NAC Frey Classic 2018

W zawodach federacji NAC (National Athletic Comitee) Frey Classic 2018 wzięło udział wielu zawodników. Konkurs miał miejsce w Niemczech, więc nie dziwi fakt, że wystąpiło tam kilku polskich zawodników (m.in. Mateusz Burdzy, Mariusz Tomczuk czy Michał Mikulewicz). W kategorii zawodowców zwyciężył Węgier startujący w wielu federacjach – Peter Molnar. Walkę o pierwsze miejsce stoczył z niemieckim zawodnikiem Ronnym Rockelem, startującym do niedawna w IFBB. Więcej zdjęć z tych zawodów na forum SFD: http://www.sfd.pl/NAC_Frey_Classic_2018-t1165908.html .

Poniżej wyniki wszystkich rozegranych kategorii: 

ZAWODOWCY 

Bodybuilding 
1. Péter Molnár (HUN) | 2.500 € 
2. Ronny Rockel (GER) | 1.000 € 
3. Aivars Grigjānis (LVA) | 600 € 
4. Mateusz Burdzy (POL) | 500 € 
5. Anton Bippus (GER) | 300 € 
6. Michal Mikulewicz (POL) | 100 € 
7. Marius Tomczuk (POL) | 100 € 
8. Piotr Wolniak (POL) | 100 € 
9. Oleg Cherkesov (UKR) | 100 € 
10. Juri Sologub (UKR) | 100 € 
Poza finałem: 
Jevgeni Ravlusevits (EST), Dominik Woywat (GER), 
Nagy Szanyi (HUN), Dmitri Uiba (EST), 
Christian Heyer (GER), Alexej Schneider (GER), 
Armin Gangl (AUT), Milan Kinc (SVK), Reza Teymorian (GER) 

Bikini Shape 
1. Iryna Chuichenko (UKR) | 300 € 
2. Elina Gumenuk (LVA) | 200 € 
3. Deepa Muschke (GER) | 100 € 
4. Corinna Wrotny (GER) | 100 € 
5. Soraya Grumann (GER) | 100 € 
Poza finałem: 
Melina Chenari (GER), Merve Akkaya (TUR), 
Timea Keller (HUN), Stefanie Igel (GER), 
Tatjana Moslenko (UKR), Mariem Aloui (GER), 
Natalia Flickowska (POL), Sina Bose (GER), 
Rashdine Tmimi (HUN), Ebru Gulay (TUR) 


AMATORZY
 
Bikini Shape over 30 
1. Anna Szmit 
2. Tanja Giebel 
3. Margaux Mull 
4. Nadine Schmieter 
5. Marina Gauf 
Poza finałem: 
Franziska Hell, Tina Kunkel, Sandra Fiedler, 
Julia Mohr, Theresa Hüls, Bahija Khajjou, 
Nicole Sismanoglu, Nicole Claus, Petra Reif, 
Sarah Tschirschnitz 

Men’s Physique 
1. Almohsen Eshan Zuhair Jasim 
2. Lukas Stenzel 
3. David Pachaly 
4. Samet Özoguz 
5. Ebrima Cham 
Poza finałem: 
Jerome Dautermann, Soheil Karambeigi, Stefan Elberth, 
Daniel Weber, Stephan Winkel, Fatih Aslanbay, 
Francesco Castronovo, Gianluca Cavallo 

Bikini Shape Juniorinnen 
1. Anna Mamerow 
2. Julia Brokamp 
3. Vivianne Hähne 
4. Jeannine Engelhardt 
5. Lisa-Marie Schrader 
Poza finałem: 
Carolina Täubert 

Athletik 
1. Sebastian Neusche 
2. Sascha Wißmann 
3. Roman Stawiarski 
4. Fatin Ceylan 
5. Kai Bierwisch 
Poza finałem: 
Sascha Hegel, Waldemar Gerda, Fabian Schürings, 
Louis Ahn, Lukas Wesely, Stefan Schlott 

Bikini Shape 
1. Marie-Theres Mair 
2. Tamara Kessler 
3. Michelle Geppert 
4. Dominique van der Velden 

Bodybuilding Junioren 
1. Danny Krumscheid 
2. Patrick Neuhaus 
3. Lennart Bruns 
4. Jens Bayer 
5. Niclas Gleich 

Frauen Figur 
1. Jennifer Land 
2. Melihate Behrami 

Frauen Body 
1. Julia Werner 

Bodybuilding 
1. Marcel de Fries 
2. Alexander Romanov 
3. Pascal Redelmann 
4. Mario Lassalle 
5. Mario Lemke 
Poza finałem: 
Piotr Krenzel, Abdelhak Estewi, 
Sascha Ursic, Roman Wysocki

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *