KALENDARZ IMPREZ NA ROK 2014

KALENDARZ IMPREZ PZKFITS W KULTURYSTYCE I FITNESS NA ROK 2014

27.02-01.03 Mistrzostwa Międzynarodowe Arnolda – Columbus, USA
22.03    Debiuty PZKFiTS (Kulturystyka, Kulturystyka Klasyczna, Fitness) – Ostrów Maz.
30.03     Puchar Ziemi Puckiej – Żelistrzewo
06.04     Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness – Bytów
12.04    Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness – Lubliniec
20-21.04     Wielkanoc
24-25.04    Seminarium sędziowskie – Kielce
25-27.04    Mistrzostwa Polski Kobiet, Mężczyzn i Par w Kulturystyce i Fitness – Targi Kielce
(Eliminacje do ME w Kulturystyce i Fitness oraz do ME Juniorów i Weteranów)
(Eliminacje do MŚ Kobiet, Mężczyzn i Kulturystów Klasycznych)
10.05    Puchar Wójta Gminy Kunice „Herkules 2014” – Kunice
15-19.05     Mistrzostwa Europy w Kulturystce – Santa Susanna, Hiszpania
15-19.05     Mistrzostwa Europy w Fitness – Santa Susanna, Hiszpania
15-19.05        Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów – Santa Susanna, Hiszpania
??.05    Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski – Kraków
14-16.06    Mistrzostwa Świata w Fitness Dzieci – Novi Sad, Serbia
19.07    Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym – Sopot
13.09    „Kamienna rzeźba” (kulturystyka mężczyzn + fitness sylw.) – Strzegom
(Eliminacje do Arnold Classic Europe, do MŚ Juniorów i Weteranów oraz
do MŚ w Fitness – vacaty i do MŚ Mężczyzn w Kulturystyce – vacat)
25-28.09    Arnold Classic Europe  – Madryt, Hiszpania
03-06.10        Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness – Meksyk
??.10    Grand Prix PEPA – Opava, Czechy
16-20.10    Mistrzostwa Świata w Fitness – Montreal, Kanada
25-26.10    Mistrzostwa Polski w Fitness Dzieci – Katowice
25-26.10        Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness – Katowice        (Eliminacje na vacaty i do MŚ Mężczyzn w Kulturystyce)
13-17.11     Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Kulturystyce – Brasilia, Brazylia
23.11     Puchar Polski w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness – Mińsk Maz.
(Eliminacje do MŚ w Kulturystyce Klasycznej i Pucharu Świata – vacaty,
Eliminacje do ME Kobiet i Mężczyzn 2015)
05-07.12    Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Kulturystyce Klasycznej – Madryt, Hiszpania
05-07.12    Puchar Świata IFBB – Madryt, Hiszpania
KALENDARZ IMPREZ PZKFITS i EBFF W KULTURYSTYCE I FITNESS NA ROK 2014

27.02-01.03 Mistrzostwa Międzynarodowe Arnolda – Columbus, USA
22.03    Debiuty PZKFiTS (Kulturystyka, Kulturystyka Klasyczna, Fitness) – Ostrów Maz.
23.03    Juliette Bergmann Cup – Sommelsdijk, Holandia
29.03    Battle of Scandinavia – Alingsas, Szwecja
30.03     Puchar Ziemi Puckiej – Żelistrzewo
05-06.04    Sandefjord Open – Sandefjord, Norwegia
06.04     Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness – Bytów
11-14.04    World Ladies Cup – Kijów, Ukraina
12-13.04    Oslo Grand Prix – Oslo, Norwegia
12.04    Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness – Lubliniec
19-20.04    Loaded Cup – Ringsted, Dania
20-21.04     Wielkanoc
24-25.04    Seminarium Sędziowskie, Kielce
25-27.04    Mistrzostwa Polski Kobiet, Mężczyzn i Par w Kulturystyce i Fitness – Kielce
(Eliminacje do ME w Kulturystyce i Fitness oraz do ME Juniorów i Weteranów)
(Eliminacje do MŚ Kobiet, Mężczyzn i Kulturystów Klasycznych)
26.04    Grand Prix of Sweden – Malmo, Szwecja
26-27.04    International Austrian Championships – Wiedeń, Austria
03-04.05    Mozolani Classic – Żilina, Słowacja
??    Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne – Słupsk
11.05    Puchar Wójta Gminy Kunice „HERKULES 2014” – Kunice
14-19.05     Mistrzostwa Europy w Kulturystce – Santa Susanna, Hiszpania
14-19.05     Mistrzostwa Europy w Fitness – Santa Susanna, Hiszpania
14-19.05        Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów – Santa Susanna, Hiszpania
06-07.06    Amateur Olympia Europe – Praga, Czechy
17-18.06    Bodypower Classic Invitational – Birmingham, Wielka Brytania
14-16.06    Mistrzostwa Świata w Fitness Dzieci – Novi Sad, Serbia
??.06    Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski – Kraków
19.07    Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym – Sopot

13.09    „Kamienna rzeźba” (kulturystyka mężczyzn + fitness sylw.) – Strzegom
(Eliminacje do Arnold Classic Europe, do MŚ Juniorów i Weteranów oraz
do MŚ w Fitness – vacaty i do MŚ Mężczyzn w Kulturystyce – vacaty)
25-28.09    Arnold Classic Europe  – Madryt, Hiszpania
03-06.10        Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness – Meksyk
10-12.10    Nicole Wilkins Fitness Championships (Nordic Expo) –  Lahti, Finlandia
??    Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystce i Fitness – N. Ruda
??.10    Grand Prix PEPA – Opava, Czechy
16-20.10    Mistrzostwa Świata w Fitness – Montreal, Kanada
26-26.10    Mistrzostwa Europy w Fitness Dzieci – Budapeszt, Węgry
25-26.10    Mistrzostwa Polski w Fitness Dzieci – Katowice
25-26.10        Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness – Katowice        (Eliminacje na vacaty do MŚ Mężczyzn w Kulturystyce)
13-17.11     Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Kulturystyce – Brasilia, Brazylia
23.11     Puchar Polski w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness – Mińsk Maz.
(Eliminacje do MŚ w Kulturystyce Klasycznej i Pucharu Świata – vacaty,
Eliminacje do ME Kobiet i Mężczyzn 2015)
28-30.11    Amateur Mr. Olympia – Moskwa, Rosja
05-07.12    Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Kulturystyce Klasycznej – Madryt, Hiszpania
05-07.12    Puchar Świata IFBB w Męskiej Sylwetce – Madryt, Hiszpania
05-07.12    Bikini Fitness Ms. International – Madryt, Hiszpania

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *