Spotkaj ludzi z pasją do sportu

Polski rynek sportu przechodzi w ostatnich latach wielkie zmiany – jeszcze kilkanaście lat temu
o klubach fitness w Polsce mało kto słyszał. Teraz jest ich już ponad dwa tysiące
a zainteresowanie usługami fitness rośnie z roku na rok. Ludzie mają coraz większą świadomość swojego ciała, chcą zdrowo wyglądać i zdrowo żyć.
Wciąż daleko nam do Amerykanów czy Brytyjczyków, ale coraz częściej chodzimy na siłownię i z większą wiedzą podchodzimy
do uprawiania sportu. Nowe kluby rosną jak grzyby po deszczu
a wartość rynku fitness już wkrótce potroi się z miliarda do trzech miliardów złotych. Wszystko to sprawia, że nadchodzi dobry czas dla klientów – będą mogli wybierać spośród wielu ofert. Poszukiwania odpowiedniej formy aktywności, trenera personalnego, odżywek, sprzętu czy akcesoriów do ćwiczeń, a także ośrodków sportowych z całej Polski najlepiej rozpocząć na Targach dla aktywnych – Fit&Sport Show www.fitsportshow.pl.

Targi Fit&Sport Show to impreza dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny styl życia – zarówno dla wyczynowych sportowców, jak i amatorów czy tych, dla których aktywność fizyczna jest po prostu sposobem spędzania wolnego czasu. Z pełną ofertą produktów i usług dla siebie w jednym miejscu
i czasie osoby te będą mogły zapoznać się właśnie na naszych targach, zwłaszcza, że do tej pory nie było podobnej imprezy w tym rejonie Polski
 – mówi Mariusz Kleta, dyrektor projektu Fit & Sport Show, z firmy Nowy Adres S.A., która jest organizatorem targów.

15 i 16 listopada w najlepiej rozpoznawalnym centrum wystawienniczym stolicy – hali nr EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku sportowego w Polsce. W ofercie wystawców znajdują się akcesoria i sprzęt sportowy, suplementacja oraz odżywki, ośrodki sportowe, rehabilitacyjne i spa, prezentacja innowacyjnych treningów oraz trenerów personalnych. Odwiedzającym Targi Fit&Sport Show umożliwimy dostęp do premier rynkowych oraz możliwości zakupu produktów po wyjątkowych targowych cenach. Nie zabraknie również profesjonalnych rozwiązań dla sportowego biznesu. Umożliwimy kontakt
z przedsiębiorcami, managerami oraz właścicielami klubów fitness, siłowni, salonów odnowy biologicznej, ośrodków wellness i SPA, hoteli. Dzięki Fit&Sport Show rozruszasz swój sportowy biznes.

Zwiedzającym oferujemy dostęp do specjalnej strefy – Edukacji i Aktywności, gdzie pokażemy Ci różne formy aktywności fizycznej, które przyczynią się do poprawy jakości życia. Wśród atrakcji na scenie znajdziecie m.in.:

– pokaz paraolimpijczyków z Akademii Integracji,

– prelekcje na temat zdrowego odżywiania przygotowane przez Fundację Wiemy Co Jemy,

– trening funkcjonalny przeprowadzony przez Boot Camp,

– trening indywidualny przygotowany przez Roberta Piotrkowicza, Martę Makles, Cezarego Blicharza,

– trening Kettlebell,

– streetworkout,

-pokaz sportów walki (brazylijskie jiu jitsu, MMA, tajski boks).

To także tutaj umiejętności swoich trenerów zaprezentują szkoły fitness – Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku – IFAA Polska oraz Kuźnia Trenerów. Wraz ze Stefanem Jakóbczykiem zapraszamy na maraton zumby, który poprowadzą wybitni trenerzy z Polski i zagranicy. Tutaj także jako pierwsi będziecie mogli zapoznać się z finalistami oraz zwycięzcą konkursu „Trener Roku Shape”. Jest także wyjątkowa okazja aby wziąć udział w profesjonalnych zawodach organizowanych pod patronatem PZKFiTS: PoTreningu.pl Beach Cup oraz Fitness Authority Challenge Warszawa 2014.

PoTreningu.pl Beach Cup będzie można starować w konkurencjach:
Bikini fitness kobiet,
Kulturystyka plażowa mężczyzn,
Bikini fitness kobiet debiutantki (pierwszy start),
Kulturystyka plażowa mężczyzn debiutanci ( pierwszy start).

FitnessAuthority Challenge Warszawa 2014 przygotowało konkurencje:

Kulturystyka ekstremalna mężczyzn,
Kategoria do 90kg,
Kategoria +90kg.

Więcej informacji na stronach: www.sfd.pl i www.potreningu.pl

Zapraszamy 15 i 16 listopada do hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

www.fitsportshow.pl

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *