Witaj na FIWE 2016

Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness są obecnie najszybciej rozwijającym się wydarzeniem branżowym w Europie Środkowo Wschodniej.

Przechwytywanie
FIWE to największe spotkanie branży fitness & wellness, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness i wellness.

Targi są niepowtarzalną okazją do spotkania reprezentantów tego dynamicznie rozwijającego się sektora oraz przedsiębiorców i inwestorów poszukujących pomysłu na rozpoczęcie biznesu.

Pobyt na targach urozmaicają wyjątkowe wydarzenia towarzyszące – międzynarodowa platforma biznesowa FIWE EXPERT, zawody kulturystyczne FIWE BODYBUILDING, zawody FIWE CROSS CHAMPION, Międzynarodowe zawody street workout, treningi fitness, a także spotkania i panele dyskusyjne z największymi Gwiazdami sportu w Polsce i Europie.

Naszym celem jest integracja branży fitness i wellness oraz stworzenie przestrzeni do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Dążymy do tego, by Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness stały się najważniejszym spotkaniem branżowym w Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej: http://fiwe.pl/

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *