Ghetto Workout Show – 16 listopada Warszawa

I oto nadchodzi wydarzenie sezonu. Mamy przyjemność zaprosić Was na elitarne zawody Street Workoutu, które odbędą się drugiego dnia Fit & Sport Show w Warszawie ( http://fitsportshow.pl/ ).

8 TOPOWYCH zawodników z całej Polski, na zaproszenie, zmierzy się w dwóch konkurencjach:
Freestyle + finał wytrzymałościowy.

Największym hitem imprezy to PULA NAGRÓD: za 3 pierwsze miejsca nagrody o łącznej wartości ok. 3200 PLN – tak, nie omsknęły nam się zera, w tym nagroda pieniężna 300 PLN za pierwsze miejsce.
Zapraszamy do kibicowania, bo będzie na co popatrzeć.

Ghetto Workout Poland, założona w 2010 roku to pierwsza w Polsce, organizacja działająca w obszarze szerokopojętej, współczesnej formy kalisteniki czy tzw. street workoutu. Naszym calem jest popularyzacja nie tylko street workoutu, ale przede wszystkim zdrowego i aktywnego trybu życia wśród osób w każdym wieku. Organizujemy treningi, eventy, pokazy, budujemy specjalistyczne place do ćwiczeń oraz udzielamy wsparcia merytorycznego przy podobnych projektach. Wieloletnie doświadczenie sportowe (zarówno na poziomie zawodniczym jak i rekreacyjnym) oraz managerskie naszego zespołu powoduje, że jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie. Działamy z pasją i pełnym zaangażowaniem, gdyż robimy to co lubimy najbardziej: Robimy SIŁĘ!

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *