Flex Pro Show 2012 – wyniki!

Za nami pierwsze zawody w tym sezonie. Obyło się bez niespodzianek. O najwyższe lokaty mieli walczyć tacy zawodnicy jak: Fouad Abiad, Ben Pakulski, Lionel Beyeke, Shawn Rhoden i Eduardo Correa. Tak też się stało i cała powyższa piątka podzieliła się miejscami w finale.
Zwycięzcą został Lionel Beyeke Było to dla niego pierwsze zwycięstwo na zawodowej scenie. Jego sylwetka to niesamowita symetria i kształty. Atuty te pozwoliły mu wygrać zawody. Niestety jakościowo forma tego zawodnika nie była najlepsza ale wystarczająca aby triumfować. Jeżeli w przyszłości będzie lepiej przygotowany na pewno powalczy o czołowe lokaty w najważniejszych zawodach. Drugie miejsce przypadło Benowi Pakulskiemu, który ma szaloną sylwetkę z dominującymi nogami i wielkimi mięśniami naramiennymi. Forma tego zawodnika była dobra. Jednakże nie mógł on konkurować z świetnymi proporcjami Beyeke. Foud
Abiad, który uplasował się na trzecim miejscu nie zaprezentował niczego szczególnego. Miał przyzwoitą formę która pozwoliła mu zająć trzecie miejsce w obliczu gorszej formy pozostałych zawodników. Pozostali miejsca w top 5 to Shawn Rhoden oraz Eduardo Correa.

1. Lionel Beyeke
2. Ben Pakulski
3. Fouad Abiad
4. Shawn Rhoden
5. Eduardo Correa

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *