CAGE RAGE 25 – RELACJA Z GALI by FoD

cr25-buzz_shamrock
Źródło zdjęcia
Pierre Guillet vs Tom Watson (walka w kategorii middleweight)

Runda 1: Obaj zawodnicy zaczynają agresywnie, i padają na ziemię, Pierre jest w gardzie Watsona. Wracają do stójki. Watson uderza kombinacją ciosów, ale Pierre skutecznie łapie go w klincz, i sprowadza walkę do parteru. Pierre wstaje i uderza bardzo mocnym ciosem Watsona, lecz Tom kopie mocno w twarz Pierra, i mamy TKO!

Wynik: Tom Watson wygrywa przez TKO w pierwszej rundzie.Rob Broughton vs Neil Grove (walka w dywizji heavyweight)

Runda 1: Agresywny początek walki! Szybka wymiana ciosów, Grove kopie przeciwnika low kickami! Obaj fighterzy cały czas walczą w stójce, i nie chcą schodzić do parteru. Broughton uderza ładną kombinacją ciosów, i łapie Neila w klincz pchając go na klatkę! Obaj fighterzy padają na ziemię, Grove jest u góry! Grove probuje uderzać kombinacjami ciosów, lecz mało skutecznie. Mamy koniec pierwszej rundy!

Runda 2: Grove zaczyna serią mocnych kopnięć, uderza mocno prawym prostym. Broughton broni się, i próbuje sprowadzić walkę do parteru, i udaje się! Lecz tylko na chwilę, bo zawodnicy wstają na nogi, i Broughton rusza do ataku serią ciosów! Rob łapie Neila w klincz pod klatką, i skutecznie obija uda przeciwnika kolanami! Sędzia rozdziela zawodników. Znowu wymiana ciosów, lecz publika jest chyba mało zadowolona z walki. Runda druga dobiegła właśnie końca.

Runda 3: Broughton zaczyna trzecią rundę próbą duszenia gilotynowego, zawodnicy przenoszą walkę do parteru, i Grove ląduje znowu na górze! Grove uderza parę razy Rob’a, lecz sędzia znów nakazuje zawodnikom wstać! Znowu wymiana ciosów, i zawodnicy znowu są w klinczu. Obaj zawodnicy wyglądają na bardzo zmęczonych. Grove próbuje wejścia w nogi, ale Rob skutecznie się broni i zaczyna GnP. Grove wygląda na naprawdę mocno zmęczonego! Sędzia nakazuje wstać zawodnikom na nogi. Grove znów probuje wejścia w nogi, i tym razem udaje się! Zawodnicy znów wstają. Ostatnia wymiana ciosów, i mamy koniec walki!

Wynik: Rob Broughton wygrywa niejednogłosną decyzją.

Jean Silva vs Masakazu Imanari (walka o tytuł mistrza w dywizji featherweight)

Runda 1: Imanari zaczyna walkę serią mocnych low-kicków. Silva uderza kombinację ciosów, i ląduje w gardzie Imanariego! Imanari probuje omoplaty, a następnie sweepuje Silvę, i jest na górze! próbuje dźwigni na nogę, lecz nie udaje się! Zawodnicy wracają na nogi, Silva uderza oraz próbuje założyć dźwignię na nogę Imanariego, lecz ten zakłada skuteczny hell lock, i mamy koniec walki! Silva odklepuje!

Wynik: Masakazu Imanari wygrywa przez dźwignię (heellock) w 2:30 pierwszej rundy.

Robert Berry vs Ken Shamrock (walka w dywizji heavyweight)

Runda 1: Obaj fighterzy podchodzą do siebie z dystansem i wyczuwają się uderzając lekkie proste ciosy. Berry uderza low kicka w nogę Shamrocka! Berry wciąż uderza prostymi ciosami, cały czas napiera seriami ciosów. Shamrock chybił serię ciosów wymierzonych w twarz Berrego! Ken łapie rywala w klincz lecz dostaje mocny cios kolanem w korpus! Obaj zawodnicy wciąż wymieniają serię ciosów, twarz Kena powoli zaczyna wyglądać na opuchniętą. Berry coraz bardziej napiera na Kena, trafia bardzo mocnym prawym, powala Shamrocka na ziemię, uderza jeszcze parę razy na ziemi, i sędzia kończy walkę! Robert Berry jest zwycięzcą!

Wynik: Robert Berry wygrywa przez KO w 3:26 pierwszej rundy.

Relacja tylko z tych walk, ponieważ to one były na PPV.
Niedługo wrzucę filmy z walk, więc może i resztę zrelacjonuje.

Autor: FoD (sfd)

Więcej komentarzy do tej relacji znajdziecie na naszym forum, klikając TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *