Najbardziej prestiżowe wydarzenie kulturystyczne w Polsce

Targi Kielce 18 i 19 kwietnia zapraszają m.in. na widowiskowe eliminacje do Mistrzostw Świata

Już w najbliższy weekend swoje atuty na scenie Centrum Kongresowego zaprezentuje blisko 300 zawodniczek i zawodników. W programie znajdą się takie wydarzenia jak Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Puchar Polski
w wyciskaniu leżąc klasycznym i 70-lecie Klubu Sportowego Tęcza.
Dwudniowe pokazy będą jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Świata.

Poprzednie zmagania wiosną 2014 roku obejrzało ponad dwa tysiące osób!

Od 18 do 19 kwietnia zawodnicy o zwycięstwo walczyć będą w kategorii indywidualnej (fitness sylwetkowy i bikini kobiet, fitness mężczyzn) oraz w parach (kulturystyka mężczyzn na wózkach, kulturystyka klasyczna mężczyzn, sylwetka kobieca, sylwetka męska). Jednocześnie w Centrum Kongresowym odbędzie się Puchar Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym zorganizowany przez Klub Sportowy Tęcza. Mistrzostwom będzie towarzyszyła wystawa sprzętu do treningu siłowego, odżywek i suplementów, artykułów spożywczych, odzieży treningowej, maszyn do treningu aerobowego i wydolnościowego oraz innych akcesoriów sportowych.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, Klub Sportowy Olimp z Zabrza oraz Klub Sportowy Tęcza. Partnerem jest Centrum Kongresowe Targi Kielce.

Start:
18.04 godz. 9.00
19.04 godz. 9.30

Bilety w cenie 30 zł/ dzień do nabycia w miejscu odbywania zawodów.

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *