Konferencja Fitness PEI – 18 marca 2017 PGE Narodowy

 

Konferencja Fitness PEI, to III już edycja tego wydarzenia. Odbędzie się 18 marca 2017 na PGE Narodowym w Warszawie.

Gwiazdą wydarzenia będzie sam Lazar Angelov – fitness model, motywator milionów ludzi, człowiek, którego brzuch został okrzyknięty najlepszym, najbardziej umięśnionym na Świecie.
Jego determinacja i metamorfoza po przebytej operacji imponuje już ponad 13 mln fanów na Facebook’u i jest zdecydowanie numerem 1 wśród fitness idoli.
Konferencja PEI, poza możliwością spotkania ze światowymi Gwiazdami fitness i kulturystyki ma zadanie edukacyjne.
Wydarzenie składa się z wykładów podzielonych na bloki: żywienie, trening, suplementacja,motywacja. Tym razem Organizatorzy nie boją się trudnych tematów, dlatego w odróżnieniu od wcześniejszych edycji, wykłady odbędą się również w bloku „doping w sporcie”.
Wśród Prelegentów znane postacie z polskiej kulturystyki takie jak: Michał Karmowski – wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce, srebrny Medalista Mistrzostw Europy, a także Finalista Mistrzostw Świata, czy Paweł Głuchowski – Mistrz Europy, Mr. Universe 2014, 3-krotny Medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce.
Pozostali Wykładowcy to cenieni Specjaliści z branży, wśród nich: Tadeusz Sowiński – dietetyk współpracujący zarówno ze sportowcami klasy mistrzowskiej (z kadrą olimpijską wioślarek i wioślarzy), jak i również z osobami amatorsko zajmującymi się ogólnie pojętą rekreacją ruchową, czy Marek Fischer – dietetyk kliniczny i sportowy. Pracuje z wieloma zawodnikami sztuk walki – MMA, Kick Boxing, BJJ, piłkarzami, siatkarzami, zawodnikami olimpijskim.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość udziału w dodatkowych, certyfikowanych szkoleniach z zakresu Mobility i Rolowania. Ale nie zabraknie czegoś szczególnego dla trenerów personalnych – Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych – prowadzony m.in. przez Polski Związek Trenerów Personalnych i Katarzynę Figułę – uznawaną za mentorkę trenerów personalnych w Polsce.

Konferencja PEI daje możliwość uzyskania łącznie aż 4 certyfikatów, zapoznania się z fitnowościami w strefie wystawienniczej oraz skonsultowania się z Wykładowcami w specjalnej strefie konsultacji.

Nie zabraknie innych Gwiazd fitness, konkursów i atrakcji, ale po szczegóły i bilety zapraszamy
na: www.konferencjapei.pl

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *