Arnold Schwarzenegger przekazuje milion dolarów na walkę z koronawirusem

Schwarzenegger początkowo był mocno sfrustrowany i wątpił w powagę sytuacji. Było to zrozumiałe, ponieważ zakazy i ograniczenia w Stanach Zjednoczonych wpłynęły na organizację Arnold Sports Festival. Jednak gdy sytuacja stała się poważniejsza, zmienił swoje podejście.

Pomimo poważnego kryzysu Arnold Schwarzenegger stara się zachować pozytywne nastawienie i postanowił wesprzeć walkę z koronawirusem. Jest to wsparcie finansowe dla pracowników szpitali, mowa o kwocie jednego miliona dolarów.

Oprócz tego Mistrz, głęboko zaapelował do społeczności, aby pozostać w domu, zgodnie z zaleceniami lekarzy. Co więcej, podzielił się nawet swoimi ulubionymi treningami w domu, aby motywować do aktywności w warunkach domowych.

Trening w domu wg Arnolda Schwarzeneggera

„Nigdy nie wierzyłem w siedzenie na kanapie i narzekanie na to, jak złe są rzeczy, zawsze wierzyłem, że wszyscy powinniśmy zrobić wszystko, aby poprawić sytuację.

Jest to prosty sposób na ochronę naszych prawdziwych bohaterów akcji na frontach w naszych szpitalach i jestem dumny, że mogę być ich częścią. Przekazałem milion dolarów i mam nadzieję, że wszyscy z was, którzy będą w stanie wspierać tych bohaterów. ”

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *