PEI 22-23.10.2016 – II EDYCJA KONFERENCJI FITNESS ZAKOŃCZONA WIELKIM SUKCESEM!

1-4

22-23 października na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się największa konferencja fitness w Europie – Konferencja Fitness PEI.

Wydarzenie składało się z dwudniowych wykładów podzielonych na bloki: żywienie, suplementacja, trening, psychologia w sporcie oraz przygotowanie do zawodów sylwetkowych. Wśród Prelegentów pojawiły się najbardziej wykwalifikowane i cenione postacie z branży – wśród nich m.in. Tadeusz Sowiński – dietetyk współpracujący ze sportowcami klasy mistrzowskiej, Jakub Mauricz- światowej klasy ekspert w dziedzinie dietetyki i suplementacji, Michał Wrzosek – jeden z najbardziej pożądanych dietetyków w Polsce, Piotr Głuchowski – legenda polskiej kulturystyki, Michał Dachowski – ekspert z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii oraz wielu innych.

Na Konferencji PEI pojawiły się również dwie światowej sławy Gwiazdy:

W sobotę – Erko Jun- jeden z najbardziej popularnych trenerów i fitness modeli na Świecie. Przedstawił wykład opowiadający Jego historię oraz receptę na sukces, spotkał się z fanami, mediami, a na koniec przeprowadził trening dla Uczestników.

W niedzielę Uczestnicy spotkali się z jedną z najbardziej rozpoznawalnych fitness modelek i trenerek na Świecie – Paige Hathaway. Jej popularność to już ponad 9 mln fanów w sieci. Paige przyleciała do Polski z Los Angeles specjalnie na to wydarzenie. Jej uroda i wdzięk oszołomiły i wzbudziły sympatię nie tylko Fanów, Organizatorów, ale i mediów podczas organizowanej konferencji prasowej.

Na wydarzeniu pojawiło się ponad 40 Gości Specjalnych – głównie utytułowanych zawodników kulturystyki i fitness.

Ponad 1 000 Uczestników mogło również zapoznać się ze strefą wystawienniczą, na której swoją ofertę zaprezentowało ponad 40 wystawców.

W trakcie dwóch dni wykładów odbyły się dodatkowe certyfikowane kursy z zakresu rollowania prowadzone przez Michała Dachowskiego – Blackroll Polska oraz kurs z zakresu treningu Europejskiego Centrum Sportu, prowadzony przez Tomasza Słodkiewicza.

Każdy z Uczestników otrzymał także certyfikat uczestnictwa w Konferencji.

1-68

1-18

1-32

1-105

1-115.

1-128

1-144

1-161

1-214

1-239

1-263

Kolejna, III. już edycja Konferencji Fitness PEI odbędzie się 18 marca również na PGE Narodowym.

Zapraszamy do śledzenia fanpage PEI-Konferencja Fitness oraz strony internetowej www.konferencjapei.pl

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *