Shawn Ray prowadzącym galę Levrone Pro Classic

Shawn Ray, amerykańska gwiazda kulturystyki już w lutym pojawi się na gali Levrone Pro Classic – pierwszej zawodowej gali kulturystyki w Polsce. Sportowiec wystąpi w roli w prowadzącego galę jak i seminaria. Będzie to pierwsza taka okazja, gdyż gwiazdy kulturystyki tej rangi nigdy wcześniej nie pojawiały się w naszym kraju! Shaw Ray podczas swojej kariery wziął udział w ponad 30 konkursach, kilkukrotnie zwyciężał Arnold Classic, a podczas zawodów Mr. Olympia, przez 12 lat z rzędu, nie lokował się niżej niż na piątym miejscu. Wielu znawców uważa, że należał mu się przynajmniej jeden tytuł, z racji jego niesamowitej definicji mięśni. Mówi się, że najbliżej zdobycia tytułu był w 1996 roku, kiedy to zajął drugie miejsce za Dorianem Yatesem. W 2007 roku został wprowadzony do IFBB HALL of FAME.

Do sprzedaży trafiły właśnie bilety na galę Levrone Pro Classic organizowaną w Gdańsku w ramach Fit-Festival 27 lutego 2016 r.! To pierwsze tego typu zawody kulturystyczne federacji IFBB Pro organizowane w Polsce. Galę swoim nazwiskiem firmuje legenda kulturystyki, wielokrotny uczestnik i zwycięzca najbardziej prestiżowytch zawodów kulturystycznych – Kevin Levrone zwany Maryland Muscle Machine!
Pula nagród to nie bagatela – 60 000 dolarów, a to gwarantuje zaciętą rywalizację. Tego dnia na scenie zobaczymy gwiazdy światowej kulturystyki znane z Mr. Olympia czy Arnold Classic.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne pakiety, które pozwolą podziwiać to spektakularne widowisko. Jednocześnie informujemy, że pula biletów, które trafią do sprzedaży jest ograniczona, dlatego tym, którym zależy na obecności podczas Levrone Pro Classic radzimy się spieszyć.

W zależności od zakupionego pakietu można liczyć na wstęp na ekskluzywne spotkanie z gwiazdami IFBB Pro, wstęp na seminaria organizowane w ramach Fit Festival, a nawet na udział w bankiecie, na którym będzie okazja do spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz zawodnikami IFBB Pro. Więcej informacji na temat poszczególnych kategorii biletów znajdują się w linku poniżej.

Pod TYM linkiem można kupić bilety:

SUPER VIP (950 zł)
VIP1 (700zł)
VIP 2 (400 zł)
Bilet Normalny (200 zł)

Pomysł mojego własnego PRO SHOW był zawsze celem, jaki chciałem osiągnąć. Po pełnej sukcesów karierze w kulturystyce, byłoby to dla mnie kolejne, wspaniałe wyzwanie. Zapraszam do Polski najlepszych kulturystów świata, ponieważ kulturystyka w Europie jest uwielbianym i chętnie uprawianym sportem. Byłoby fantastycznie, gdyby najlepsi sportowcy zmierzyli się ze sobą na oczach europejskich fanów. W latach 90, Grand Prix Europy – zaraz po Mr. Olympia było najbardziej wyczekiwanym konkursem. To przyniosło mi wiele sukcesów i wspaniałe wspomnienia. Gala Levrone Pro Classic ma promować kulturystykę, która jest podstawą i bazą dla sukcesu sportowców startujących w zawodach: Fitness, Męska Sylwetka czy Bikini Fitness. Jestem szczęśliwy, że moje marzenie nabierze realnych kształtów już w 27 lutego 2016 roku. – tak o swoich zawodach mówi Kevin Levrone.

Zapraszamy!

Gala Levrone Pro Classic
Prowadzenie: Shawn Ray
27.02.2016, godz.: 18:00

Miejsce: AMBEREXPO Centrum Kongresowo- Wystawiennicze
Gdańsk, ul. Żaglowa 11
Hala A

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *