XXXIII Turniej Srebrna Sztanga – 19.10.2013r.

UŻ W SOBOTĘ BEZPOŚREDNIO PRZED MISTRZOSTWAMI ŚWIATA W PC WZSN “START” WROCŁAW ZAPRASZA SYMPATYKÓW SPORTÓW SIŁOWYCH NA
33 EDYCJĘ MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU “SREBRNA SZTANGA”
W ZAWODACH WEZMĄ UDZIAŁ ZAWODNICY Z 6 PAŃSTW.
MIEJSCE: HOTEL CAMPANILLE 19.10.2013r. GODZ. 9.00-17.00.
PRZERWA 13-15.
SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ TRENERZY I DZIAŁACZE
PRZYJDŹ I OGLĄDAJ PARAOLIMPIJCZYKÓW !!!

Prezentacja godz. 9.10
GRUPA I kat OPEN KOBIET godz. 915 – 1000
LP Nazwisko i imię Kat wagowa Klub/Kraj Osiągnięty Wynik
1 Konopko Karolina 55kg Wrocław 50 kg
2 Więch Alicja 67kg Wrocław 50 kg
3 Werner Magdalena 45kg Tarnów 45 kg
4 Kosak Emilia 41kg Grudziądz 54 kg
5 Rutkowska Paulina 61kg IKS Warszawa 52 kg
6 Hałas Małgorzata 67kg Wrocław 78 kg
7 Jankowska Beata 73kg Wrocław 78 kg
8 Mezei Katalin 55kg Węgry 55 kg
9 Vorontsova Yulia 41kg Rosja 70 kg

Prezentacja godz. 10.05
GRUPA II kat OPEN KOBIET godz. 1010 – 1050
LP Nazwisko i imię Kat wagowa Klub/Kraj Osiągnięty Wynik
1 Doloh Nadia 50kg Ukraina
2 Rudyak Tatiana Rosja
3 Berieva Kheda 61kg Rosja 100 kg
4 Przywecka Paulina 67kg Bydgoszcz 67 kg
5 Kozdryk Justyna 50kg Radom 90 kg
6 Konior Magdalena 61kg Łodygowice 92 kg
7 Łazarz Marzena +86kg Tarnów 110 kg
8 Rusielewicz Kamila +86kg Koszalin 110 kg
9

Uroczyste otwarcie zawodów godz. 1100 – 1120

Prezentacja godz. 11.20
GRUPA III kat OPEN Mężczyzn godz. 1125 – 1205
LP Nazwisko i imię Kat wagowa Klub/Kraj Osiągnięty Wynik
1 Szatkowski Andrzej 49kg Wrocław 90 kg
2 Salamon Michał 59kg Wrocław 100 kg
3 Szymański Sławomir 49kg Wrocław 120 kg
4 Kuriata Bartosz 59kg Wrocław 143 kg
5 Piętosa Piotr 59kg Katowice 110 kg
6. Jewuła Paweł 65kg Tarnów 90 kg
7 Tunkel Nandor 49kg Węgry 130 kg
8 Balynetc Vladimir 49kg Rosja 150 kg
9

Prezentacja godz. 12.10
GRUPA IV kat OPEN Mężczyzn godz. 1215 – 1255
LP Nazwisko i imię Kat wagowa Klub/Kraj Osiągnięty Wynik
1 Rudnik Patryk 72kg Opole 60 kg
2 Żak Dawid 49kg Wrocław 60 kg
3 Zabawa Tomasz 54kg Wrocław 87 kg
4 Matkowski Adam 59kg Wrocław 65 kg
5 Waliński Piotr 72kg Wrocław 75 kg
6 Poluszczyk Gerard 80kg Wrocław 92 kg
7 Markuszewski Patryk 72kg Grudziądz 110 kg
8 Karpiński Tymoteusz 88kg Wrocław 75 kg
9 Kucharski Dariusz 72kg Wrocław 110 kg

Prezentacja godz. 13.00
GRUPA V kat OPEN Mężczyzn godz. 1305 – 1345
LP Nazwisko i imię Kat wagowa Klub/Kraj Osiągnięty Wynik
1 Migdalski Daniel 80kg Opole 110 kg
2 Kozioł Kamil 80kg Wrocław 105 kg
3 Staniszewski Przemysław 97kg Grudziądz 132 kg
4 Ordański Sebastian +107kg Grudziądz 122 kg
5 Górski Marcin 65kg IKS Warszawa 120 kg
6 Wodecki Krzysztof 72kg Koszalin 140 kg
7 Laszlo Istvan Zsolt 54kg Węgry 120 kg
8 Kachan Dmitry Rosja
9

Przerwa obiadowa godz. 1345 – 1500

Prezentacja godz. 15.05

GRUPA VI kat OPEN Mężczyzn godz. 1510 – 1555
LP Nazwisko i imię Kat wagowa Klub/Kraj Osiągnięty Wynik
1 Kupis Filip 97kg Opole 100 kg
2 Kalinowski Tomasz 88kg Wrocław 120 kg
3 Zawadzki Tomasz 88kg Wrocław 126 kg
4 Janaszkiewicz Krzysztof 97kg Wrocław 137 kg
5 Malinowski Mateusz 88kg Wrocław 133 kg
6 Antony Frantisek 80kg Słowacja
7 Gaspar Ladislav 88kg Słowacja 95 kg
8 Gallyas Lakatos 107kg Węgry 110 kg
9 Kamiński Andrzej 97kg Ciechanów 130 kg

Prezentacja godz. 16.00
GRUPA VII kat OPEN Mężczyzn godz. 1605 – 16 45
LP Nazwisko i imię Kat wagowa Klub/Kraj Osiągnięty Wynik
1 Luda Marcin 107kg Wrocław 105 kg
2 Kolankiewicz Krzystof +107kg Wrocław 105 kg
3 Górski Marcin 65kg IKS Warszawa 120 kg
4 Bogacz Bartosz 97kg Katowice 128 kg
5 Pisarek Kamil 75kg Wrocław 110 kg
6 Dampas Bartłomiej 88kg Gdynia 120 kg
7 Majewski Tomasz 88kg Koszalin 137 kg
8 Lechan Ladislav 88kg Słowacja 125 kg
9 Merlak Zbigniew 97kg Gdansk 120 kg

Prezentacja godz. 16.50
Grupa VIII kat OPEN Mężczyzn godz. 1655 – 1735
LP Nazwisko i imię Kat wagowa Klub/Kraj Osiągnięty Wynik
1 Przybosz Grzegorz 107kg IKS Warszawa 130 kg
2 Michalski Rafał 97kg Bydgoszcz 146 kg
3 Czyż Krzysztof 107kg Zielona Góra 146 kg
4 Toth Istvan 65kg Węgry 140 kg
5 Kubosi Jan 97kg Słowacja 140 kg
6 Diukin Aleksander Rosja
7 Koralewski Maciej 107kg Wrocław 148 kg
8 Spychalski Marcin 75kg Bydgoszcz 150 kg
9 Baczmanski Daniel 107kg Wrocław 125 kg

Prezentacja godz. 17.40
Grupa IX kat OPEN Mężczyzn godz. 1745 – 18 25
LP Nazwisko i imię Kat. wagowa Klub/Kraj Osiągnięty Wynik
1 Zakiev Ayrat 65kg Rosja 190 kg
2 Tomczyk Mariusz 59kg Wrocław 160 kg
3 Trykacz Marek 65kg Zielona Góra 175 kg
4 Latus Wawrzyniec 80kg Łodygowice 170 kg
5 Lanzer Grzegorz 65kg Koszalin 180 kg
6 Szymeczek Piotr 88kg Tarnów 190 kg
7 Kulig Damian +107kg Wrocław 210 kg
8 Szavai Csaba +107kg Węgry 210 kg

Zakończenie zawodów i rozdanie nagród. godz. 1840 – 1915

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *