Sebiastian Szmyt dla SFD

W roku 2010 zapisałem się na siłownie City Zen która mieści się na Drodze Dębińskiej 10c w Poznaniu. Znalazłem się chyba w odpowiednim miejscu i czasie- poznałem Karola Małeckiego (Zwycięzca Arnold Classic Europe, Zwycięzca Pucharu Polski, Zwycięzca Mr.Olympia, Wicemistrz Arnold Classic, Wicemistrz Europy w Kulturystyce, Mistrz Polski w Kulturystyce i wiele innych tytułów) który wprowadził mnie w tajniki kulturystyki.

To mój trener personalny ale również przyjaciel. Pod jego czujnym okiem zacząłem dochodzić do wymarzonej formy. Stosowałem zbilansowaną dietę dostosowaną do moich potrzeb-dietę bogatą w białko.  Ze swojego zdobytego doświadczenia potrafię również przygotować indywidualny plan żywieniowy dostosowany do potrzeb osób korzystających z siłowni. Moje obecne treningi sprowadzają się do 4 godzin dziennie.  Czytam na bieżąco magazyny kulturystyczne dotyczące odżywiania, treningów i suplementacji. Muszę przyznać że sport stał się moim sposobem na życie.  Wstając rano nie wyobrażam sobie nie zrobić aerobów na czo lub odpuścić siłownie. Reasumując mam dwa cele jednym z nich jest zdobycie tytułu Mistrza Polski w kategorii 90 kg, natomiast drugi cel i marzenie to otwarcie siłowni od podstaw i przekazywanie zdobytej wiedzy i umiejętności moim podopiecznym.

Sebastian Szmyt i użytkownicy forum SFD odbędą wpółny trening nóg i brzucha 10 stycznia 2015.
Więcej w temacie: http://www.sfd.pl/Trenuj_z_Mistrzem_Sebastian_Szmyt_i_Userzy_trenuja_nogi_i_brzuch_2015_01_10-t1054251.html

 

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *