Motywatory SFD: Osoby godne naśladowania

Manohar Aicha, 100 letni kulturysta, który prezentuje świetną sylwetkę. Jest to pstryczek dla 40-50 letnich mężczyzn, którzy narzekają, że są już za starzy na trening.

Nick Vujicic – Mimo tylu nieszczęść – potrafi sobie radzić w życiu. Robi rzeczy, których niejeden pełnosprawny nie zrobi. Motywuje wiele osób, rozmawia z ludźmi, którzy popadają w ciężkie depresje. Przy takim człowieku, każdy problem robi się malutki.

 

Arthur Boorman – weteran, podczas wykonywania jednego ze skoków spadochronowych kręgosłup nie wytrzymał, w efekcie czego Arthur miał problemy z poruszaniem się, o bieganiu czy innej aktywności fizycznej mógł zapomnieć. Przez siedzący tryb życia, powiedziałbym nawet: przez wegetację, mocno przytył. Pewnego dnia postanowił zmienić swoje życie i rozpocząć treningi jogi. Szukał pomocy u wielu trenerów, lecz każdy odprawiał go z kwitkiem. W końcu natrafił na takiego, który w niego uwierzył. Po codziennej walce sylwetka Arthura znacznie się poprawiła. Lecz osiągnął on znacznie więcej. Odzyskał sprawność fizyczną, porusza się swobodnie, może biegać i bez trudu wykonywać ćwiczenia.

Wiele więcej w temacie na forum:
http://www.sfd.pl/Osoby_godne_na%C5%9Bladowania-t999878.html

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *