien Khattab Qatar
  28. Fawzy Abdalla Kaed Qatar
  29. Aleksandr Ulanov Russia – added Sept. 18th
  30. Aleksandr Ulanov Russia – added Sept. 18th
  31. Enrique Gutierrez Spain
  32. Jorge Antuna Spain
  33. Juan Lison Spain
  34. Jassim Harmoodi UAE
  35. Albaraa Mamoun Ukraine    

MEN’S PHYSIQUE UP TO 176 CM

  1. Lucas Hess Austriawithdrawn Sept. 18th
  2. Ralf Strassmaier Austria – added Sept. 18th
  3. Ahmed Al-Derazi Bahrain
  4. Aleh Kanavalau Belarus – 2nd category
  5. Martin Truhchev Bulgaria
  6. Darwin Uribe Colombia – added Sept. 18th
  7. Philippe Phong France
  8. Mickaël Pretot France
  9. Dennis Rossmannek Germany
  10. Kamil Skalik Germany
  11. Armando Scibila Italy
  12. Taimour Elmanaseer Jordan
  13. Mikhail Ivanov Kazakhstan
  14. Ahmad Alsaffar Kuwait
  15. Abdulaziz Alkaak Kuwait
  16. Nasser Alattar Kuwait
  17. Ali Alshatti Kuwait
  18. Hussein Awada Lebanon
  19. Alcino Pinto Netherlands
  20. Lukasz Opolski Poland
  21. Oskar Tchorzewski Poland
  22. Helder Marinho Portugal
  23. Tiago Rodrigues Portugal
  24. Dmitrii Petrov Russia – added Sept. 18th
  25. Prince Turkey Al Saud Saudi Arabia
  26. Fawaz Alqahtani Saudi Arabia – added Sept. 15th
  27. Jesus Pastor Spain
  28. David Libreros Spain
  29. Happy Edodo Spain
  30. Bekim Hani Switzerland
  31. Tiago Pereira Switzerland
  32. Dexter Simon Trinidad & Tobago – 2nd category
  33. Dmytro Horobets Ukraine
  34. Marko Perunovic UAE

MEN’S PHYSIQUE UP TO 179 CM

  1. Igor Jevtic Bosnia & Herzegovina
  2. Christian Murillo Colombia – added Sept. 18th
  3. Leonardo Varela Costa Rica
  4. Luis Garcia Costa Rica
  5. Marc Stievenard France
  6. Gaetan Laurito France
  7. Tufan Varli Germany – 2nd category
  8. Updesh Singh Saluja India
  9. Andrea Cecchetti Italy
  10. Antonio Riccio Italy
  11. Gianluca Arganese Italy
  12. Hamzah Muqeem Kuwait
  13. Aly Alharbi Kuwait
  14. Abdulaziz Alsalman Kuwait
  15. Youssef Hamad Lebanon
  16. Christopher Vahanian Lebanon
  17. Timothy Ricketts Malta
  18. Vasile Haiduc Moldova
  19. Mike Cramer Netherlands
  20. Leroy Gilbert Netherlands
  21. Mateusz Stempczynski Poland
  22. Piotr Zieliński Poland
  23. Adam Piwko Poland – added Sept. 14th
  24. Joao Santos Portugal
  25. Omar Bahamed Qatar
  26. Abdulla Bahzad Qatar
  27. Mikhail Alekseev Russia – added Sept. 18th
  28. Aleksandr Perminov Russia – added Sept. 18th
  29. Artem Nikulshin Russia – added Sept. 18th
  30. Aleksandr Krupnov Russia – added Sept. 18th
  31. Marko Perunovic Serbia
  32. Abdul Bawani Singapore
  33. Hector Bellver Spain
  34. Angel Lazaro Garcia Spain
  35. David Fillol Spain – 2nd category
  36. Luis Carlos Ceballos Spain – 2nd category
  37. Marcos Alvarez Spain – 2nd category
  38. Alex Gregori Canet Spain – 2nd category
  39. Jaime Casado Spain – 2nd category
  40. Nacho Mora Spain – 2nd category
  41. Marc Gonzalez Spain – 2nd category
  42. Feydher Perez Spain – 2nd category
  43. Alejandro Cerrejon Spain – 2nd category
  44. Gian-Luca Liesch Switzerland
  45. Riccardo Oehri Switzerland – 2nd category
  46. Christopher Vahanian UAE

MEN’S PHYSIQUE UP TO 182 CM

  1. Maksim Ban Belarus
  2. Viet Doran Denmark
  3. Janno Uus Estonia
  4. Cedric Deraco France
  5. Rajat Verma India
  6. Francesco Di Rosalia Italy
  7. Abdallah Al-Hasan Jordan
  8. Christian Scerri Malta – 2nd category
  9. Ole-Aleksander Braenna Norway
  10. Eivind Stroem Norway
  11. Henry Osam Spain
  12. Carlos Garcia-Soldado Spain
  13. Jose Luis Rivas Spain
  14. Ruben Beltran Spain

MEN’S PHYSIQUE UP TO 185 CM

  1. Luke Wood Australia
  2. Hector Perez Dominican Rep.
  3. Mickael Pioche France
  4. Tobias Timmers Germany
  5. Bence Kalmar Hungary
  6. Roberto Giangreco Italy
  7. Abdullah Homsi Jordan
  8. Khaled Khater Jordan
  9. Faisal Albahar Kuwait
  10. Abdullah Abdullah Kuwait
  11. Souleiman Al-Choubassi Lebanon
  12. Lars Einarsen Norway
  13. Constantin Bacov Romania
  14. Ruslan Khusanov Russia – added Sept. 18th
  15. Alejandro Ruiz Spain
  16. David Meis Spain
  17. Richard Susaeg Sweden
  18. Thomas Kunz Switzerland
  19. Ahmad Shams UAE

MEN’S PHYSIQUE OVER 185 CM

  1. Vadzim Makarchyk Belarus
  2. Steve Sanmartin France
  3. Maurice Laass Germany
  4. Robert Schmid Germany
  5. Valentin Beckl Hungary
  6. Paolo Dalle Carbonare Italy
  7. Ziad El Hajjar Lebanon
  8. Taha Al Assaad Lebanon
  9. Erik Bizunovic Lithuania
  10. Valentino Soekha Netherlands
  11. Jakob Dreyer Norway – 2nd category
  12. Wojciech Jablonski Poland
  13. Tomasz Orlowski Poland
  14. Paweł Boufal Poland
  15. Niculae Barbu Romania
  16. Filip Rajkovic Switzerland

MASTER MEN’S PHYSIQUE 40-44 YEARS

  1. Aleh Kanavalau Belarus
  2. Miodrag Nedic Bosnia & Herzegovina
  3. Zdeněk Zatloukal Czechia
  4. Róbert Fruzsa Hungary
  5. Carmine Guerrero Italy
  6. Luigi Criscuolo Italy
  7. Giovanni Basso Italy
  8. Cedric Trenel Monaco – added Sept. 16th
  9. Stian Lindblad Norway – withdrawn Sept. 18th
  10. Mario Paez Paraguay
  11. Claudio Santos Portugal
  12. Pedro Valente Portugal
  13. Iurii Chizhikov   Russia – added Sept. 18th
  14. Stanislav Zainilov Russia – added Sept. 18th
  15. David Fillol Spain

MASTER MEN’S PHYSIQUE OVER 45 YEARS

  1. Hernán Rodríguez Argentina
  2. Gábor Kornhoffer-Szabó Hungary
  3. Claudio Intini Italy
  4. Antonio Damiano Italy
  5. Rui Ferreira Portugal
  6. Mikhail Dyakonov Russia – added Sept. 18th
  7. Luis Carlos Ceballos Spain

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE, OPEN

  1. Kevork Tutunjian Armenia
  2. Michael Deryck Belgium
  3. Maxime Senden Belgium
  4. David Arango Colombia – added Sept.18th
  5. Mickael Anodin France
  6. Dorian Leconte France
  7. Florent Wernert France
  8. Steven Todd Germany
  9. Stanislav Reiser Germany
  10. Alin Tositiu Germany
  11. Pierluigi Bonifazi Italy
  12. Filippo Vaiana Italy
  13. Dario Loda Italy
  14. Massa Luca Italy
  15. Riccardo Croci Italy
  16. Mohammed Jomah Kuwait
  17. Abdullah Alzaabi Kuwait
  18. Meshal Ebrahim Kuwait
  19. Husain Alnaser Kuwait
  20. Saad AlMasri Lebanon
  21. Youcef Djoudi Luxembourg
  22. Mario Paez Paraguay
  23. Mateusz Bobrowski Poland
  24. Przemyslaw Farbotko Poland
  25. Lukasz Malodobry Poland
  26. Lukasz Opolski Poland
  27. Goncalo Pereira Portugal
  28. Fabio Rodrigues Portugal
  29. Sergio Rodrigues Portugal – added Sept.18th
  30. Rustam Ocherkhadzhiev Russia – added Sept.18th
  31. Omar Bugshan Saudi Arabia
  32. Cristian Ledesma Spain
  33. Beka Petviashvili Spain
  34. Jorge Nieto Spain
  35. Domingo Marquez Spain
  36. David Ezequiel Spain
  37. Manuel Piedrafita Spain
  38. Omar Pellejero Spain
  39. Bryan Chancusig Spain
  40. Abel Carreño Spain
  41. Doru Minzarescu Spain
  42. Adrian Muria Spain
  43. Adrian García Spain
  44. Denys Mykolenko Ukraine  
  45. Serhii Danilets Ukraine – 2nd category

No category declared:

  1. Raul Perez Spain, BB
  2. David Leal Spain, BB
  3. Ignacio Moreno Spain, BB

Total: 1103 entries
   1011 athletes of 72 countries
  92 crossovers (2nd categories)

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *