kreatyna promocja
Kulturystyka
SFD

Kevin Levrone odwiedzi ponownie Polskę!

Kategoria: Ogólne, Zapowiedzi

Oceń artykuł:
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)

 

Kevin powrócił na scenę kulturystyczną w zeszłym roku podczas Mr. Olympia 2016. Plotki o powrocie Kevina na scenę krążyły od wielu lat, fani w końcu doczekali się powrotu legendy.

Swoim występem na tegorocznej Olympii pokazał co to prawdziwa pasja i siła charakteru.

11 – 12 lutego fani Kevina będą mogli go spotkać podczas targów fitness Europe Sport Power, które odbędą się we Wrocławiu w Hali Stulecia.

Kevin Levrone to wielokrotny uczestnik najbardziej prestiżowych zawodów kulturystycznych na Świecie.  W ciągu swojej kariery wystartował 68 razy w IFBB i wygrał 23. 

Głównym wydarzeniem ESP będą Debiuty PZKFiTS 2017, które zostaną zorganizowane na niespotykaną dotychczas skalę! W poprzedniej edycji w Debiutach wzięło udział ponad 300 zawodników. W 2017 roku PZKFiTS zapowiada podwojenie tej liczby!

Cały event zgromadzi ponad 20.000 zwiedzających. W strefie wystawienniczej zobaczymy ponad 100 wystawców z Polski i z zagranicy.

Tego dnia Wrocław stanie się największą areną sportów w Europie!  Również za sprawą obecności Kevina Levrona.

Gdzie znaleźć szczegóły?

www.europesportpower.pl  

Bilety już od 30 zł.

żywnośc dietetyczna

Masz coś do dodania ? Skomentuj!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Najnowsze filmy z naszego kanału

TV SFD
There are no videos matching selected criteria