Wyniki Arnold Classic 2018

Dzień Pierwszy

KULTURYSTYKA 212 (DO 96 KG):

1. Kamal Elgargni

2. Charles Dixon

3. Samir Troudi

4. David Henry

5. Jose Raymond

6. Guy Cisternino

7. Kyung Won Kang

  

 

FIGURE:

1. Candice Lewis-Carter

2. Cydney Gillon

3. Heather Dees

4. Michele Silva

5. Bojana Vasiljevic

6. Maria Luisa Baeza Diaz

7. Carly Starling-Horrell

8. Brittany Campbell

9. Jessica Reyes Padilla

10. Laurelle Martineau

11. Natalia Soltero

12. Sandra Grajales

13. Stephanie Hammermeister

14. Ivana Ivusic

15. Cong Mou

CLASSIC PHYSIQUE:

1. Breon Ansley

2. Arash Rahbar

3. Courage Opara

4. Danny Hester

5. Kevin Ford

6. Dani Younan

7. Santiago Aragon

8. Kenneth Owens

9. Svetozar Milehkovic

10. RD Caldwell

11. Jason Lowe

12. Robert Timms

13. Panexce Pierre

14. Shavis Higa

15. Lee Banks

16. Aaron Futel

16. AJ Shukoori

16. Andrew Landis

16. Armando Aman

16. Christopher Niemczyk

16. Dion Harris

16. Eric Dankwa

16. Garret Coelho

16. Isaac Balbi

16. Kevin Wilson

16. Ko Chandetka

16. Marvin Cornejo

16. Matt Pattison

16. Nhon Ly

16. Sharif Reid

16. Tony Davis  

FITNESS:

1. Whitney Jones

2. Kate Errington

3. Bethany Wagner

4. Regiane DaSilva

5. Ariel Khadr

6. Derina Wilson

7. Missy Terwilliger

8. Kristine Duba

9. Aurika Tyrgale

10. Tiffany Chandler

11. Sally Kendall-Williams

12. Becca Sizemore   

WOMEN’S PHYSIQUE:

1. Shanique Grant

2. Natalia Abraham Coelho

3. Margita Zamolova

4. Michaela Aycock

5. Kira Neuman

6. Priscila Cavilha

7. Ashley Wagner

8. Geraldine Morgan

9. Essence Monet

10. Leah Sohn

11. Mariko Cobbs

12. Katie M. Lee

13. Cinzia Clapp

14. Claudia DeLeon Pardo

15. Donna Jones

16. Casey Stone

16. Diana Schnaidt

16. Donna Pohl

16. Karolina Borkovcova

16. Laura Zuniga

16. Liz Montalbano

16. Mikaila Soto

16. Suzanne Davis

 

Kompletne wyniki drugiego dnia zawodów:

KULTURYSTYKA OPEN:

1. William Bonac

2. Dexter Jackson

3. Cedric McMillan

4. Roelly Winklaar

5. Steve Kuclo

6. Lionel Beyeke

7. Justin Rodriguez

8. Jonathan Delarosa

9. Lukas Osladil

10. Hidetada Yamagishi

11. Fred Smalls

12. Dennis Wolf

13. Maxx Charles

KULTURYSTYKA NIEPEŁNOSPRAWNYCH:

1. Harold Kelley

2. Reggie Bennett

3. Gabriele Andriulli

4. Daniel Minster

5. Steven Lister

6. Adelfo Cerame

7. Antoni Khadraoui

8. Johnny Quinn

9. Kyle Roberts

 

BIKINI:

1. Angelica Teixeira

2. Janet Layug

3. Casey Samsel

4. Romina Basualdo

5. Jennifer Ronzitti

6. Breena Martinez

7. Camile Periat

8. Sheena Jayne Martin

9. Elisa Pecini

10. Katya Nosova

11. Margret Gnarr

12. Elizabeth Yisrael

13. Tawna Eubanks

14. Ruth Wood

15. Frida Paulsen Stern

16. Jessica Renee

16. Tamara Haddad

 

MEN’S PHYSIQUE:

1. Andre Ferguson

2. Raymont Edmonds

3. Brandon Hendrickson

4. Logan Franklin

5. George Brown

6. Steven Cao

7. Xavisus Gayden

8. Stan Morrison

9. Jacques Lewis

10. Dante Jones

11. Brenden Floyd

11. David Thorpe

11. Frank Griffin

11. Geder Gomes

11. Geobanny Paula

11. Jeffrey Diaz

11. Joshua Ohashi

11. Kai Spencer

11. Louis Fiset

11. Maurice Benton

11. Michale Mperey

11. Nimai Delgado

11. Otto Montgomery

11. Scott Schulze

11. Sunny Akhigbe

11. Travales Blount

11. Victor Clark

11. Willie Green

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *