Najlepszy środek na masę, czyli dietanabol

Jeśli wydaje Ci się, że próbowałeś już wszelkich możliwych suplementów „na masę” i żaden tak naprawdę nie przyniósł zadowalających efektów, to wiedz że jest jeden środek, który bije na głowę wszystkie pozostałe swoją skutecznością. Jest nim dietanabol, tajna broń wyczynowych kulturystów i wszystkich, poważnie myślących o zmianie sylwetki. Żadne kreatyny ani żadne „masówki” nie są tak skuteczne w przyspieszaniu rozwoju muskulatury, jak dietanabol. Czym jest ów środek i gdzie go można dostać oraz przede wszystkim – jakich efektów można się spodziewać po nim i jakie ma skutki uboczne, na te pytania postaram się odpowiedzieć w niniejszym artykule.

Pierwsze próby użycia dietanabolu

Można zaryzykować stwierdzenie, że pierwsze próby stworzenia i wykorzystania dietenabolu we wspomaganiu wysiłku prowadzone były w starożytnej Grecji. Ówcześni atleci stosowali prymitywne jego formy w okresach poprzedzających przygotowania do zawodów, wierząc iż doda im sił, odwagi i zwiększy odporność na ból. Tematyką związaną z dietanabolem podobno zajmowali się m.in. Pitagoras czy Arystoteles oraz uznawany za ojca nauk medycznych – Hipokrates. Jednak Grecy nie byli jedynymi, którzy takie starania czynili, dane źródłowe wskazują, iż próbą stworzenia czegoś co przyrównać można byłoby do dzisiejszego dietanabolu zainteresowani byli również ówcześni mieszkańcy innych państw i odległych kontynentów (m.in. Egipcjanie i Chińczycy).

Dietanabol w czasach współczesnych

Niestety niemal do czasów współczesnych, ze względu na brak odpowiednich narzędzi i wiedzy z zakresu chociażby fizjologii człowieka trudno było opracować i stworzyć recepturę o niekwestionowanej skuteczności. Dziś sytuacja wygląda inaczej, rozwój nauki i techniki umożliwił opracowanie specjalnych metod, które sprawiły, że to co jeszcze kilkadziesiąt lat temu było niemożliwe – nagle stało się realne. Dietanabol stał się środkiem o powszechnym zastosowaniu, na jego temat powstało wiele artykułów i opracowań, a dla wielu wyczynowych  sportowców stanowi, zaraz obok treningów, podstawę przygotowań do startów w zawodach. Można wręcz powiedzieć, że gdyby nie dietanabol, to dyscypliny takie jak kulturystyka nie miałyby racji bytu… więcej

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *