Tylko na SFD: nabór na zawodników i zawodniczki sportów sylwetkowych

OGŁASZAMY KOLEJNY NABÓR NA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZKI.

Zapraszamy panie i panów którzy są gotowi spróbować reżimu treningowego, dietetycznego pod naszym okiem i przygotować się do występu w zawodach sylwetkowych w federacji IFBB.
Zapraszamy wszystkich niezależnie od stopnia zaawansowania i kategorii jaką mają w planach, jednak warunkiem jest posiadanie już jakiejś podbudowy sportowej i stażu treningowego.
Pamiętajmy że start w zawodach to kolejny stopień w sportowych zmaganiach a nie pierwszy krok.
Wybrane przez nas osoby będą indywidualnie prowadzone tak aby uzyskać formę startową i zobowiązane będą sumiennie prowadzić dziennik treningowy w dziale.
Opieka trenerska nie ogranicza się tylko do kontaktu on-line. Z podopiecznymi spotykamy się przy okazji zawodów, wyjazdów oraz ich wizyt u nas w klubie.
Jest to niezbędne jeśli chcecie wyjść na scenę pewni że jesteście przygotowani zarówno od strony fizycznej jak i psychicznej.
Tylko kontakt osobisty daje 100% zrozumienia i możliwość monitorowania postępów które czasem są mylne na zdjęciach.
W czasie trwania makrocyklu do zawodów wskazane są systematyczne wizyty podczas których omawiamy wszystkie kwestie, analizujemy postępy, robimy korekty.
Treningi, nauka pozowania, pomoc w doborze stroju i dodatków tak aby nie zaburzały harmonii sylwetki ale ją podkreślały – to i wiele innych rzeczy dowiecie się podczas naszej współpracy.
Jednym słowem możecie liczyć na kompleksową opiekę a my na Waszą gotowość do podjęcia wyzwania i podołania mu.

Zapraszamy na SFD

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *