Kai Greene – wielki powrót na Mr Olympia 2018?

Trudno ocenić na ile poważne są pogłoski o powrocie Kaia do rywalizacji o tytuł Mr Olympia. Ponoć Kai został mocno zmotywowany informacjami, iż także kibice będą mogli wpływać na wynik zawodów: Fani będą mieli wpływ na wynik Mr. Olympia!

Kai nie mógł pogodzić się z werdyktem sędziów w 2014 i od tego czasu odpuścił starty w Mr. O. W roku 2017 otrzymał specjalne zaproszenia, jednak nie zdecydował się na ponowną rywalizację.

Jego udział z pewnością uatrakcyjni show, nasuwa się jednak pytanie czy kolejne, ewentualne zaproszenie będzie ok wobec pozostałych zawodników, którzy  jednak muszą  sporo napracować  się w walce o  kwalifikacje.

Wiemy też, ze Phil Heath nie cieszy się zbytnim szacunkiem wśród amerykańskich fanów kategorii OPEN,  jest to kolejny element motywacji dla Kaia. Póki co są to  plotki, ale  zaczyna się robić  gorąco…

Nie wolno nam także zapominać o Big Ramy’m i Williamie Bonacu, dwóch kulturystach, którzy mogą z łatwością pokonać Phila Heatha, jeśli  Phil nie pojawi się w szczytowej formie.

 

 

 

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *