Najlepszy środek na masę, czyli dietanabol

Jeśli wydaje Ci się, że próbowałeś już wszelkich możliwych suplementów „na masę” i żaden tak naprawdę nie przyniósł zadowalających efektów, to wiedz że jest jeden środek, który bije na głowę wszystkie pozostałe swoją skutecznością. Jest nim dietanabol, tajna broń wyczynowych kulturystów i wszystkich, poważnie myślących o zmianie sylwetki. Żadne kreatyny ani żadne „masówki” nie są tak skuteczne w przyspieszaniu rozwoju muskulatury, jak dietanabol. Czym jest ów środek i gdzie go można dostać oraz przede wszystkim – jakich efektów można się spodziewać po nim i jakie ma skutki uboczne, na te pytania postaram się odpowiedzieć w niniejszym artykule.

Pierwsze próby użycia dietanabolu

Można zaryzykować stwierdzenie, że pierwsze próby stworzenia i wykorzystania dietenabolu we wspomaganiu wysiłku prowadzone były w starożytnej Grecji. Ówcześni atleci stosowali prymitywne jego formy w okresach poprzedzających przygotowania do zawodów, wierząc iż doda im sił, odwagi i zwiększy odporność na ból. Tematyką związaną z dietanabolem podobno zajmowali się m.in. Pitagoras czy Arystoteles oraz uznawany za ojca nauk medycznych – Hipokrates. Jednak Grecy nie byli jedynymi, którzy takie starania czynili, dane źródłowe wskazują, iż próbą stworzenia czegoś co przyrównać można byłoby do dzisiejszego dietanabolu zainteresowani byli również ówcześni mieszkańcy innych państw i odległych kontynentów (m.in. Egipcjanie i Chińczycy).

Dietanabol w czasach współczesnych

Niestety niemal do czasów współczesnych, ze względu na brak odpowiednich narzędzi i wiedzy z zakresu chociażby fizjologii człowieka trudno było opracować i stworzyć recepturę o niekwestionowanej skuteczności. Dziś sytuacja wygląda inaczej, rozwój nauki i techniki umożliwił opracowanie specjalnych metod, które sprawiły, że to co jeszcze kilkadziesiąt lat temu było niemożliwe – nagle stało się realne. Dietanabol stał się środkiem o powszechnym zastosowaniu, na jego temat powstało wiele artykułów i opracowań, a dla wielu wyczynowych  sportowców stanowi, zaraz obok treningów, podstawę przygotowań do startów w zawodach. Można wręcz powiedzieć, że gdyby nie dietanabol, to dyscypliny takie jak kulturystyka nie miałyby racji bytu… więcej

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *