kreatyna promocja
Kulturystyka
SFD

Mr. Olympia 2017 – aktualizacja zakwalifikowanych osób

Kategoria: Ogólne

Oceń artykuł:
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
Aby wziąć udział w Olympii należy zająć pierwsze miejsce na zawodach organizowanych w ciągu sezonu startowego 2016/2017, zająć miejsce w pierwszej piątce na zeszłorocznej Olympii. Kolejna opcją jest wygrana overall na zawodach dla amatorów, wówczas następuje przejście na zawodowstwo i zaproszenie do Las Vegas. Ostatnią opcją jest zbieranie punktów za miejsca zajęte w poszczególnych zawodach w sezonie 2016/2017. Do rywalizacji wchodzi trójka osób z największą liczbą punktów (wcześniej wchodziła piątka). Aktualna list osób zakwalifikowanych i starających się o udział w imprezie.

KULTURYSTYKA OPEN: 
Osoby zakwalifikowane: 
Phil Heath (USA) 
Shawn Rhoden (USA) 
Dexter Jackson (USA) 
Mamdouh Elssbiay (Egypt) 
William Bonac (Netherlands) 
Nathan de Asha (UK) 
Roelly Winklaar (Curacao) 
Lionel Beyeke (France) 
Cedric McMillan (USA) 
Brandon Curry (USA) 
Lukas Osladil (Czech Republic) 
Johnnie Jackson (USA) 
Sergio Oliva Jr. (USA) 
Hadi Choopan (Iran) *zwycięzca overall na Olympia Amateur World 2017 
Victor Martinez (Dominican Republic) 
Michael Lockett (USA) 

Klasyfikacja punktowa: 
Juan Morel (USA), 22 *nie startuje 
Dallas McCarver (USA), 12 *nie startuje 
Maxx Charles (USA), 12 
Jeff Beckham (USA), 10 
Petar Klancir (Croatia), 9 
Jonathan De La Rosa (USA), 6 
Justin Compton (USA), 4 
Tomas Kaspar (Czech Republic), 4 
Luis Rodriguez (USA), 4 
Brandon Ray (USA), 3 
Guy Cisternino (USA), 2 *startuje w 212 (do 96 kg) 
Ibrahim Fahim (Kuwait), 2 
Abdelaziz Jellali (Qatar), 1 
Charles Griffen (USA), 1 
Gerald Williams (USA), 1 
Miha Zupan (Slovenia), 1 
Darryn Onekawa (New Zealand), 1 

KULTURYSTYKA 212 (DO 96 KG): 
Osoby zakwalifikowane: 
James Lewis (UK) 
Ahmad Ashkanani (Kuwait) 
Jose Raymond (USA) 
Eduardo Correa (Brasil) 
David Henry (USA) 
Charles Dixon (USA) 
Milan Sadek (Czech Republic) 
Ronny Rockel (Germany) 
Shaun Clarida (USA) 
Mark Dugdale (USA) 
Ricardo Correia (UK) 

Klasyfikacja punktowa: 
Guy Cisternino (USA), 10 
Craig Richardson (USA), 8 
Hidetada Yamagishi (Japan), 6 
Zane Watson (Canada), 5 
Nicolas Vullioud (Switzerland), 3 
Alex Cambronero (USA), 3 
Babak Akbarniya (Iran), 2 
Samir Troudi (Sweden), 2 
Nam Eun Cho (Korea), 1 
John Jewett (USA), 1 
Vojtech Koritensky (Czech Republic), 1 

FITNESS: 
Osoby zakwalifikowane: 
Giorgia Foroni (Italy) 
Oksana Grishina (Russia) 
Tanji Johnson (USA) 
Regiane Da Silva (Germany) 
Whitney Jones (USA) 
Bethany Wagner (USA) 
Sally Kendall-Williams (USA) 

Klasyfikacja punktowa: 
Fiona Harris (Canada), 9 
Diana Monteiro (Brasil), 7 
Derina Wilson (USA), 7 
Debbie Fowler (USA), 6 
Kristine Duba (USA), 6 
Jeanine Taddeo (USA), 4 
Natalie Planes (USA), 4 
Rebecca Sizemore (USA), 3 
Holly Semanoff (USA), 2 
Kim Scoffins (Canada), 2 
Nicolette Spencer (USA), 2 
Stacy Dawn (USA), 1 
Tiffany Chandler (USA), 1 

FIGURE: 
Osoby zakwalifikowane: 
Candice Lewis-Carter (USA) 
Latorya Watts (USA) 
Cydney Gillon (USA) 
Nicole Wilkins (USA) 
Swann De La Rosa (USA) 
Ivana Ivusic (USA) 
Stephanie Hammermeister (USA) 
Laurelle Martineau (USA) 
Marlissa Jordan (USA) 
Andrea Calhoun (USA) 
Adela Ondrejovicova (Slovakia) 
Heather Dees (USA) 
Sandra Grajales (Mexico) 
Wendy Fortino (USA) 
Andrea Pollard (USA) 
Natalia Soltero (Mexico) 
Martina Yabekova (Canada) 
Natalya Zabavina (Russia) *zwyciężczyni na overall na Olympia Amateur World 2017 
Natalia Abraham Coelho (USA) 
Karina Grau (Paraguay) 
Melissa Bumstead (Canada) 

Klasyfikacja punktowa: 
Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico), 12 
Camala Rodriguez (USA), 11 
Maria Luisa Baeza Diaz (USA), 10 
Gennifer Strobo (USA), 8 
Sara Ford (USA), 7 
Bojana Vasiljevic (Serbia), 7 
Carly Starling Horrell (USA), 6 
Odalys Ferreira (USA), 6 
Danielle Balbino (Brasil), 5 
Cassandra Carpenter (USA), 4 
Linda Crossley (USA), 4 
Nadia Wyatt (USA), 4 
Michele da Silva Pinto (Brasil), 4 
Jennifer Taylor (USA), 3 
Kelly Dominick (USA), 3 
Brittany Campbell (USA), 3 
Julie Peterson (Canada), 3 
Kati Alander (Finland), 3 
Kendyl Seawright (USA), 3 
Carolyn Hudson Harris (USA), 2 
Tamika Irvin (USA), 2 
Renata Benigno-Wisskirchen (Germany), 2 
Angela Yamashita (USA), 2 
Krista Dunn (USA), 2 
Maria Garcia (Spain), 2 
Janaina Ferreira (Brasil), 2 
Arja Halmo (Finland), 1 
Amanda Carr (USA), 1 
Cinderella Richardson (USA), 1 
Agnese Russo (Italy), 1 
Angie LeMay (USA), 1 
Nicolle Mudafort (USA), 1 

WOMEN’S PHYSIQUE: 
Osoby zakwalifikowane: 
Penpraghai Tiangngok (Thailand) 
Juliana Malacarne (Brasil) 
Danielle Reardon (USA) 
Heather Grace (USA) 
Kira Neuman (USA) 
Jamie Pinder (USA) 
Tomefafa Ameko (USA) 
Melissa Pearo (USA) 
Marjorie Beck (Brasil) 
Daniely Castilho (Brasil) 
Shanique Grant (USA) 
Candrea Judd Adams (USA) 
Sheronica Henton (USA) 
Lee-Anne Temnyk (USA) 
Ekaterina Grima (Ukraine) 
Doina Gorun (Italy) 
Jodi Boam (USA) 

Klasyfikacja punktowa: 
Brooke Walker (USA), 10 
Zoa Linsey (USA), 6 
Victoria Flores (USA), 5 
Autumn Swansen (USA), 5 
Rosela Joseph (USA), 4 
Laura Hays (USA), 4 
Trish Warren (USA), 3 
Jeannie Feldman (USA), 3 
Joanna Romano (Spain), 3 
Leila Thompson (USA), 3 
Hailey McGrath (USA), 2 
La’Drissa Bonivel (USA), 2 
Margita Zamolova (Czech Republic), 2 
Ashley Weimer (USA), 2 
Evangeline Belton (USA), 2 
Erin Hutchinson (USA), 1 
Beni Lopez (USA), 1 
Jessica Gaines (USA), 1 
Amanda Slinker (USA), 1 

MEN’S PHYSIQUE: 
Osoby zakwalifikowane: 
Anton Antipov (USA) 
Jeremy Buendia (USA) 
Ryan Terry (UK) 
Jeremy Potvin (USA) 
Brandon Hendrickson (USA) 
Andre Ferguson (USA) 
Ahmad DeGuzman (USA) 
Coty Hart (USA) 
Antoine Williams (USA) 
Brian Barthule (USA) 
Nikolay Kuleshov (Russia) 
Jake Alvarez (USA) 
Marvin Moss III (USA) 
Ondrej Kmostak (Czech Republic) 
George Brown (USA) 
Xavisus Gayden (USA) 
Joseph Lee (USA) 
Raymont Edmonds (USA) 
Long Wu (China) 
Diogo Montenegro (Brasil) 
Mohammad Kashanaki (Iran) *zwycięzca overall na Olympia Amateur World 2017 
Logan Franklin (USA) 
Michael Ferguson (USA) 
Anthony Woods (USA) 
Anthony Scalza (USA) 

Klasyfikacja punktowa: 
Arya Saffaie (USA), 16 
Jonny Bernstein (USA), 14 
Mohammad Buqambar (Kuwait), 7 
Dean Balabis (USA), 6 
Dante Jones (USA), 6 
Madukaife Ezimorah (USA), 5 
Ryan John-Baptiste (UK), 5 
Jermaine Ward (USA), 4 
Jason Poston (USA), 4 
Gerardo Gabriel (USA), 4 
Ryan Hinton (USA), 4 
Ismael Martinez (Mexico), 4 
Matthew Acton (USA), 4 
Jean Walkins Louis (USA), 3 
Fa’iq Ma’arij (Netherlands), 3 
Denis Gusev (Russia), 3 
Thomas Canepa (USA), 3 
Jeremy Coleman (USA), 3 
Chase Savoie (USA), 3 
Jeph Gabriel (USA), 3 
Geobanny Paula (USA), 2 
Andre Smith (USA), 2 
David Maxie (USA), 2 
Raymond Akinlosotu (USA), 2 
Adriano Moreno (Spain), 2 
Otto Montgomery (USA), 2 
Jacques Lewis (USA), 2 
Tristan Murray (USA), 2 
Suraqah Shabazz (USA), 2 
Brad Albertson (USA), 2 
Jorge Gonzalez (USA), 1 
Kai Spencer (USA), 1 
Phillip Thomas (USA), 1 
Maxime Parisi (France), 1 
Hallart Keaton (USA), 1 
Jerdani Kraja (USA), 1 
Chris Kakouris (USA), 1 
Tony Duong (USA), 1 

CLASSIC PHYSIQUE: 
Osoby zakwalifikowane: 
Damion Ricketts (USA) 
Leonardo Pacheco (USA) 
Danny Hester (USA) 
Arash Rahbar (USA) 
Sadik Hadzovic (USA) 
Breon Ansley (USA) 
Darrem Charles (Trinidad) 
Antonio Mitchell (USA) 
Daron Lytle (USA) 
Lorenzo Jones (USA) 
Terrence Ruffin (USA) 
Robert Galva (USA) 
Robert Timms (USA) 
Mateo Vaihu (New Zealand) 
Jamie LeRoyce (USA) 
Chris Bumstead (Canada) 
Flex Wheeler (USA) *specjalne zaproszenie 
Rylon Mcduell Batiste (USA) 

Klasyfikacja punktowa: 
Roger Ferrer (USA), 17 
Lee Banks (USA), 12 
Garrott Coelho (USA), 11 
Dani Younan (USA), 8 
EJ Nduka (USA), 6 
Stan de Longeaux (USA), 6 
George Peterson (USA), 6 
Steve Mousharbash (USA), 5 
Divine Wilson (USA), 5 
Kenneth Owens (USA), 5 
Jose Fortuna (USA), 4 
Tony Davis (USA), 4 
Valentino Harris (USA), 4 
Teina O’Malley (New Zealand), 4 
Darnell Ferguson (USA), 4 
Ty Pope (USA), 3 
Harry Freeman III (USA), 3 
Santiago Aragon (USA), 3 
Courage Opara (USA), 3 
Aaron Futel (USA), 3 
Javier Martinez (Canada), 2 
Omar Bautista (USA), 2 
Kevin Wilson (USA), 2 
Jeff Dunn (USA), 2 
T.A. Martin (USA), 2 
James Davis (USA), 2 
m**** Demir (Germany), 2 
Robert Johnson (USA), 1 
Tim Martin (USA), 1 
Frank Griffin (USA), 1 
Georghe State (USA), 1 
Rudy Ramirez (USA), 1 
Ebrahim Abdula Brahan (Bahrain), 1 
Isaac Balbi (Brasil), 1 
Catherine Radulic (USA) 
Geri Berger (USA) 

BIKINI: 
osoby zakwalifikowane: 
Romina Basualdo (Argentina) 
Courtney King (USA) 
Angelica Teixeira (USA) 
India Paulino (USA) 
Ashley Kaltwasser (USA) 
Jennifer Ronzitti (USA) 
Asia Mendoza (USA) 
Elizabeth Yisrael (USA) 
Yana Kuznetsova (Russia) 
Anita Herbert (USA) 
Margret Gnarr (Iceland) 
Camile Periat (USA) 
Eli Fernandez (Mexico) 
Iveth Carreon (Mexico) 
Paulina Tran (USA) 
Cori Baker (USA) 
Marcia Goncalves (Brasil) 
Lauren Irick (USA) 
Christie Marquez (USA) 
Breena Martinez (USA) 
Michelle Sylvia (USA) 
Narmin Assria (USA) 
Keisha McKenzie (USA) 
Sheena Jayne Martin (New Zealand) 
Kristina Zdorikova (Russia) *zwyciężczyni overall na Olympia Amateur World 2017 
Stacy McCloud (USA) 
Ashley Puida (USA) 
Tamara Haddad (USA) 
Frida Paulsen Stern (Sweden) 

Klasyfikacja punktowa: 
Janet Layug (USA), 18 
Casey Samsel (USA), 15 
Olga Putrova (Russia), 12 
Vanessa Avila (USA), 11 
Angie Garcia (USA), 10 
Aria Adamy (USA), 9 
Carolina Araujo (USA), 9 
Diana Salamon (Hungary), 7 
Laurin Conlin (USA), 6 
Jessica Schiefer (USA), 6 
Cynthia Benoit (Canada), 5 
Sara Back (Finland), 5 
Bianca Berry (USA), 5 
Mikella Dragna (USA), 5 
Samantha Villagomez Lemus (USA), 4 
Sarah Pearce (USA), 4 
Jessica Wilson (USA), 4 
Whitney Wiser (USA), 4 
Jacquelyn Geringer (USA), 4 
Olga Korchaka (Russia), 4 
Lorie Forman (USA), 4 
Stephanie Mahoe (USA), 4 
Shandy Ortiz (USA), 4 
Ashley Jenelle (USA), 4 
Marrisa Rivero (USA), 4 
Sandra Reardon (USA), 4 
Ekaterina Shokhina (Russia), 3 
Shannon Atkinson (South Africa), 3 
Tatiana Debique (USA), 3 
Jessica Lynn (USA), 3 
Amber Callahan (USA), 3 
Karina Skowronska (UK), 3 
Nikol Raszykova (Czech Republic), 3 
Paige Habermehl (USA), 3 
Juliana Halloran (USA), 3 
Kacy Clark (USA), 3 
Karene Gonzalez (USA), 3 
Sayuri Torres (Brasil), 2 
Savannah Crayon (USA), 2 
Vicki Counts (USA), 2 
Anna Kiseleva (USA), 2 
Kelsie Clark (USA), 2 
Ruth Jean (USA), 2 
Betty Jean Ezell (USA), 2 
Michelle Mein (USA), 2 
Maureen Blasquisco (Norway), 2 
Natoshia Coleman (USA), 2 
Isha Barrow (USA), 2 
Chi-Chi (USA), 2 
Beth Transue (USA), 1 
Pamela John (USA), 1 
Jaana Malytcheva (Finland), 1 
Monica Ellis (USA), 1 
Ronnice Jenkins (USA), 1 
Madelen Myhr (Sweden), 1 
Angelika Perez (USA), 1 
Stephanie Sequeira (USA), 1

 
żywnośc dietetyczna

Masz coś do dodania ? Skomentuj!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Najnowsze filmy z naszego kanału