Druga edycja Targów FIWE – Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness

Druga edycja Targów FIWE – Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness odbędzie się w dniach 12-13 września 2015 r. w EXPO XXI w Warszawie. To największe targi branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej i jednocześnie jedno z najważniejszych wydarzeń fitness& wellness w Polsce!

Na targach z pewnością będzie można znaleźć wiele inspiracji oraz bogatą gamę sprzętu, akcesoriów i usług. To także doskonała okazją do spotkań i wymiany wiedzy pomiędzy reprezentantami tego dynamicznie rozwijającego się sektora. Na gości tegorocznej edycji FIWE będzie czekało sporo nowości. Pojawią się m.in. nowe strefy tematyczne. Pierwszą z nich będzie FIWE EXPERTS – platforma biznesowa przeznaczona dla przedsiębiorców, managerów i kadry instruktorskiej. Kolejna strefa to gratka dla miłośników atletycznych sylwetek. Mowa o FIWE BODYBUILDING, czyli zawodach kulturystycznych, podczas których odbędą się jedyne w Polsce eliminacje do Arnold Classic Europe 2015. Trzecia strefa to coś dla wszystkich fanów fitnessu i aktywności fizycznej treningi powered by Reebok prowadzone przez master trenerów międzynarodowej sceny fitness.

Na FIWE nie zabraknie też gwiazd sceny fitness! Ambasadorami Targów są Simeon Panda, Michał Karmowski, Akop Szostak, Sylwia Szostak, Paweł Głuchowski, Mariusz Mróz.

Więcej na: www.fiwe.pl oraz profilu FIWE na Facebook’u.

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *