Flex Pro Show 2012 – wyniki!

Za nami pierwsze zawody w tym sezonie. Obyło się bez niespodzianek. O najwyższe lokaty mieli walczyć tacy zawodnicy jak: Fouad Abiad, Ben Pakulski, Lionel Beyeke, Shawn Rhoden i Eduardo Correa. Tak też się stało i cała powyższa piątka podzieliła się miejscami w finale.
Zwycięzcą został Lionel Beyeke Było to dla niego pierwsze zwycięstwo na zawodowej scenie. Jego sylwetka to niesamowita symetria i kształty. Atuty te pozwoliły mu wygrać zawody. Niestety jakościowo forma tego zawodnika nie była najlepsza ale wystarczająca aby triumfować. Jeżeli w przyszłości będzie lepiej przygotowany na pewno powalczy o czołowe lokaty w najważniejszych zawodach. Drugie miejsce przypadło Benowi Pakulskiemu, który ma szaloną sylwetkę z dominującymi nogami i wielkimi mięśniami naramiennymi. Forma tego zawodnika była dobra. Jednakże nie mógł on konkurować z świetnymi proporcjami Beyeke. Foud
Abiad, który uplasował się na trzecim miejscu nie zaprezentował niczego szczególnego. Miał przyzwoitą formę która pozwoliła mu zająć trzecie miejsce w obliczu gorszej formy pozostałych zawodników. Pozostali miejsca w top 5 to Shawn Rhoden oraz Eduardo Correa.

1. Lionel Beyeke
2. Ben Pakulski
3. Fouad Abiad
4. Shawn Rhoden
5. Eduardo Correa

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *