MISTRZOSTWA ŚWIATA W FITNESS ZAPOWIADAJĄ SIĘ REKORDOWO!

MISTRZOSTWA ŚWIATA W FITNESS ZAPOWIADAJĄ SIĘ REKORDOWO!
NA BUDAPESZT ZGŁOSIŁO SIĘ PONAD 500 ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK Z 53 KRAJÓW
Andrzej Michalak

Położony centralnie w Europie Budapeszt zawsze ściąga rekordowe ilości startujących sportowców. Tym razem zostanie jednak przekroczona magiczna liczba 500 startujących, w tym 16-osobowa reprezentacja Polski. Nasze atuty to aktualna mistrzyni świata w bikini-fitness Hanna Garboś, która będzie broniła tytułu, wicemistrz świata w fitness plażowym Grzegorz Płaczkowski, wicemistrzowie Europy juniorów: Paula Mocior (bikini-fitness) i Rafał Zabawa (fitness plażowe), którzy są już w stanie z powodzeniem rywalizować także z seniorami, piąta zawodniczka Europy w fitness atletycznym Diana Dudziak, czy Mariusz Janucik (fitness plażowe), który zajął 2 miejsce w grupie juniorów na Mistrzostwach Arnolda w Madrycie w 2014 r.
Większość z pozostałych zawodniczek i zawodników ma już za sobą starty międzynarodowe, choć na sukcesy muszą jeszcze popracować. Być może ktoś z nich zabłyśnie już teraz w Budapeszcie.

SKROCONY PROGRAM ZAWODÓW
PIĄTEK: Weryfikacja zawodników przez cały dzień, z przerwą na Naradę Techniczną o 17:00.

SOBOTA (początek o 10:00):
– Fitness kobiet i mężczyzn (Runda 1 i 2)
– Fitness atletyczne kobiet 163 cm i +163 cm: eliminacje, półfinały i finały
– Fitness plażowe mężczyzn 170 cm i 174 cm: eliminacje, półfinały i finały
– Bikini-Fitness kobiet: 160 cm, 163 cm i 166 cm: eliminacje, półfinały i finały
– Pary mieszane: półfinały i finały
– Fitness show

NIEDZIELA (początek o 09:00):
– Fitness kobiet i mężczyzn (Runda 3 i 4)
– Fitness sylwetkowe: 158 cm, 163 cm, 168 cm i 168 cm: eliminacje, półfinały i finały
– Fitness plażowe mężczyzn 178 cm i +178 cm: eliminacje, półfinały i finały
– Bikini-Fitness kobiet: 169 cm, 172 cm i +172 cm: eliminacje, półfinały i finały

LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK:

WOMEN’S FITNESS UP TO 163 CM
1. Megan White Canada A
2. Kyla Ford Canada B
3. Sun Ruifen China A
4. Kristina Koroljak Estonia A
5. Oona Ylitalo Finland A
6. Nikolett Szabó Hungary A
7. Virág Pető Hungary B
8. Claire McGrath Ireland A
9. Denisa Sarmirova Italy A
10. Tatyana Volkova Kazakhstan A
11. Anna Dudushkina Russia A
12. Marisela Grandic Serbia A
13. Camille du Plessis South Africa A
14. İnna Özdemir Turkey A
15. Emma Paveley United Kingdom A
16. Vicki Cale United Kingdom A

WOMEN’S FITNESS OVER 163 CM
1. Angela Overkov Australia A
2. Mao Xiaofei China A
3. Endla Vaher Estonia A
4. Kata Palásthy Hungary A
5. Dorottya Agoston Hungary B
6. Boglárka Sántics Hungary B
7. Marina Zvančuka Latvia A
8. Thea Braathen Norway A
9. Tatiana Dvortsova Russia A
10. Jelena Lukic Serbia A
11. Tatiana Kozuchova Slovakia A
12. Barbara Sales Cadena Spain A
13. Elif Sadoglu Turkey A
14. Oksana Orobets Ukraine A

MEN’S FITNESS
1. Rene Vanderkco dos Santos Brazil A
2. Miroslav Yonchev Bulgaria A
3. Chen Jianchun China A
4. Cai Lulu China B
5. Dario Molina Ecuador A
6. Oleg Anissimov Estonia A
7. Ádám Schneider Hungary A
8. Sindre Ferstad Norway A
9. Zahid Mughal Pakistan A
10. Razvan Sindelaru Romania A
11. Aleksandr Abramov Russia A
12. Anton Mushtanov Russia B
13. Peter Lekoma South Africa A
14. Carlos Garcia Spain A
15. Yusuf Özkan Turkey A
16. Adamjan Kozhanazar Turkey B
17. Burak Saglam Turkey B
18. Nazar Kharkhun Ukraine A

WOMEN’S PHYSIQUE UP TO 163 CM
1. Andrijana Dabic Austria A
2. Evelaine Rocha Brazil A
3. Fernanda Gutilla Sierrra Brazil A
4. Jennifer Caron Canada A
5. Xiang Zaihua China A
6. Liang Yueyun China A
7. Renata Richterova Czech Republic B
8. Cristina Sevilla Ecuador
9. Esta Pilt Estonia A
10. Kaisa Toikko Finland A
11. Anastasia Papoutsaki Greece A
12. Federica Gastaldi Italy A
13. Satoko Yamanouchi Japan A
14. Naoko Jitsukawa Osawa Japan A
15. Alina Čepurnienė Lithuania A
16. Blanche Coppola Malta A
17. Diana Dudziak Poland A
18. Alexandra Rudenko Russia A
19. Eva Horvathova Slovakia A
20. Mariia Akizhanova Ukraine A
21. Ekaterina Grima Ukraine A

WOMEN’S PHYSIQUE OVER 163 CM
1. Brigidene O’Shaughnessy Australia A
2. Halina Tsitova Belarus A
3. Daniely Castilho Brazil A
4. Marjorie Beck Brazil B
5. Ivanova Todorka Bulgaria A
6. Michelle Steeves Canada A
7. Rachel Foster Canada B
8. Gordana Ević Croatia A
9. Lenka Ferenčuková Czech Republic A
10. Lenka Mrkvová Czech Republic A
11. Lucie Limbrunnerova Czech Republic B
12. Michaela Schmid Germany A
13. Eleonóra Volter Hungary A
14. Giuditta Magazzino Italy A
15. Maria Wattel Netherlands
16. Monica Duarte Portugal A
17. Branislava Jovanovic Serbia A
18. Cristina Arellano Spain A

MIXED PAIRS
1. Xiang Zaihua – Zheng Shaozhong China A
2. Eva Rusan – Sandi Imerović Croatia A
3. Zrinka Fišer – Danijel Miklečić Croatia B
4. Melinda Mercz – Dávid Eszteri Hungary A

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 158 CM
1. María Mernes Argentina A
2. Rafaela Rabi Brazil A
3. Xiang Zaihua China A
4. Tian Ailian China A
5. Vanja Paladin Croatia A
6. Tanja Räsänen Finland A
7. Angela Derzapf Germany A
8. Szandra Hidasi Hungary A
9. Klaudia Csatlós Hungary B
10. Roberta Visintainer Italy A
11. Silvia Cecchinato Italy B (?)
12. Kayoko Eto Japan A
13. Daiva Žuvaitienė Lithuania A
14. Galina Deikhina Russia A
15. Tatiana Bayzel Russia B
16. Karen de Beer South Africa A
17. Inna Trofymenkova Ukraine A

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 163 CM
1. Lorena Luciani Argentina A
2. Tanya Rattray Drerup Australia A
3. Ludmila Marcil Brazil A
4. Aurelie Sefi Canada A
5. Zrinka Fišer Croatia A
6. Margita Zámolová Czech Republic A
7. Michaela Kohutová Czech Republic A
8. Outi Nenonen Finland A
9. Elina Oinonen Finland B
10. Sofia Mpalampani Greece A
11. Erika Kőmíves Hungary B
12. Melinda Mercz Hungary A
13. Renáta Móczár Hungary B
14. Cristina Menini Italy A
15. Cristina Romano Italy A
16. Ana Merdenova Lithuania A
17. Julie Oftedal Norway A
18. Filipa Carvalho da Silva Portugal A
19. Alina Aschilean Romania A
20. Antonina Lazukova Russia A
21. Renata Baic Serbia A
22. Michelle Guest South Africa A
23. Bienvenida Bevia Spain A
24. İpek Altun Turkey A
25. Meryem Uzundal Turkey B
26. Andrea Corbett United Kingdom A

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 168 CM
1. Eliana Romano Argentina A
2. Brook Lawler Australia A
3. Tatsiana Belavinskaya Belarus A
4. Marissol Bisquolo Brazil A
5. Carolina Crozeta Brazil B
6. Juliana Figueiredo Brazil B
7. Jody Mullen Kendall Canada B
8. Wei Danni China A
9. Mu Cong China A
10. Eva Rusan Croatia A
11. Lucie Jakešová Czech Republic A
12. Michaela Růžičková Czech Republic A
13. Lucie Koumarová Czech Republic B
14. Õnnela Raudsepp Estonia A
15. Ann de Meulenaere Finland A
16. Ann-Mari Ripatti Finland A
17. Hanna Saario Finland B
18. Renata Beningno-Wisskirchen Germany A
19. Erika Zombori Hungary A
20. Farnaz Safaei Hungary B
21. Sára Pethe Hungary B
22. Bettina Hosszúné Vörös Hungary B
23. Giusy Dezio Italy A
24. Roberta Arecco Italy B (?)
25. Katarzyna Dudek Poland A
26. Sylwia Śliczna Poland A
27. Daria Bobina Russia A
28. Olga Maslova Russia B
29. Marija Veresbaranji Serbia A
30. Stanislava Ticha Slovakia A
31. Chantal Swart South Africa A
32. Susana Martin-Romo Spain A
33. Olena Chumakova Ukraine A

WOMEN’S BODYFITNESS OVER 168 CM
1. Emillie-Jean Bisgrove Cole Australia A
2. Sabine Braunsteiner Austria A
3. Hanna Kryuda Belarus A
4. Carolina de Almeida Brazil A
5. Maaret Nousiainen Finland A
6. Diana Petry Germany A
7. Annie Giokala Greece A
8. Evgenia Kostoula Greece A
9. Tímea Horváth Hungary A
10. Eperke Kovács Gyöngyi Hungary B
11. Natalia Stancova-Belinscaia Moldova A
12. Lesley Barents Netherlands
13. Jeanette Dalseghagen Norway A
14. Katarzyna Skrzypiec Poland A
15. Yulia Ushakova Russia A
16. Olga Shestoperova Russia B
17. Anna Kalugina Russia B
18. Marcelle Collison South Africa A
19. Tatyana Tymoshenko Switzerland A
20. Selda Yildirim Turkey B

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 160 CM
1. Josela Botarelli Argentina A
2. Gisela Arenas Argentina A
3. Hanna Ihnatsenka Belarus A
4. Bruna Brito Brazil A
5. Yang Liu China A
6. Shi Zelan China B
7. Sandra Bártová Czech Republic A
8. Regina Krukovskaja Estonia A
9. Eevi Teittinen Finland A
10. Mirjam da Silva Germany A
11. Virág Kiss Hungary A
12. Szilvia Jarjabka Hungary B
13. Zita Ficzere Hungary B
14. Vanessza Kulcsár Hungary B
15. Francesca Biondi Italy A
16. Olga Borisova Latvia A
17. Maija Kitiašvili Latvia A
18. Laima Petrukonytė Lithuania A
19. Paula Mocior Poland A
20. Małgorzata Flis Poland A
21. Sylwia Sobota Poland B
22. Thelma Paulo Portugal A
23. Alexandra Prutianu Romania A
24. Ambra Dumitru Romania A
25. Cristina Chirita Romania B
26. Yulia Khotkina Russia A
27. Oxana Zaikovskaya Russia B
28. Lubica Beresova Slovakia A
29. Erika Tartkulicova Slovakia B
30. Shayna Atkinson South Africa A
31. Maria Aranguren Spain A
32. Nucia Freitas Samo Switzerland A
33. Svitlana Sydorenko Ukraine A
34. Nataliia Partaloha Ukraine A
35. Galyna Bezpalko Ukraine B

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 163 CM
1. Victoria Quiroz Argentina A
2. Anita Gage Australia A
3. Daniela Vojtekova Austria A
4. Elena Mincheva Bulgaria A
5. Anne Frederick Cote Canada A
6. Kim Gutierrez Chile
7. Sun Ruifen China A
8. Dora Adanić Croatia A
9. Mateja Serdar Croatia A
10. Lenka Červená Czech Republic A
11. Tatiana Naddennaia Czech Republic A
12. Karolína Oravski Czech Republic B
13. Marliis Mia Topp Estonia A
14. Linda Paldanius Finland A
15. Nira Mählmann Germany A
16. Apostolia Lyviaki Greece A
17. Kadiani Pateraki Greece B
18. Daria Malykh  Greece A
19. Alexandra Kocsis Hungary A
20. Zsuzsanna Budinszky Hungary B
21. Lediana Mancellari Hungary B
22. Henrietta Demeter Hungary B
23. Jessica Stafanini Italy A
24. Marija Naceva Macedonia
25. Elisabeth Wangen Norway A
26. Hanna Garboś Poland A
27. Ana-Maria Paduraru Romania A
28. Elizaveta Mukminova Russia A
29. Anastasiia Volkova Russia B
30. Svetlana Mokerova Russia B
31. Stanislava Pritrska Slovakia A
32. Nicolene Booysen South Africa A
33. Rodika Bodrug Sweden A
34. Merve Karakaya Turkey A
35. Hazal Mert Turkey B
36. Anastasiya Kabanova Ukraine A
37. Oleksandra Kostyleva Ukraine B
38. Tetiana Prykhodko Ukraine B
39. Claire Boyle United-Kingdom A

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM
1. Martina Bisquertt Chile A
2. Michelle Erikson Australia A
3. Sarah Malta Brazil A
4. Larissa Sbicigo Brazil B
5. Jen Dubois Canada A
6. Wei Danni China A
7. Yin Shuhui China A
8. Marija Tomaš Croatia A
9. Ivana Jurković Barna Croatia A
10. Andrea Horňáková Czech Republic A
11. Marcela Mikulíková Czech Republic B
12. Barbora Votavová Czech Republic B
13. Tatjana Kurilova Estonia A
14. Jevgenia Aaskivi Estonia B
15. Jaanika Jelagina Estonia B
16. Henriikka Klemetti Finland A
17. Christin Rohlehr Germany A
18. Lívia Presits Hungary A
19. Mariann Bertók Hungary B
20. Zsófia Czifra Hungary B
21. Beatrix Nagy Hungary B
22. Eliana Desena Italy A
23. Aleksandra Mikucka Latvia A
24. Magdalena Kaleta Poland A
25. Diana Pivniceru Romania A
26. Vera Klevtsova Russia A
27. Ekaterina Krasavina Russia B
28. Denisa Hargasova Slovakia A
29. Madelen Myhr Sweden A
30. Stefanie Brazerol Switzerland A
31. Natalia Rahushenko Ukraine A
32. Milena Molnar Ukraine B
33. Eliana Medina Venezuela A

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM
1. Axelle Aerts Belgium A
2. Melissa Manning Australia A
3. Andrea Lackner Austria A
4. Kelly Buchardt Brazil A
5. Elisa Pecini Brazil B
6. Patricia Boffa Brazil B
7. Maya Puliyska Bulgaria A
8. Valentina Esteban Canada A
9. Savannah Aymont Canada B
10. Mu Cong China A
11. Jiang Liming China A
12. Valerie Peršina Czech Republic B
13. Reet Reimets Estonia A
14. Ene Tomingas Estonia B
15. Camilla Back Finland A
16. Sofia Ruusila-Nousiainen Finland A
17. Caroline Deveaux French A
18. Ellina Schmidt Germany A
19. Diana Salamon Hungary A
20. Orsolya Balogh Hungary B
21. Mónika Katona Hungary B
22. Zsuzsanna Horváth Hungary B
23. Rannveig Gudmundsdottir Iceland A
24. Adalbjorg Smaradóttir Iceland A
25. Ellis Naumanis Ireland A
26. Veronica Mancini Italy
27. Keiko Arai Japan A
28. Linn Tovaas Norway A
29. Paula Lewczuk Poland A
30. Ewelina Szala Poland B
31. Jelena Djukic Serbia A
32. Valeria Marcisovska Slovakia A
33. Carmen Botha South Africa A
34. Ceylan Delikas Turkey A
35. Zeynep Erkat Turkey A
36. Oksana Brygidyr Ukraine A
37. Inna Rudakova Ukraine B

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 172 CM
1. Bianca Stuhlpfarrer Austria A
2. Dzina Stralkova Belarus A
3. Viviane Carlstrom Brazil A
4. Agnes Junqueira Brazil B
5. Angeline Jeanson Canada A
6. Jade Atkinson Canada B
7. Zhao Shiliu China B
8. Qi Xiaoyun China B
9. Antonija Trupinić Croatia A
10. Jana Slívová Czech Republic A
11. Veronika Wertheimová Czech Republic A
12. Jana Jeřábková Czech Republic B
13. Kristina Nuut Estonia A
14. Cärolin Paas Estonia B
15. Jenni Levävaara Finland A
16. Marina Krause Germany A
17. Kathrin Pfefferkorn Germany A
18. Katharina Pilgrim Germany A
19. Brigitta Békefi Hungary A
20. Ingrid Tamás Hungary B
21. Rita Major Hungary B
22. Lilla Bakai Hungary B
23. Anita Aradotti Iceland A
24. Helga Stibi Ireland A
25. Marina Rockina Lithuania A
26. Żaneta Szlęzak Poland A
27. Ekaterina Shokhina Russia A
28. Evgeniia Shestopalova Russia B
29. Nada Nikolic Kreckovic Serbia A
30. Saskia Cakoci Slovakia A
31. Veronika Gulasova Slovakia B
32. Cindy Royle South Africa A
33. Priscila Leimbacher Switzerland A
34. Mariia Kvasnikova Ukraine A

WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 172 CM
1. Vide Waksvik Belarus A
2. Maria Meyer Brazil A
3. Jaciara Cerqueira Brazil A
4. Biliana Yotovska Bulgaria A
5. Jaclyn Phillips Canada A
6. Nikolina Klasnetić Croatia A
7. Markéta Tůmová Czech Republic B
8. Adéla Storzerová Czech Republic B
9. Kristiin Uuemõis Estonia A
10. Dominika Heuchert Germany A
11. Adrienne Koleszár Germany A
12. Henrietta Kővágó Hungary A
13. Szandra Horváth Hungary B
14. Szonja Petruska Hungary B
15. Csilla Lengyel Hungary B
16. Yuri Yasui Japan A
17. Irina Mihailova Latvia A
18. Veronika Seržante Latvia A
19. Shirley van den Bos Netherlands
20. Kseniia Sheveleva Russia A
21. Alena Nabatova Russia B
22. Olga Putrova Russia B
23. Olivia Pohankova Slovakia A
24. Cassandre de Jager South Africa A
25. Chloe-Beth Morgan United-Kingdom A

MEN’S PHYSIQUE UP TO 170 CM
1. Francis Lubag Belgium A
2. Wesley Sol Brazil A
3. Thiago Piedade Brazil B
4. Jean-Pierre Kervens Canada A
5. He Zhangming China A
6. Li Hengmin China B
7. Özkan Akcesme Germany A
8. Sebastian Mansla Germany A
9. Dávid Eszteri Hungary A
10. Vo Ghi Ta Hungary B
11. Norbert Druzsek Hungary B
12. Paolo Rinaldi Italy A
13. Naotaka Yokokawa Japan A
14. Jānis Pavkštello Latvia A
15. Renatas Suleimanovas Lithuania A
16. Jose Bjargo Norway A
17. Sheraz Muhammad Pakistan A
18. Afrasiab Pakistan A
19. Sarel Breedt South Africa A
20. Alexis  Gonzalez Spain A
21. Carlos Nunez Spain A
22. Emre Kutlu Turkey A
23. Burak Akkus Turkey B
24. Puskás Péter Turkey B

MEN’S PHYSIQUE UP TO 174 CM
1. Salim Hassa Australia A
2. Aleh Kanavalau Belarus A
3. Ivo Toledo Brazil A
4. Daniel da Matta Brazil B
5. Joseph Hughes Canada A
6. Zheng Shaozhong China A
7. Jin Guangliang China B
8. Dražen Kovačević Croatia A
9. Kamran Sarzali  Finland A
10. Henrique de Carvalho French A
11. Johannes Falke Germany A
12. Dániel Tulok Hungary A
13. Róbert Fruzsa Hungary B
14. Emil Pál Hungary B
15. Attila Fazekas Hungary B
16. Valentino Tozzi Italy A
17. Shogo Sato Japan A
18. Atsushi Nakamura Japan A
19. Regimantas Sinkevičius Lithuania A
20. Erolind Kacallniku Macedonia A
21. Robert Berg Norway A
22. Dennis Johansen Norway A
23. Rafał Zabawa Poland A
24. Nelson Rodrigues Portugal A
25. Flavius Ursachi Romania A
26. Stefan Varna Romania A
27. Dmitrii Vorobei Russia A
28. Aleksandr Timofeev Russia B
29. Michael Carroll South Africa A
30. Juan Faro Spain A
31. Halim Baydur Turkey A
32. Dilek Civci Turkey B

MEN’S PHYSIQUE UP TO 178 CM
1. Igor Jevtić Bosnia & Herzegovina
2. Matheus de Oliveira Brazil A
3. Diego Rosa Brazil B
4. Christian Simedo Brazil B
5. Valentin Petkov Bulgaria A
6. Jeremiah Elie Canada A
7. Qin Chuan China B
8. Selver Kasa Croatia A
9. Jakub Cenek Czech Republic A
10. Kert Kaljula Estonia A
11. Adrien Dubuisson France A
12. Maxime Parisi Frence A
13. Gábor Kuti Hungary B
14. Krisztián Bálint Hungary B
15. Viktor Csík Hungary B
16. László Biszun Hungary B
17. Andrea Mosti Italy A
18. Liudas Vaisieta Lithuania A
19. Grzegorz Płaczkowski Poland A
20. Viugar Machmudov Russia A
21. Ilya Tsarev Russia B
22. Alexander Ivanov Russia B
23. Jaco Niemand South Africa A
24. Jones Ahmad Sweden A
25. Can Dogru Turkey A
26. Erdi Kurtuldu Turkey B
27. Ersan Çetiner Turkey B
28. Edvard Muhanha Ukraine A

MEN’S PHYSIQUE OVER 178 CM
1. Tyson Smith Australia A
2. Sami Hamidi Azerbaijan A
3. Rômulo Rocha Brazil A
4. Ivan Georgiev Bulgaria A
5. Miroslav Yonchev Bulgaria A
6. Sui Yongyi China A
7. Fei Fei China A
8. Li Meng China B
9. Sven Agić Croatia A
10. Saša Ristić Croatia A
11. Jiří Vilímek Czech Republic
12. Viktor Minár Czech Republic A
13. Ladislav Novy Czech Republic A
14. Hashim Youshaa Denmark A
15. Mustafa Ali Mohammad Denmark A
16. Kaspar Tõnisson Estonia A
17. Vertti Harjuniemi Finland A
18. Eugen Markov Germany A
19. Ramy Jaber-Lang Germany A
20. Andre Merzdorf Germany A
21. Bálint Gál Hungary A
22. Dániel Dengi Hungary A
23. Krisztián Agócs Hungary B
24. Roland Baráth Hungary B
25. Pierluigi Bonifazi Italy A
26. Tomica Milushevski Macedonia A
27. Marko Vukotic Montenegro A
28. Adrian Dziełak Poland A
29. Mariusz Janucik Poland A
30. Remus Boroiu Romania A
31. Wiehann van Wyk South Africa A
32. Jorge Sanchez Spain A
33. Martin Montazeri Sweden A
34. Gökan Kidem Turkey A
35. Mehmet Oguzcan Turkey B

COUNTRIES AND TEAMS

Country A-Team B-Team
1. Argentina 6 0
2. Australia 10 0
3. Austria 5 0
4. Azerbaijan 1 0
5. Belarus 6 0
6. Belgium 4 0
7. Bosnia & Herz. 1 0
8. Brazil 17 12
9. Bulgaria 7 0
10. Canada 12 5
11. Chile 2 0
12. China 14 8
13. Croatia 14 0
14. Czech Republic 16 9
15. Denmark 5 0
16. Ecuador 2 0
17. Egypt 5 2
18. Estonia 13 4
19. Finland 14 2
20. France 4 0
21. Gambia 5 0
22. Germany 14 6
23. Greece 7 0
24. Hungary 18 40
25. Iceland 3 0
26. Ireland 3 0
27. Italy 15 2
28. Japan 8 0
29. Kazakhstan 1 0
30. Latvia 7 0
31. Lithuania 8 0
32. Macedonia 3 0
33. Malta 1 0
34. Moldova 1 0
35. Montenegro 1 0
36. Netherlands 3 0
37. Norway 10 0
38. Pakistan 3 0
39. Poland 14 2
40. Portugal 4 0
41. Romania 10 1
42. Russia 16 15
43. Serbia 7 0
44. Slovakia 9 2
45. Slovenia 3 0
46. South Africa 15 0
47. Spain 10 0
48. Sweden 4 0
49. Switzerland 4 0
50. Turkey 14 11
51. Ukraine 13 5
52. United Kingdom 6 0
53. Venezuela 1 0
399 126
Total: 525 competitors

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *