kreatyna promocja
Kulturystyka
SFD

Lista uczestników Mr. Olympia 2017 (stan na dzień: 26.07.2017)

Kategoria: Ogólne

Oceń artykuł:
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)

Aktualna lista osób zakwalifikowanych i starających się o udział w Olympii. Aby wziąć udział w Olympii należy zająć pierwsze miejsce na zawodach organizowanych w ciągu sezonu startowego 2016/2017, zająć miejsce w pierwszej piątce na zeszłorocznej Olympii. Kolejna opcją jest wygrana overall na zawodach dla amatorów, wówczas następuje przejście na zawodowstwo i zaproszenie do Las Vegas. Ostatnią opcją jest zbieranie punktów za miejsca zajęte w poszczególnych zawodach w sezonie 2016/2017. Do rywalizacji wchodzi trójka osób z największą liczbą punktów (wcześniej wchodziła piątka). 

KULTURYSTYKA OPEN: 
Osoby zakwalifikowane: 
Phil Heath (USA) 
Shawn Rhoden (USA) 
Dexter Jackson (USA) 
Mamdouh Elssbiay (Egypt) 
William Bonac (Netherlands) 
Nathan de Asha (UK) 
Roelly Winklaar (Curacao) 
Lionel Beyeke (France) 
Cedric McMillan (USA) 
Brandon Curry (USA) 
Lukas Osladil (Czech Republic) 
Johnnie Jackson (USA) 
Sergio Oliva Jr. (USA) 
Victor Martinez (Dominican Republic) 
Michael Lockett (USA) 

Klasyfikacja punktowa: 
Juan Morel (USA), 22 * nie startuje 
Jeff Beckham (USA), 13 
Dallas McCarver (USA), 12 * nie startuje 
Maxx Charles (USA), 12 
Jonathan Delarosa (USA), 12 
Charles Griffen (USA), 10 
Petar Klancir (Croatia), 9 
Luis Rodriguez (USA), 8 
Kevin Jordan (USA), 6 
Regan Grimes (Canada), 5 
Justin Compton (USA), 4 
Tomas Kaspar (Czech Republic), 4 
Sasan Heirati (UK), 4 
Akim Williams (USA), 4 
Brandon Ray (USA), 4 
Josh Wade (USA), 3 
Guy Cisternino (USA), 2 * startuje w 212 (do 96 kg) 
Ibrahim Fahim (Kuwait), 2 
Paulo Almeida (Canada), 2 
Eddie Bracamontes (USA), 2 
Abdelaziz Jellali (Qatar), 1 
Miha Zupan (Slovenia), 1 
Darryn Onekawa (New Zealand), 1 
Marek Olejniczak (Poland), 1 

KULTURYSTYKA 212 (DO 96 KG): 
Osoby zakwalifikowane: 
James Lewis (UK) 
Ahmad Ashkanani (Kuwait) 
Jose Raymond (USA) 
Eduardo Correa (Brasil) 
David Henry (USA) 
Charles Dixon (USA) 
Milan Sadek (Czech Republic) 
Ronny Rockel (Germany) 
Shaun Clarida (USA) 
Mark Dugdale (USA) * nie startuje 
Ricardo Correia (UK) 
Hadi Choopan (Iran) 

Klasyfikacja punktowa: 
Guy Cisternino (USA), 10 
Craig Richardson (USA), 8 
Alex Cambronero (USA), 7 
Nam Eun Cho (Korea), 7 
Hidetada Yamagishi (Japan), 6 
Oleksandr Slobodyanyuk (Ukraine), 6 
Vojtech Koritensky (Czech Republic), 6 
Zane Watson (Canada), 5 
Dobromir Dimchev Delev (Bulgaria), 5 
Kim Jun Ho (Korea), 5 
Ahmad Ahmad (Sweden), 4 
Nicolas Vullioud (Switzerland), 3 
Babak Akbarniya (Iran), 2 
Samir Troudi (Sweden), 2 
Mehdi Hatami (Iran), 2 
John Jewett (USA), 1 
Benjamin Parra (Mexico), 1 
Oliver Adzievski (Sweden), 1 
Al Auguste (USA), 1 

FITNESS: 
Osoby zakwalifikowane: 
Giorgia Foroni (Italy) 
Oksana Grishina (Russia) 
Tanji Johnson (USA) 
Regiane Da Silva (Germany) 
Whitney Jones (USA) 
Bethany Wagner (USA) 
Sally Kendall-Williams (USA) 
Piia Pajunen (Finland) 
Ariel Khadr (USA) 
Ryall Graber (Canada) 
Emma Paveley (UK) 

Klasyfikacja punktowa: 
Fiona Harris (Canada), 16 
Derina Wilson (USA), 10 
Diana Monteiro (Brasil), 7 
Debbie Fowler (USA), 6 
Kristine Duba (USA), 6 
Jeanine Taddeo (USA), 4 
Natalie Planes (USA), 4 
Allison Ethier (Canada), 4 
Darrian Tissenbaum (USA), 4 
Rebecca Sizemore (USA), 3 
Jodi Boam (Canada), 3 
Holly Semanoff (USA), 2 
Kim Scoffins (Canada), 2 
Nicolette Spencer (USA), 2 
Tiffany Chandler (USA), 2 
Amber Steffen (USA), 2 
Sara Kovach (USA), 2 
Stacy Dawn (USA), 1 
Aspen Bunyak (USA), 1 
Aurika Tyrgale (Russia), 1 
Shelly Paton (Canada), 1 

FIGURE: 
Osoby zakwalifikowane: 
Candice Lewis-Carter (USA) 
Latorya Watts (USA) 
Cydney Gillon (USA) 
Nicole Wilkins (USA) 
Swann De La Rosa (USA) 
Ivana Ivusic (USA) 
Stephanie Hammermeister (USA) 
Laurelle Martineau (USA) 
Marlissa Jordan (USA) 
Andrea Calhoun (USA) 
Adela Ondrejovicova (Slovakia) 
Heather Dees (USA) 
Sandra Grajales (Mexico) 
Wendy Fortino (USA) 
Andrea Pollard (USA) 
Natalia Soltero (Mexico) 
Martina Yabekova (Canada) 
Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico) 
Maria Garcia (Spain) 
Natalia Abraham Coelho (USA) 
Karina Grau (Paraguay) 
Tiffani Hebert (USA) 
Melissa Bumstead (Canada) 
Natalya Zabavina (Russia) 
Bojana Vasiljevic (USA) 

Klasyfikacja punktowa: 
Camala Rodriguez (USA), 12 
Maria Luisa Baeza Diaz (USA), 10 
Sara Ford (USA), 10 
Carly Starling Horrell (USA), 9 
Gennifer Strobo (USA), 8 
Jessica Morgan Canty (USA), 8 
Tonya Wheatfall (USA), 8 
Odalys Ferreira (USA), 6 
Danielle Balbino (Brasil), 5 
Cinderella Richardson (USA), 5 
Nadia Wyatt (USA), 5 
Janaina Ferreira (Brasil), 5 
Cassandra Carpenter (USA), 4 
Linda Crossley (USA), 4 
Michele da Silva Pinto (Brasil), 4 
Nikolett Vasvari (Hungary), 4 
Shauna Bell (USA), 4 
Maria Sharp (Canada), 4 
Jennifer Taylor (USA), 3 
Kelly Dominick (USA), 3 
Brittany Campbell (USA), 3 
Julie Peterson (Canada), 3 
Kati Alander (Finland), 3 
Kendyl Seawright (USA), 3 
Veronica Gallego Garcia (Spain), 3 
Sandra Oquendo (USA), 3 
Cedrina Calder (USA), 3 
Ashley Soto (USA), 3 
Carolyn Hudson Harris (USA), 2 
Tamika Irvin (USA), 2 
Renata Benigno-Wisskirchen (Germany), 2 
Angela Yamashita (USA), 2 
Krista Dunn (USA), 2 
Mary Valid (Canada), 2 
Melina Mercz (Hungary), 2 
Danielle Kifer (USA), 2 
Nicolle Mudafort (USA), 2 
Cheryl Brown (USA), 2 
Arja Halmo (Finland), 1 
Amanda Carr (USA), 1 
Agnese Russo (Italy), 1 
Angie LeMay (USA), 1 
Azaria Glaim (Canada), 1 
Natalia Lenartova (Slovakia), 1 
Stacey Cummings (USA), 1 
Clarissa Sanchez (Puerto Rico), 1 
Barbara Molyneaux (Canada), 1 

WOMEN’S PHYSIQUE: 
Osoby zakwalifikowane: 
Penpraghai Tiangngok (Thailand) 
Juliana Malacarne (Brasil) 
Danielle Reardon (USA) 
Heather Grace (USA) 
Kira Neuman (USA) 
Jamie Nicole Pinder (USA) 
Tomefafa Ameko (USA) 
Melissa Pearo (USA) 
Marjorie Beck (Brasil) 
Daniely Castilho (Brasil) 
Shanique Grant (USA) 
Candrea Judd Adams (USA) 
Sheronica Henton (USA) 
Frances Mendez (USA) 
Rosela Joseph (USA) 
Eleonora Dobrinina (Canada) 
Margita Zamolova (Czech Republic) 
Mayla Ash (USA) 
Jill Diorio (USA) 
Lee-Anne Temnyk (Australia) 
Ekaterina Grima (Ukraine) 
Autumn Swansen (USA) 
Doina Gorun (Italy) 
Jodi Boam (Canada) 

Klasyfikacja punktowa: 
Evelaine Rocha (Brasil), 13 
Brooke Walker (USA), 10 
Diana Schnaidt (USA), 8 
Keri Ann Heitzman (USA), 8 
Joanna Romano (Spain), 7 
Anne Luise Freitas (Brasil), 7 
Zoa Linsey (USA), 6 
Maria Rita Penteado (USA), 6 
Victoria Flores (USA), 5 
Shelley White (USA), 5 
Krista Dunn (USA), 5 
Laura Hays (USA), 4 
Jillian Reville (USA), 4 
Paloma Parra (Spain), 4 
Katie Lee (USA), 4 
Trish Warren (USA), 4 
Trish Wood (USA), 4 
Emilija Martic (Canada), 4 
Jeannie Feldman (USA), 3 
Leila Thompson (USA), 3 
Yeon Woo Jhi (Korea), 3 
Anna Paula da Silva (Brasil), 3 
Barbara Menage (France), 3 
Veronika Javorska (Czech Republic), 3 
Liz Montalbano (USA), 3 
Dianne Brown (USA), 3 
Vicki Diaz (USA), 3 
Jessica Martin (USA), 3 
Jenna Reid (Canada), 3 
Hailey McGrath (USA), 2 
La’Drissa Bonivel (USA), 2 
Ashley Weimer (USA), 2 
Evangeline Belton (USA), 2 
B Barnett (USA), 2 
Ivie Rhein (Brasil), 2 
Leonie Rose (USA), 2 
Leah Sohn (USA), 2 
Roxanne Edwards (USA), 2 
Susan Marie Smith (USA), 2 
Kortne Greene (USA), 2 
Erin Hutchinson (USA), 1 
Beni Lopez (USA), 1 
Jessica Gaines (USA), 1 
Amanda Slinker (USA), 1 
Lynn Reif (USA), 1 
Donna Jones (USA), 1 
Delane Hart (USA), 1 
Jana Stockelova (Czech Republic), 1 
Kendel Dolen (USA), 1 
Mikaila Soto (USA), 1 
Ericka Reed (USA), 1 
Lyris Davis (Canada), 1 

MEN’S PHYSIQUE: 
Osoby zakwalifikowane: 
Anton Antipov (USA) 
Jeremy Buendia (USA) 
Ryan Terry (UK) 
Jeremy Potvin (USA) 
Brandon Hendrickson (USA) 
Andre Ferguson (USA) 
Ahmad DeGuzman (USA) 
Coty Hart (USA) 
Antoine Williams (USA) 
Brian Barthule (USA) 
Nikolay Kuleshov (Russia) 
Jake Alvarez (USA) 
Marvin Moss III (USA) 
Ondrej Kmostak (Czech Republic) 
George Brown (USA) 
Xavisus Gayden (USA) 
Joseph Lee (USA) 
Raymont Edmonds (USA) 
Long Wu (China) 
Diogo Montenegro (Brasil) 
Thomas Bakke (USA) 
Suraqah Shabazz (USA) 
Luis Fernando Rios (Paraguay) 
Logan Franklin (USA) 
Michael Ferguson (USA) 
Sergi Constance (Spain) 
Anthony Woods (USA) 
Raymond Akinlosotu (USA) 
Anthony Scalza (USA) 
Mohammad Kashanaki (Iran) 

Klasyfikacja punktowa: 
Arya Saffaie (USA), 16 
Jonny Bernstein (USA), 16 
Dean Balabis (USA), 14 
Ismael Dominguez (Mexico), 11 
Chase Savoie (USA), 10 
Dante Jones (USA), 10 
Jeph Gabriel (USA), 9 
Mohammad Buqambar (Kuwait), 7 
Gerardo Gabriel (USA), 7 
Matthew Acton (USA), 7 
Patrick Fulgham (USA), 7 
Jacques Dalce, Jr (USA), 6 
Madukaife Ezimorah (USA), 5 
Ryan John-Baptiste (UK), 5 
Jermaine Ward (USA), 4 
Jason Poston (USA), 4 
Ryan Hinton (USA), 4 
Kimani Victor (Canada), 4 
Scott Dennis (USA), 4 
Matthew Mugford (USA), 4 
Tristan Murray (USA), 4 
Charlie Francis (USA), 4 
Jean Walkins Louis (USA), 3 
Fa’iq Ma’arij (Netherlands), 3 
Denis Gusev (Russia), 3 
Thomas Canepa (USA), 3 
Jeremy Coleman (USA), 3 
Michael Stripling (USA), 3 
Maurice Benton (USA), 3 
Khali Quartey (USA), 3 
Kaunaoa McGee (USA), 3 
Geobanny Paula (USA), 2 
Andre Smith (USA), 2 
David Maxie (USA), 2 
Adriano Moreno (Spain), 2 
Otto Montgomery (USA), 2 
Jacques Lewis (USA), 2 
Brad Albertson (USA), 2 
Jorge Gonzalez (USA), 2 
Mike Balan (USA), 2 
Michael Lee (USA), 2 
Michael Williams (USA), 2 
Steven Cao (USA), 2 
Alexander Herrera (Mexico), 2 
Kai Spencer (USA), 1 
Phillip Thomas (USA), 1 
Maxime Parisi (France), 1 
Hallart Keaton (USA), 1 
Jerdani Kraja (USA), 1 
Chris Kakouris (USA), 1 
Tony Duong (USA), 1 
Scott Schulze (USA), 1 
Tim Santiago (USA), 1 
Ali Marafi (Kuwait), 1 
Nimai Delgado (USA), 1 
Evan Canu (USA), 1 
Kurt Dell (New Zealand), 1 

CLASSIC PHYSIQUE: 
Osoby zakwalifikowane: 
Damion Ricketts (USA) 
Leonardo Pacheco (USA) 
Danny Hester (USA) 
Arash Rahbar (USA) 
Sadik Hadzovic (USA) 
Breon Ansley (USA) 
Darrem Charles (Trinidad) 
Antonio Mitchell (USA) 
Daron Lytle (USA) 
Lorenzo Jones (USA) 
Terrence Ruffin (USA) 
Robert Galva (USA) 
Robert Timms (USA) 
Mateo Vaihu (New Zealand) 
Jamie LeRoyce (USA) 
Chris Bumstead (Canada) 
Cleveland Thomas (USA) 
Rylon McDuell-Batiste (USA) 
Flex Wheeler (USA) * specjalne zaproszenie 

Klasyfikacja punktowa: 
Roger Ferrer (USA), 17 
Lee Banks (USA), 15 
Garrott Coelho (USA), 11 
George Peterson (USA), 10 
Dani Younan (USA), 8 
Divine Wilson (USA), 8 
EJ Nduka (USA), 6 
Stan de Longeaux (USA), 6 
Santiago Aragon (USA), 6 
Steve Mousharbash (USA), 5 
Kenneth Owens (USA), 5 
Nelson Lopes (Portugal), 5 
Jose Fortuna (USA), 4 
Tony Davis (USA), 4 
Valentino Harris (USA), 4 
Teina O’Malley (New Zealand), 4 
Darnell Ferguson (USA), 4 
Kevin Ford (USA), 4 
Ty Pope (USA), 3 
Harry Freeman III (USA), 3 
Courage Opara (USA), 3 
Aaron Futel (USA), 3 
Javier Martinez (Canada), 2 
Omar Bautista (USA), 2 
Kevin Wilson (USA), 2 
Jeff Dunn (USA), 2 
T.A. Martin (USA), 2 
James Davis (USA), 2 
Murat Demir (Germany), 2 
Armando Aman (USA), 2 
Nick Cortese (USA), 2 
Robert Johnson (USA), 1 
Tim Martin (USA), 1 
Frank Griffin (USA), 1 
Georghe State (USA), 1 
Rudy Ramirez (USA), 1 
Ebrahim Abdula Brahan (Bahrain), 1 
Isaac Balbi (Brasil), 1 
AJ Shukoori (Canada), 1 
Stan McQuay (USA), 1 

BIKINI: 
osoby zakwalifikowane: 
Catherine Radulic (USA) 
Geri Berger (USA) 
Romina Basualdo (Argentina) 
Courtney King (USA) 
Angelica Teixeira (USA) 
India Paulino (USA) 
Ashley Kaltwasser (USA) 
Jennifer Ronzitti (USA) 
Asia Mendoza (USA) 
Elizabeth Yisrael (USA) 
Yana Kuznetsova (Russia) 
Anita Herbert (USA) 
Margret Gnarr (Iceland) 
Camile Periat (USA) 
Eli Fernandez (Mexico) 
Iveth Carreon (Mexico) 
Paulina Tran (USA) 
Cori Baker (USA) 
Marcia Goncalves (Brasil) 
Lauren Irick (USA) 
Christie Marquez (USA) 
Breena Martinez (USA) 
Michelle Sylvia (USA) 
Narmin Assria (USA) 
Keisha McKenzie (USA) 
Sheena Jayne Martin (New Zealand) 
Katya Nosova (New Zealand) 
Angie Garcia (Venezuela) 
Cristobalina Pajares Torres (Spain) 
Stacy McCloud (USA) 
Ashley Puida (USA) 
Jessica Renee (USA) 
Tamara Haddad (USA) 
Shandy Ortiz (USA) 
Frida Paulsen-Stern (Sweden) 
Kristina Zdorikova (Russia) 

Klasyfikacja punktowa: 
Casey Samsel (USA), 19 
Janet Layug (USA), 18 
Vanessa Avila (USA), 17 
Olga Putrova (Russia), 12 
Aria Adamy (USA), 9 
Carolina Araujo (USA), 9 
Diana Salamon (Hungary), 9 
Jessica Schiefer (USA), 9 
Bianca Berry (USA), 7 
Natoshia Coleman (USA), 7 
Laurin Conlin (USA), 6 
Isha Barrow (USA), 6 
Cynthia Benoit (Canada), 5 
Sara Back (Finland), 5 
Mikella Dragna (USA), 5 
Sandra Reardon (USA), 5 
Lauralle Chapados (Canada), 5 
Francesca Lauren (USA), 5 
Whitney Wiser (USA), 5 
Sayuri Torres (Brasil), 5 
Kim Gutierrez (USA), 5 
Yulia Berezina (Canada), 5 
Samantha Villagomez Lemus (USA), 4 
Sarah Pearce (USA), 4 
Jessica Wilson (USA), 4 
Jacquelyn Geringer (USA), 4 
Olga Korchaka (Russia), 4 
Lorie Forman (USA), 4 
Stephanie Mahoe (USA), 4 
Ashley Jenelle (USA), 4 
Marrisa Rivero (USA), 4 
Gidget Migliaccio (Italy), 4 
Evelyn Mihaly (Canada), 4 
Ekaterina Shokhina (Russia), 3 
Shannon Atkinson (South Africa), 3 
Tatiana Debique (USA), 3 
Jessica Lynn (USA), 3 
Amber Callahan (USA), 3 
Karina Skowronska (UK), 3 
Nikol Raszykova (Czech Republic), 3 
Paige Habermehl (USA), 3 
Juliana Halloran (USA), 3 
Kacy Clark (USA), 3 
Karene Gonzalez (USA), 3 
Enjoli Enriguez (USA), 3 
Karina Constantino Durzo (Mexico), 3 
Rachelle Dejean (USA), 3 
Tiffany Vann (USA), 3 
Savannah Crayon (USA), 2 
Vicki Counts (USA), 2 
Anna Kiseleva (USA), 2 
Kelsie Clark (USA), 2 
Ruth Jean (USA), 2 
Betty Jean Ezell (USA), 2 
Michelle Mein (USA), 2 
Maureen Blasquisco (Norway), 2 
Chi-Chi (USA), 2 
Abbi Gaetano (USA), 2 
Amarylis Delgado (USA), 2 
Donna Fewell (USA), 2 
Manuela Vianna (Australia), 2 
Ruth Wood (USA), 2 
Sondra Blockman (USA), 2 
Beth Transue (USA), 1 
Pamela John (USA), 1 
Jaana Malytcheva (Finland), 1 
Monica Ellis (USA), 1 
Ronnice Jenkins (USA), 1 
Madelen Myhr (Sweden), 1 
Angelika Perez (USA), 1 
Stephanie Sequeira (USA), 1 
Yarishna Ayala (Puerto Rico), 1 
Michelle Hurst (USA), 1 
Lucy Kim (Canada), 1

żywnośc dietetyczna

Masz coś do dodania ? Skomentuj!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Najnowsze filmy z naszego kanału