Ronnie Coleman Show w Łodzi

16 listopada 2007 roku odwiedził Łódź jeden z najlepszych kulturystów świata Ronnie Coleman. Zaszczycił on nas swoją obecnością w uroczystym dniu otwarcia siłowni Ironbody (Łódź, ul. Sienkiewicza 100)

Była to pierwsza wizyta Ronniego Colemana w Polsce od 16 lat, dlatego w związku z tym został przygotowany szereg atrakcji związanych z jego przyjazdem. 16 listopada o godzinie 19:00 rozpoczęło się Ronnie Show w łódzkim kinie Silver Screen. Na początku był pokaz kulturystyczny 8 krotnego Mr Olympia, następnie poprowadzone zostało seminarium podczas, którego można było zadawać mistrzowi pytania dotyczące suplementacji, treningu i diety.

ronnie coleman

Ronnie nie zapomniał również o swoich polskich fanach i zapewnił pamiątkowe zdjęcie z autografem. Kto miał swoje zdjęcie, np. wcześniej wydrukowane mógł śmiało iść po autograf, kto takowego nie miał musiał zapłacić 40zł za gotowe zdjęcie + autograf z dedykacją oraz ewentualne dodatkowe zdjęcie robione własnym aparatem, podobno takich zasad Ronnie przestrzega w każdym kraju.Impreza ta była prywatną inicjatywą firmy Ironbody mająca na celu promocję nowo otwieranej siłowni IronBody Gym. Partnerem produktowym imprezy była firma VITALMAX
Partnerem medialnym został program „Akademia Fitness i Kulturystyki” w Tele 5, w którym będzie można obejrzeć relację z imprezy (prawdopodobniej na koniec grudnia).

Ronnie Coleman urodził się 13 maja 1964 roku w Monroe w stanie Lousiana.

W chwili obecnej jest oficerem rezerwy Policji w Arlington w Texasie.
Ma dwójkę dzieci Jamilleah i Valencia Daniel.

Jego kariera rozpoczęła się od zdobycia w kwietniu 1990 roku tytułu mistrza Teksasu. W 1991 roku zdobył mistrzostwo świata amatorów w kategorii ciężkiej w Katowicach, dzięki czemu otrzymał kartę zawodowca. Aktualnie jeden z czołowych i najsilniejszych kulturystów na świecie.

Jego sukcesy to m.in.:
8-krotny Mr. Olympia (1998-2005)
1 miejsce na Grand Prix Rosji 2003,2004
1 miejsce w Noc Championów 1998
1 miejsce na Arnold Classic 2000

Wymiary:
waga – 140kg(zawody) 160kg(poza sezonem)
wzrost – 180 cm
obwód bicepsa – 65 cm
obwód klatki – 156 cm
obwód uda – 96 cm
obwód przedramienia – 58 cm
obwód pasa – 108 cm

(obwody są zapewne podane ze szczytowego okresu swoich obwodów)

Wszystko o samym show przeczytacie i zobaczycie (zdjęcia i filmy!) na naszym FORUM, dokładnie:TUTAJ
Jak i jeszcze więcej zdjęć: TU!

Autor: Banan (sfd)

Udostępnij znajomym

0 thoughts on “Ronnie Coleman Show w Łodzi

  1. to jest gość on daje mi kopa na treningach,wiem że rozbudowa takiej masy mięśniowej bez dopingu trwa długo i dlatego ćwiczę tzw na sucho i chcę dojść do czegoś sam.Podziwiam cię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *